Survival Mod Paketi

huseyun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
http://www.minecraftforum.net/forums/mapping-and-modding/minecraft-mods/mod-packs/2355659-iskefiyelis-fun-mod-pack

Şurdan aldığım modlardan birazını sildim, Furniture Mod gibi modlar ekledim ve size sunuyorum. içindekiler:
1- Dynamic Lights:
Elinizde meşale gibi eşyalar varken etrafınız aydınlık olur. Yere atıncada işliyor :)
2- Item Physics:
Elinizden düşen eşyalar yerde inip kalkmıyor, anlayacağınız düzgün bir şekilde duruyor.
3- Mo' Bends:
Mobların ve sizin hareketlerinize güzel efektler ekliyor. İsterseniz F5'e basıp kendiniz gözlemleyin :)
4- MrCrayfish's Furniture Mod:
Bu modda ev içi eşyalar ekliyor. Ve sizin işinize yarayacak bazı eşyalar var :)
5- Not Enough Items:
Bu mod size eşyaların tarifini veriyor. 4. Mod için çok işe yarar ve oyunu pek bilmeyenler içinde.
6- Smart Cursor:

Bu modda ise farenizi getirdiğiniz bloğun özellikleri sol üstte yazar. Bloğu kırarken ise mousenin sağ tarafında %'lik bir biçimde kaç canı(artık her neyse :D ) kaldığı yazar.
VERSİYON: 1.7.10
ÖNEMLİ NOT: Paketin içinde bazı fazladan modlar var, KESİNLİKLE YÜKLEMEYİ UNUTMAYIN!!

Paketin içinde başka modlarda var onuda sayayım:

Kolaylık olsun diye:

Tree Capitator: Ağacın altına bir baltayla vurursanız, ağaç tamamen kırılır!

Finder Compass: Bir pusula yapıyorsunuz, size madenleri arıyor :)

İndirme linki: http://www.mediafire.com/download/zq115f28meainxx/Huseyun Mod Paketi.rar

V2:
Mo'Bends modu kaldırıldı.
Balkon's Weapons,

Smart Moving,
Morph,
Rei's Minimap modları eklendi.

İndirme linki:
http://www.mediafire.com/download/jhhf5c9jo821f24/V2.rar

Son düzenleme:

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
İnsan Bi Tinker's Construct Felan Ekler :/

huseyun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kusura bakmayın, biraz aceleye geldi. İlerleyen vakitlerde v2 falan çıkarırım istek modlarınızı atın isterseniz ekleyeyimde atayım :)

OrnitorenkAdam

En iyi cevaplar
0
Kusura bakmayın, biraz aceleye geldi. İlerleyen vakitlerde v2 falan çıkarırım istek modlarınızı atın isterseniz ekleyeyimde atayım :)
Birazcık Teknik Modlar? Olurmu IC2 Felan:/ Morph , Battle Towers , Balkan's Weapon

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
The crafting dead modlarindan
Al
AkanCe Tarafından Gönderildi

huseyun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet beyler Morph modunu bende çok severim, ama bence Mo'bends ile bir sorun olur diye eklemedim. Ama şimdilik bir deneyeceğim. Birde karmaşık olmasın diye çok mod yüklemedim ama siz öyle istiyorsanız Balkon's Weapon Modunuda yükleyeceğim. @AkanCe Şu Crafting Dead hakkında fazla bir bilgim yok özür dilerim.[DOUBLEPOST=1435756797,1435756160][/DOUBLEPOST]Balkon's modu denerken her top attığımda(cannon ile) oyun crash veriyordu. Sizce sorun olurmu ?

OrnitorenkAdam

En iyi cevaplar
0
Evet beyler Morph modunu bende çok severim, ama bence Mo'bends ile bir sorun olur diye eklemedim. Ama şimdilik bir deneyeceğim. Birde karmaşık olmasın diye çok mod yüklemedim ama siz öyle istiyorsanız Balkon's Weapon Modunuda yükleyeceğim. @AkanCe Şu Crafting Dead hakkında fazla bir bilgim yok özür dilerim.[DOUBLEPOST=1435756797,1435756160][/DOUBLEPOST]Balkon's modu denerken her top attığımda(cannon ile) oyun crash veriyordu. Sizce sorun olurmu ?
Bizde Olmuyodu Ama Lütfen Teknik Modlar Ekle Öle İndircem :/

huseyun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Morph mod eklendi.
Balkon's weapon eklendi.
[DOUBLEPOST=1435758380,1435758216][/DOUBLEPOST]İstek modu olanlar söylesin, ekleme yapıp V2 upload edeceğim.

OrnitorenkAdam

En iyi cevaplar
0
Morph mod eklendi.
Balkon's weapon eklendi.
[DOUBLEPOST=1435758380,1435758216][/DOUBLEPOST]İstek modu olanlar söylesin, ekleme yapıp V2 upload edeceğim.
Industrial Craft 2 , Rei's Minimap ve Tinker's Construct[DOUBLEPOST=1435760204][/DOUBLEPOST]Bide Versiyon Kaç :/

huseyun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Versiyonu eklemeyi unutmuşum, üzgünüm :)
1.7.10
[DOUBLEPOST=1435789586,1435789466][/DOUBLEPOST]Ve dediğiniz modlara göz atacağım. Önerileriniz için teşekkürler :)

huseyun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mo'Bends Mod kaldırıldı. Morph moduna karşı bozukluklar yapıyordu.
Rei's Minimap eklendi.

Başka isteğiniz varmı?

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mo' Bends yerine smart moving ve birazda yaratik modu eklersen güzel bir paket olabilir :)

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
ThaumCraft eklemeyi unutma büyü herkes sever. .s