Survival oynayalım mı?[belki boş boş takılırızda]

Pyro81

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,ben Arda[Pyro] Survival oynamak isteyenler discordan arkadaşlık ekleyebilir [ ardakenan42#8252] 2014 yılında BFChickenGamers izleyip Minecraft oynadığım zamanlar geldi o zamanda 5-6 kişi bir grubumuz vardı ve oynardık sunucu kurup oynuycaz tek plugin ağacı otomatik toplamak olacak hileler pek olmaz yaşım 14 en fazla 1.9 sürümünde oynarım çünkü bilgisayarım kasıyor belki boş boş takılırız 5-6 kişi grup arıyorum gelecekler dediğim gibi discordan arkadaşlık atsın.

Son düzenleme:

Pyro81

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Burayada arkadaşlık atığınızı yazın sorunsuz oynayalım : D

McAktif

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
swajhaki ben 1.15.2 de oynuyorum ama genellikle .Canım sıkıldığı için 1.9 da oynayabiliriz.

McAktif

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Attım bu arada istek

mustafam1321

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oynuyalım discord gruba geliyorum muhabbet bol mu yanlız 1.15.2 ye gelirim sadece

FurkanEren44

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Burayada arkadaşlık atığınızı yazın sorunsuz oynayalım : D
minecraft serverimiz var 2 kişiyiz sende gelirsen 3 olur steam adım Amon Hutep minecrafta daha bugün survivalda dev gibi piramit inşa ettik ve çöl şehri yapıyoruz sende gelirsen çok daha iyi olur not: 3 gün boyunca sabah 12 gece 3 e kadar sürekli minecraft ta piramiti zar zor bitirdik 260 steaktan fazla kum taşı harcadık

FurkanEren44

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oynuyalım discord gruba geliyorum muhabbet bol mu yanlız 1.15.2 ye gelirim sadece
sende gel minecraft serverimiz var 2 kişiyiz sende gelirsen 3 olur steam adım Amon Hutep minecrafta daha bugün survivalda dev gibi piramit inşa ettik ve çöl şehri yapıyoruz sende gelirsen çok daha iyi olur not: 3 gün boyunca sabah 12 gece 3 e kadar sürekli minecraft ta piramiti zar zor bitirdik 260 steaktan fazla kum taşı harcadık

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
1.15.2 survival sunucum var vanilla, isterseniz gelebilirsiniz Discord: can#0258