Survival Plugin Paketi [1.8+] - %95 Türkçe - Konuya Gir!

MehmetReis01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yav kardeşim o kadar çok saçma sapan yetkiler atamışsın ki , servera giren vip olarak başlıyor default mod yok , oyuncu yok ama demirci var metin2 mi oynuyoruz a.. eskiden server kurmuştum şimdi hatırlamıyorum da nereli editleyip kendim yetki atayabilirim. Rica etsem yetki sırasına göre sıralar mısın birde ben onların isimlerini felan nasıl değiştiririm , essentials ten editledim olmadı başka neredeki isimleri editlemem lazım ?

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Genelde plugin paketlerine karşı olan ben bu plugin paketi karşısında hayran kaldım. Oldukça çok emek gösterilmiş bir paket. Keşke insanlar şu factiondan vazgeçse ve bunun gibi plugin paketleri kullansalar...
Faction zaten öldü Sen hangi dünyadasın

MehmetReis01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Claim komutları çalışmıyor(türkçesi) , onun haricinde server benim, opum, ben bile sandık koyamıyorum yere, sandıkla claim atma kapalı diyor e tamam kapalıda sandık niye koydurtmuyosun yere arkadaşım ? bu sorunu nasıl düzeltirim bilen var mı ?

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@DonsuzT daha önceki plugin paketlerini gördüm, kullandım çok sadeydi hepsi.
Amma velakin şu madenci tavuk skriptini keşke bu plugin paketinde kullanmasaydın, önümüze gelen tüm survival serverlerinde göreceğiz sanırsam.

MehmetReis01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@DonsuzT merhaba kardeşim birçok post attım yanıt alamadım.Plugin paketinde bir sürü hata var türkçeleştirmelerde sıkıntı var, örneğin /sürem komutu vs zaten kullanım dışı onun haricindeki tumclaimkaldir gibi komutlar vs de çalışmamakta.Kısacası türkçe komutların %45 lik parçası çalışmıyor.Onu geçtim bazı sıkıntılar yaşamaktayım.Örneğin op um , ben bile sandık koyamıyorum claimle ilgili bir yazı çıkıyor , başta claim plugini sandım defalarca değiştirdim editledim düzeltmeye çalıştım olmadı.Sonra sildim öyle denedim yine koyulmuyor.Anladım ki sorun claimle alakalı değil bu sandık koyma sorununu nasıl düzeltirim ? onun haricinde yanılmıyorsam jail özelliği essentialsta bulunuyor fakat her şeyi ayarlayıp jaile atmaya çalıştığımda "oyuncu jailde olmayabilir" gibi bir mesaj söylüyor ve hiçbir şey olmuyor.Gel gelelim survival server açacağım ve plugin paketinin gerçekten faydası oldu.Özellikle sunucu isminiz diye belirtmiş olman vede türkçeleştirmek için emek harcamış olman takdire değer.Eline sağlık.Piyasadaki birçok paketten daha iyi, sıkıntılı olmasının sebebini çok fazla denenmemiş veyahutta başka eklentilerle beraber kullanılmasına yoruyorum. Ama genel olarak memnuniyetim 10 üzerinden 7 . Başarılı bir paylaşım. Sorunlarıma cevap verirsem gerçekten sevinirim.(Chest koyma ve jail çalışmaması surem gibi komutlar vs). #Teşekkürler!

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@DonsuzT merhaba kardeşim birçok post attım yanıt alamadım.Plugin paketinde bir sürü hata var türkçeleştirmelerde sıkıntı var, örneğin /sürem komutu vs zaten kullanım dışı onun haricindeki tumclaimkaldir gibi komutlar vs de çalışmamakta.Kısacası türkçe komutların %45 lik parçası çalışmıyor.Onu geçtim bazı sıkıntılar yaşamaktayım.Örneğin op um , ben bile sandık koyamıyorum claimle ilgili bir yazı çıkıyor , başta claim plugini sandım defalarca değiştirdim editledim düzeltmeye çalıştım olmadı.Sonra sildim öyle denedim yine koyulmuyor.Anladım ki sorun claimle alakalı değil bu sandık koyma sorununu nasıl düzeltirim ? onun haricinde yanılmıyorsam jail özelliği essentialsta bulunuyor fakat her şeyi ayarlayıp jaile atmaya çalıştığımda "oyuncu jailde olmayabilir" gibi bir mesaj söylüyor ve hiçbir şey olmuyor.Gel gelelim survival server açacağım ve plugin paketinin gerçekten faydası oldu.Özellikle sunucu isminiz diye belirtmiş olman vede türkçeleştirmek için emek harcamış olman takdire değer.Eline sağlık.Piyasadaki birçok paketten daha iyi, sıkıntılı olmasının sebebini çok fazla denenmemiş veyahutta başka eklentilerle beraber kullanılmasına yoruyorum. Ama genel olarak memnuniyetim 10 üzerinden 7 . Başarılı bir paylaşım. Sorunlarıma cevap verirsem gerçekten sevinirim.(Chest koyma ve jail çalışmaması surem gibi komutlar vs). #Teşekkürler!
Discord üzerinden bana ulaşabilirsin. YusufDursun#7643

farukkocer

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Öncelikle Merhaba;
Bu plugin paketini yapmamın sebebi forumda dogru duzgun survival plugin paketi gormemem hatta adam akıllı survival sunucusu gormememdir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Paketimdeki Pluginler Ve Özellikleri;
ActionHealts => Canlilarin uzerindeki can yazıları
AntiUltraBot => Bot Engelleyici
Authme => Kayıt / Giris Plugini
ChestCommands => /menu gibi işlevsel komutlar
ChestShop => Market plugini
ClearLagg => Lag Engelleyici
CombatLog => Savastan Kacmayi Engeller
Essentials => Kitleri felan burada ayarli
Griefpreventiondata => Claim atma
AlphaChest => Sanal chest
Rankup => Rütbeler
Xteam => Takım
AAC - NCP => Hile engelleyici
Auction => Açık artırma
GlobalMarket => Sanal market
Trophyheads => Kafa düşürme
Treeassist => ağacı kökünden kesme
Timeismoney => oyunda ki sürene göre para veriyor
Jobs => Meslekler
Banka => para yatırıp, çekme
ElmasTavuk => Elmas yumurtluyor
Slots => Kumar ( para yatırıp para kazanmak veya kaybetmek )
/feedal => Parayla feed yetkisi alma
/repairsatınal => parayla repair yetkisi alma
ox => soru eventi
VE BİRÇOK EKLENTİ!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GÖRSELLER;

Ekli dosyayı görüntüle 69460

Ekli dosyayı görüntüle 69461

Ekli dosyayı görüntüle 69466

Ekli dosyayı görüntüle 69473

Ekli dosyayı görüntüle 69474

Ekli dosyayı görüntüle 69475

Ekli dosyayı görüntüle 69477

Ekli dosyayı görüntüle 69478

Ekli dosyayı görüntüle 69479

Ekli dosyayı görüntüle 69480

Ekli dosyayı görüntüle 69481

Ekli dosyayı görüntüle 69482

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
https://www.virustotal.com/#/file-a...3ZmU4MWQ0ZDBkMWU2MmQ5MTY3YzI6MTUyMjU5MjQ3Mg==

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DİSCORD ADRESİM; DonsuzTurk#7643

YORUM ATARSANIZ SEVİNİRİM!

Kendimize nasıl para atıcaz ??

DarqLord41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lütfen artık Türkçe karakter kullanın. UTF-8 ile kaydedince hepsi olur...

AkinaMiyuki

Eylül Ulusoy
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz şuanda bakımdadır hatası veriyor sunucuya girerken nasıl kapatıcam*

efetr01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
selam discord adresiniz yanlış diyor bir soru soracaktımda