Survival-Skyblock MPCVZR Server Yepyeni Özellikleriyle...

MPCraftANDVezir

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

MPCVZR.nitrado.net

Merhaba Serverimiz İlk Açıldığında Survival Olarak Açılmıştı Hedefimizde Survivalden Sonra Serveri Hub Yapmak Vardı. Tabii ki Bunu Da Aşama Aşama Yapıyoruz İlk Olarak Survival Servere Skyblock Ekledik Ve Serverimiz Artık Skyblock Survival Oldu Yakında Da İnşAllah Minigames Faction Ve Benzeri De Açılacak Tabii Sizlerin Desteğiyle.
Serverimiz 65 Kişiliktir.

7Gb Ram.

Lagsız Bir Oyun.

Serverle İlgilenen Yetkili Kadrosu.

birçok Serverde Görmemiş Olduğunuz Harika Yenilikler.

Ada Çeşitleri:

Balıkçı

Tarımcı

Madenci

Oduncu

Gelişmiş Marketimiz

Zararsız-Zararlı Moblar

Ve Son Olarakta Kendimize Ait Spawnımız​

Spawnımız

MpcVzr.nitrado.net
MpcVzr.nitrado.net
MpcVzr.nitrado.net

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skyblock güzel gibi hemen gelip bir deniyecegim :)

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana gore kesinlille yeni bi lobby yapin yani bence kesinlike

mpcvzr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverde eger vip ler satılmasaydı oynuyo olucaktım suan :) o kadar fark olduku vip ve normal oyuncu arasında adamı 800 lvl den sonra geliştirmeyip vipin satıldıgı 2. günü bıraktım bu kadarda abartı olmamalıydı bence ...

mpcvzr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverde eger vip ler satılmasaydı oynuyo olucaktım suan :) o kadar fark olduku vip ve normal oyuncu arasında adamı 800 lvl den sonra geliştirmeyip vipin satıldıgı 2. günü bıraktım bu kadarda abartı olmamalıydı bence ...
Serverimiz Toplamda 65 Kişilik Bir Server Ve Sırf Siz Lagsız Bir Oyun Oynayın Diye Sunucumuzu Nitrado dan Aldık Nitradoda Pahalı O Kadar Parayı Her Ay Cebimizden Vermek Pekde Akıl Karı Değil Yani Viplerin Paralarını Ben Kullanmıyorum Server Ram Arttırmak İçin Gününü Arttırmak İçin Kullanıyorum Artı Bide Lobi Var Eskiden Lobi 4 Kişilikti Şimdi 34 Kişilk Yaptık Orda Afk Kalıyrla Diye Yani Alıyacağın Toplamda 95 Kişilik Bir Kapasitemiz Var Sevrerdeki 65 Yazsını Biz Değiştirdik Milleti Kandırmak Olmasın Diye Lobiyi hesaba Katmadık Kolay Ödenmiyor 95 Kişilik Bir Serverin Parası.

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim bir skyblocka bi bak onceden belirli kişiler sürekli oynuyorduk ama şu bayramda satılan vipler yüzünden serverin yüzüne bile bakmadım k.b da o akdarda çok fazla ayrıcalıkta olmaz ...

mpcvzr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim bir skyblocka bi bak onceden belirli kişiler sürekli oynuyorduk ama şu bayramda satılan vipler yüzünden serverin yüzüne bile bakmadım k.b da o akdarda çok fazla ayrıcalıkta olmaz ...
Ben Sürekli Oyuncu İsimlerine Bakmıyorum Oyuncu Sayısı Düşmeyince Fark Etmedim Oyunu Bırakanların Olduğunu.
Ama Şöyle Bir şey Var Vipler Fiyatlarına Göre Karşılıklarını Alıyorlar. Biz Sürekli Diğer Skyblock Sunucularının Oyuncu Sayılarına Bakıp Eksiklerimi Gidermeye Çalışıyoruz Ve Şimdi O Baktığımız Serverler Kapalı 3 Server Vardı Bizim Kendimize Rakip Gördüğümüz Ve Serverler Senin Dediğin Gibi Viplere Skylord Skyking Vs. De Olan Özellikler Kadar Özellik Veriyordu Oyuncular Severek Oynuyordu Belki Lakin Serverlerin 3 üde Okullar Açılınca Kapandı Sebebi Ortada Vip Satılmadı Serverlerin Fiyatı Ucuz Değil Onlar da Kapatmak Zorunda Kaldı Oyuncular Serveri Severek Oynadıysa Bile Bütün Emekleri Bir Anda Yok Oldu Biz Bu Olsun İstemiyoruz Ve Sırf Bu Yüzden Bu Satışları Yapıyoruz.

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben zaten size satis yapmagin drmiyorunki skyblock ill acoldigi zamandan beri iynuyrdm bende ve adamda herturlu sistem v.b vardi ama o viplerin satildigi gun icinde adamlar 2 t ye yaln para , o gun icindede 1 k dan fazla lwl kastilar ama iste bu sizi ilgilendrmyr hic dimi ? Cunku para verdiler haklari var :)

mpcvzr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben zaten size satis yapmagin drmiyorunki skyblock ill acoldigi zamandan beri iynuyrdm bende ve adamda herturlu sistem v.b vardi ama o viplerin satildigi gun icinde adamlar 2 t ye yaln para , o gun icindede 1 k dan fazla lwl kastilar ama iste bu sizi ilgilendrmyr hic dimi ? Cunku para verdiler haklari var :)
O Gün Onlar Sadece Vip Almadılarki 11 Tane Spawner Aldılar Spawnerdan KAstılar Parayı O Gün Server 100 TL ye yakın Para Girdi Ve Bu Serverin Geleceğini Kurtardı Diyebiliriz Server Açıldı İlk 10-15 Gün hiçbir şey Satılmadı Onlar Almasaydı Server Kapalı Olmazdı Ama Serverin Slot Sayısı Ve Rami Bu Kadar Yükseltemezdik. Yani Vipler Bir Gün İçinde 2 T Para Kazanmıyor. Çok Para Verdiler 100TL Az Değil

Konu Güncel Server Hala Açık !!!

Güncel

Güncel +

Güncel ++

Güncel +++