Survival sunucumu farklı kılacak sistemler arıyorum

EpicWatch

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yorumdaki mesajı okuyabilirsiniz, konu kilit.

Son düzenleme:

EpicWatch

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kendin yazmaya ne dersin ?
Çok isterdim fakat en ufak bi bilgim yok skript yazma da, öğrenmeye çalışıyorum işte. Teşekkürler yorumun için.

Kendin yazmaya ne dersin ?
Çok isterdim fakat en ufak bi bilgim yok skript yazma da, öğrenmeye çalışıyorum işte. Teşekkürler yorumun için.
Örnek Verebilirsen Belki Yardımcı Olabilirim.
Sorunda bu :) Değişik sistem arıyorum işte diğerlerinden farklı bi sistem felan. Mesela şöyle olabilir aklıma bu geldi; 10 lvl ench basmak için 10 ip versin 20 lvl ench basmak için 15 rotten flesh 5 tane de örümcek gözü istesin, 30 lvl ench basmak için rotten flesh istesin 20 tane 5 tane ip 5 tane de örümcek gözü istesin. Bu olabilir mi?

2. fikrim; spawn da pazar alanı oluşturacağım, adamlar satın alıcak o alanı içine eşyaları koyucak tabelasını koycak chestin üstüne ordan isteyen kişi istediği şeyi alabilcek.

Thraud

Bazen ölmek de umuttur.
En iyi cevaplar
0

Sorunda bu :) Değişik sistem arıyorum işte diğerlerinden farklı bi sistem felan. Mesela şöyle olabilir aklıma bu geldi; 10 lvl ench basmak için 10 ip versin 20 lvl ench basmak için 15 rotten flesh 5 tane de örümcek gözü istesin, 30 lvl ench basmak için rotten flesh istesin 20 tane 5 tane ip 5 tane de örümcek gözü istesin. Bu olabilir mi?

2. fikrim; spawn da pazar alanı oluşturacağım, adamlar satın alıcak o alanı içine eşyaları koyucak tabelasını koycak chestin üstüne ordan isteyen kişi istediği şeyi alabilcek.
2. fikrin zaten faction sunucularda var kendi arsalarında pazar açıp satış yapabiliyorlar.

EpicWatch

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dostlar, 4 gün içerisindeki hesabımda olan kişi ben değilim. ve bu konuyu kapatıcağım aldığım uyarılara yapacak birşeyim yok iyi günler.