Suyun İçindeki Lav

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilip bilmeden yorum yapma akşama kadar namaz kılıyorsun gözünü kurandan ayırmıyorsun değil mi sen bir insanı hiçbir şey bilmeden yargılama namaz kılmıyorum kuran ara sıra okuyorum ama dinime imanıma inancım tam herşeyi dine bağlayıp insanları yargılama şaka bir işi ciddi alıp insanın dinine laf edemezsin. Meğersem forum hacı hoca dolmuş illa bir şey yazdık diye imanı düşük oluyoruz kusura bakmada senin demenle ben hiçbir şey olmam merak etme
Hayatın her anında imanlı olmalıyız. mesela internette site hackle günaha girme. sizde sakın iman yüzünden kavga etmeyin arkadaşlar yoksa sonunuz böyle olur!(boş kavgalar)

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Hayatın her anında imanlı olmalıyız. mesela internette site hackle günaha girme. sizde sakın iman yüzünden kavga etmeyin arkadaşlar yoksa sonunuz böyle olur!(boş kavgalar)
Boş kavgamı sen benim inancıma laf ettin neresi boş bunun sen her anında imanlısın ya hayatta laf yetiştir oradan

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Laflara bak ya.

SENİNLE KAVGA EDEMEYECEK KADAR SİNİR HASTASIYIM

KESİNLİKLE TIKLA

READ FORUM RULES
Forum kurallarını ilk üye olduğum gün okudum bence sen oku dini konuların konuşulması yasak
Ayrıca sinir hastalığınla artıistlik mi yapıyorsun bak ben de sinir hastasıyım ama hiçbir yerde bunu dile getirmiyorum ayrıca kavgayı başlatan sensin kalkıp suçlu olan benmişim gibi gösterme ha bir de laflara bak falan demişsin dil benim konuşurum el benim yazarım düşündüğümü yazıyorum kimse beni yargılayamaz

Mert_Kurt

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Texture packten bir blogun resmini saydam yapmissin çok basit.
Etrafinda bloklar var.

DenizzChannel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
La hiçbir şey imkansız değildir diyorsunuz bir sincabın insan eti yedikten sonra bu insan etinin içerisinde timsah yumurtasına dönüşmesi ve bu timsah yumurtasından civcivler çıkıp fındık ile beslenip dinazor olması ve ardından ayinler yaparak insan olması sonra bir sincabın onu yemesi olabilecek bir şey mi söyleyin bana
Bu yorumundan sonra NASA da çalışmaya başladı

Bana WG atma WG atmayı öğret (ifade mesajı dır anlamıcak geriler olmuşta)

I3eyazCrafter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Su manual olmuştur doğuştan genetik sorunu vardır o yüzden ortası boş ve lav da manual :D

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ta her şey imkanlıdır :D Bura Minecraft kardeşim :D