SwetyGaming okadar mükkemmel sunucu ki sunuculara reklamcılarını gönderiyolar

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
http://i.hizliresim.com/pgrnR0.png
işte buda kanıtım arkadaşlar böle minyonların sunucusuna girmeyin lüütfen @SwetyninServeri
sunucunun sahibi bu kardeş seni tebrik ediyorum kaleten tam burdan anlaşılıyor !

@AdaletWasHere @DeathLight @HobbitNetwork @BlueLight @Alps sizce ben bunlara hakaret etsem haklı değilmiyim ? biz oyuncu toplamak için forumlara reklam açalım uğraşalım ama bunlar gelsinler sunucumuzda reklşam yapsınlar yok ya... bende biliyorum reklam yapmasını bende çok güzel reklam yaparım metro dan macro ayarlarım her sunucuyada yazarım yani IP mi ama yapmıyorum.
Süper sunucu ya tebrik

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
https://forum.gamer.com.tr/konu/swe...minigames-kafadusme-tntrun-gemisavasi.246990/
Buyrun Buda SwetyGaming in Sunucusu | Lütfen Arkadaşlar Bukadar Düşürmeyin Bizim Sunucumuzu : P Sunucumda Ne Bir Reklamcı Bulunur Ne De Ben Çıkıp Reklam Yaparım .. Asla ve Asla Reklamı Ben Yapmadım Veya Birinede Yaptırtmadım .. Benim Sunucumdan Gelecek Olan Reklam Yapan Arkadaşlar Tamamen Benim Dışımda Kendi İstekleri İle Yapıyorlarsa Bilemem .. Ben Göndermem Kimseyede Reklam Yapmış Oyuncu Çalmış Diye ; Yetki Ödül Vermem Bu Konuyuda Burada Kapatalım .

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
https://forum.gamer.com.tr/konu/swe...minigames-kafadusme-tntrun-gemisavasi.246990/
Buyrun Buda SwetyGaming in Sunucusu | Lütfen Arkadaşlar Bukadar Düşürmeyin Bizim Sunucumuzu : P Sunucumda Ne Bir Reklamcı Bulunur Ne De Ben Çıkıp Reklam Yaparım .. Asla ve Asla Reklamı Ben Yapmadım Veya Birinede Yaptırtmadım .. Benim Sunucumdan Gelecek Olan Reklam Yapan Arkadaşlar Tamamen Benim Dışımda Kendi İstekleri İle Yapıyorlarsa Bilemem .. Ben Göndermem Kimseyede Reklam Yapmış Oyuncu Çalmış Diye ; Yetki Ödül Vermem Bu Konuyuda Burada Kapatalım .
Hocam size lafımız yok. SwetyGaming le işimiz var sizin sunucu süper biliyorum sizin sunucuyu.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Seviyesizer işte kardeşim aldırış etme ban ip at her geldiklerinde.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Sahibini Skypeye Çek Bir Güzel Konuş En Güzel Yöntem Budur Hocam .

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konusuruz Ama Kesin Bahaneler Uydurucaktır. Yok Reklamcımız Yapmıştırda Bizimle Alakası Yoktur VS[DOUBLEPOST=1436187386,1436186945][/DOUBLEPOST]Ben BlueLight bu arada konuyu açan :p cihan yani murat cevapladı bize destek olduğunuz için saolun

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Vallaha bu abileri Ban-IP'de engellemiyor ki. Zamanında başıma gelmiş olaylar, çok can sıkıcı ve sinir bozucu. Atıyorsun Ban-IP'yi modemi resetleyip tekrar geliyor. Allah kolaylık versin @murat6135

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bidaha Olursa Bende Onlara Yapıcam Yetti Artık.[DOUBLEPOST=1436198089,1436195097][/DOUBLEPOST]
IKINCI REKLAMDA GELDI.ARTIK NE DICEM BILMIYORUM AMA BEN SIZIN SEVIYENIZE DUSUP REKLAM YAPMICAM REZILLIGINIZI TUM FORUM GORECEK.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ah Ah .. Ne Diyelim Cezalarını Umarım Bulurlar .. Benim Başıma da Geliyor En Kötüsü Benim Sunucumun Kopyasını Yapıp Onun İçin Alımlara Çekiyorlar Adamları ;(
Allah Sabır Versin ;/