Sword Art Online İn Minecraft ( Proje )

BayGold

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Size her şeyine garantisini verebilirim, açılmayacak bir sunucu. Boşuna yetkili olup kendinizi yormayın, forumun en iyi Builderları, en iyi Skriptcileri, en iyi Java'cıları bir araya geldi lakin sonuç sıfır.
Kardeş Sunucu Değil Map Diorm

berkcan366

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Size her şeyine garantisini verebilirim, açılmayacak bir sunucu. Boşuna yetkili olup kendinizi yormayın, forumun en iyi Builderları, en iyi Skriptcileri, en iyi Java'cıları bir araya geldi lakin sonuç sıfır.
Sunucu degilki?

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SAO evreni büyük bir evren. Usta builderlar gerekir. Bence daha küçük bir iş yapmalısın

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Kardeş Sunucu Değil Map Diorm
Biz zaten Map dışında her şeyi yapmıştık :'( Map'ı hayatta yapamazsın demeye çalışıyorum. Eklentiler çok kolay yoksa, 1-2 sene rahat harcamanız gerek yapmak için, harcasanız bile çıkacak şeyin SAO ile hiç alakası olmayacağına adım gibi eminim.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Kardeş şimdi sizdünyanın gelmiş geçmiş en iyi minecraft haritasını yaptınız diyelim; bu mapi maksimum 1000 kişi oynar. Bak maksimum diyorum. Yani senin dediğin şu kapıya çıkıyo:
-Manav arabam var Rusya'yla ticarete giriyim
Öncelikle olarak kendine bi map takımı kur; sonra oynayış süresi 30-40 dk olan kısa ama eğlenceli mapler yap. bi youtube kanalı aç. 10.000 + bi abone sayısına ulaş sonra böyle çok büyük projeleri yap.
Yani ben burda yapamazsınız demiyorum, yanlış anlama. Mapiniz çok çok güzel olsada tanınmadığınız için büyük ihtimalle çok az bi oyuncu kitlesine ulaşacaktır.
Umarım dediklerimi düşünür ve map yapmaya kısa ama eğlenceli haritalarla başlarsın

İyi forumlar

BayGold

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
daha ne kadar sunucuyu açmadan sunucu tanıtımı yapma, kaçıncı bu? önce sunucuyu açın sonra tanıtımını yapın milleti heveslendirmeyin %90 açamıycaksın, rpg sunucularındaki konulara bakarsan %80 i açamıyor %20si de uydurup bi rpg yapıyor, lütfen konu açmadan önce bilinçlenin öncekilerin yaptıklarına bakarak ders çıkarın türkiyedee adam akıllı rpg sunucusu açmak zor, açmak için çoluk çocuğu görevlendirirsen heves verirsen onlarda açmış gibi yapar insanların hevesini kursağında bırakır. önce bilgi edinin ayrıca her türlü yardımıda yaparım plugin konusunda, ben açma demiyorum ama konuları açmadan önce sunuyu en azından yarısını bitirip beta sürümüne vermiş olmalısınız. ö.m. ile sana yardım ederim, istersen
Tm Saol Kardeşim Ztn Herkes Laf Ediyor Yapamassın Diye Herkesin Tepki Verdiği Birşeyi Yapmak Zaten Zor[DOUBLEPOST=1433783331,1433783296][/DOUBLEPOST]
Kardeş şimdi sizdünyanın gelmiş geçmiş en iyi minecraft haritasını yaptınız diyelim; bu mapi maksimum 1000 kişi oynar. Bak maksimum diyorum. Yani senin dediğin şu kapıya çıkıyo:
-Manav arabam var Rusya'yla ticarete giriyim
Öncelikle olarak kendine bi map takımı kur; sonra oynayış süresi 30-40 dk olan kısa ama eğlenceli mapler yap. bi youtube kanalı aç. 10.000 + bi abone sayısına ulaş sonra böyle çok büyük projeleri yap.
Yani ben burda yapamazsınız demiyorum, yanlış anlama. Mapiniz çok çok güzel olsada tanınmadığınız için büyük ihtimalle çok az bi oyuncu kitlesine ulaşacaktır.
Umarım dediklerimi düşünür ve map yapmaya kısa ama eğlenceli haritalarla başlarsın

İyi forumlar
Tm Kardeş Saol Senin Dediğin Gibi Yapıcağım

Fusen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Minecraftta Gerçekleştirilmesi İmkansız Bir Proje.Olsa Bile Çizimleriyle Aynı Tadı Vermez.Yapacaksan Programcı Ol,Saonun Orjinalini Yap Daha Mantıklı.

_KingParty_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skype(Varmı Varsa İsmi) =zeki12345651
Hangi Konuda Ustasın(Builder,Komutçu) =Builder
Sword Art Onlineyi İzledinmi =evet

tunasdes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Skype(Varmı Varsa İsmi) =facebook:tunaeskanaytac
Hangi Konuda Ustasın(Builder,Komutçu) =Komutçu,redstone de dizerim
Sword Art Onlineyi İzledinmi =hastasıyız dede :D

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Komutçuda güzel meslekmiş Developer desek.

BayGold

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skype(Varmı Varsa İsmi) =facebook:tunaeskanaytac
Hangi Konuda Ustasın(Builder,Komutçu) =Komutçu,redstone de dizerim
Sword Art Onlineyi İzledinmi =hastasıyız dede :D
Krds denemeler yapiodk ama çoh tepki geldi ama yeni build takimim var buildin biraz iyiyse özelden msg at

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi