Taint sorunum ?

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar henüz thaumcraft ile ilgili bir şey yapmamış olmama rağmen benim fark etmeyeceğim kadar uzakta bir alanda büyük bir taint yayılımı var oldukça geniş bir alanda.
Bu tainti nasıl durdururum ? Aksi halde benim güzel dünyamı yiyecek :)

kerembjk001

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ingilizce biliyorsan sana bir video atiyim bilmiosan başka video atiyim

minecraftcrafting

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bildigim kadarıyla onu durduramazsın ama ondan uzaklaşa bilirsin sana tavsiyem uzaklaşma onun içine gir genelde altında bi mağra oluyor güzel itemler çıkar ama dikkatli ol içerideki canavarlar dışarıdakiler gibi değil...

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben taintten uzağa taşındım şimdilik fakat çok çok zaman sonra taa benim evin oralara kadar geleceklerdir, ingilizcem yok fakat kaynak iyi olurdu her hangi bir böyle çok karışık devre bilgisi falan gerektiriyorsa o bende yok onu da söyleyeyim ama o taint'i yok etmeliyim bana item falan gerekmiyor..

minecraftcrafting

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bi battle hammer yap biraz daha hizli kiriyor digerlerine göre tek tek kirmaya basla :D yada geceyi bekle creeper öldür tnt yap patlat ama sabahlarıda kırmaya devam et kökünü kurut ozm :D

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ege abinin vidosunda gördüm taintin etrafına cobblestone ile duvar ör

Ege abiciğinin videosunu ben de izledim nitekim izlemeseydim de bunun insan yapımı bloklarla durdurulabileceğini technic wiki sağ olsun zaten biliyor olduğum için bu düşünebildiğim bir yöntem olurdu fakat öyle küçük bir alandan bahsetmiyoruz çok büyük bir alan ve ormanlık bir biyomda.

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ha ozaman yapmasaydın güzelim harita boşa gitti

Ne diyosun kardeşim sen ya, neyi yapmasaydım ! Zaten hiçbir halt yapmadım ki ayrıca cobblestone değil kırık taş o, oyunun Türkçesini yaptılar hala siz Türkçenin içine etmeye devam ediyorsunuz. Üstüne üstlük yardımcı olacağına köstek oluyorsun, git sen ege abiciğinin videolarını izlemeye devam et. Bilmediğin bir şeyi sırf başkası yaptı diye de atlama öyle her halta hadi canım benim.

O savaş çekici olayını da deneyeceğim bakalım, var mı başka çözümü, duyduğuma göre birçok yöntemi varmış durdurmanın ya da yok etmenin.

xxmemocanxx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
creativeye geç full kırık taş duvarı ör :D
BEDROCK YANI NOT:CREATVİYE GEÇEMİYOSAN ESC-->YEREL AGDA PAYLAŞ--->HİLEYİ AÇ--> CEVAP BU

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne diyosun kardeşim sen ya, neyi yapmasaydım ! Zaten hiçbir halt yapmadım ki ayrıca cobblestone değil kırık taş o, oyunun Türkçesini yaptılar hala siz Türkçenin içine etmeye devam ediyorsunuz. Üstüne üstlük yardımcı olacağına köstek oluyorsun, git sen ege abiciğinin videolarını izlemeye devam et. Bilmediğin bir şeyi sırf başkası yaptı diye de atlama öyle her halta hadi canım benim.

O savaş çekici olayını da deneyeceğim bakalım, var mı başka çözümü, duyduğuma göre birçok yöntemi varmış durdurmanın ya da yok etmenin.
sana yardımcı olmaya çalıştım atarın kime