Taint sorunum ?

ADMindBuild

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Taint icinde mutasyon geciriyor yaratıklar üstüne ve yanlarını kapatmalısın

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir bitin yahu şu eski mesajları okumayanlar yalvarıyorum bitin konu öldü hortlatıp durmayın kaybolun gidin.

ADMindBuild

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
manfrotto ? amacın ne? Yanlıs fgörmüs olabiliriz bi tripler ne?? Kendi kendine ne yapıyorsun??

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim tek öğrenmek istediğim şey neden 10 kişi birden eski mesajları okumadan yorum yapıyor! ben buna kızıyorum aynı şeyleri papağan ya da bozuk plak gibi tekrarlıyor millet boyuna hortlatıyorsunuz konuyu.
Tek amacım konu artık kapansın ve evet eski mesajları okumadan post kasan jenerasyon; bi bitin...

ADMindBuild

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
La sus artık ya Forumda Saygısızlık yapma söyledigin laflar Belkşi senden büyük kisiler Saygılı ol biraz !!

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Büyüklük yaşta değil baştadır ayrıca ben saygısızlık yapmıyorum.Kendi konumda yazıyorum benim dediğim şeyin cevabını veremiyorsan asıl küçüklük budur.

ADMindBuild

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D tamam senle ugrasamıcam( Bu lafı dedikten sorna kacıyo dersin:) )

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D tamam senle ugrasamıcam( Bu lafı dedikten sorna kacıyo dersin:) )

Birazcık beynini kullanıp eski mesajları okuma zahmetine katlansaydın ki görmemene imkan yok çünkü 25 kişi aynı şeyi yazmış, üzerine 26. kişi oluyorsun, konu kapansın yazmayın birader diyorum bir de üste gelmiş niye trip atıyorsun diyorsun şimdi de yazdıklarımın cevabını veremiyorsun hadi bunu anlarım kapasiten yetmiyor olabilir ama hala daha gelmiş tamam kardeş konu kapansın diyeceğine tersliyorsun, ASIL BEN SENİN GİBİ SEVİYESİZLERLE UĞRAŞAMAM. Hadi eyvallah.

altairminecraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben zaten önceden yazıyı gördüm cevapları ama yinede söledim