| Takım Arkadaşları Arıyoruz | Ekip Kuruyoruz | Roxy Craft |

CukulataliKavun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Ortak
  2. Moderator
  3. Rehber
  4. Youtuber
Merhabalar!
Konuyu fazla uzatmayı tercih etmem fakat sunucuyu sizlere biraz anlatayim. Tecrübeli bir ekip olarak bir sunucu kurmaya karar verdik ve bu yolda büyük bir adım niteliğinde olan bu kısıma geldik. Sunucumuzun skyblock olmasında karar kıldık. Belli kısımları daha ayarlanmamış veya yapılmamış durumda fakat büyük bir hızla bu eksiklerimizi gideriyoruz. Sıra şimdide yetkili kadromuzu kurmakta. Aşşağıdan forma erişebilirsiniz.

Alınacak Yetkililer:

-Ortak
-Moderatör
-Rehber
-Pluginer / Skripter
-Tasarımcı
-Youtuber

Şartlar:

- 14 Veya Üstü İseniz Ekibimize Katılabilirsiniz
- Mikrofonunuzun olması lazım. Zaten şu devirde 5 tl'lik bile bir kulaklıkta mikrofon bulursun o kadar zor olmamalı
- Mimar Alımı İçin İlgileniyorsanız 2 fotoğraf lazım olacaktır
-Günde En Azından 3 Saatini Sunucuya Ayırabilmeli (Rehberler İçin 5 )

Form:

Adınız:
Yaşınız:
Oyun İçi Nickiniz:
Discord Adresiniz:
Varsa Tecrübeleriniz:
İstediğiniz Yetki:

Not:

-Mimarlar için yapı fotoğraflarını discord üzerinden isteyeceğiz.
-Sunucu ile ilgili şu an maddi olarak elimizde pek bir şey olmadığı için konu tasarımı biraz eksik oldu en kısa zamanda doldurup yukarılara çıkacağız.
-Alınacak yetkili sayısı belli değil.
Adsız.png

İyi Günler, İyi Oyunlar!

Son düzenleme:

Haleybear

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adınız: Doğukan
Yaşınız: 15
Oyun İçi Nickiniz: XHaleybearX
Discord Adresiniz: Haleybear ✭#4569
Varsa Tecrübeleriniz: pluginer olmak isterim tercübem var

iArdaabey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız:arda
Yaşınız:13 14 olacak 2 ay sonra
Oyun İçi Nickiniz:ArdaBey_K
Discord Adresiniz:iArdaabey#2377
Varsa Tecrübeleriniz:var ama uzun zamandır boşum 1 2 ay boyunca piyasada yoktum geri döndüm
İstediğiniz Yetki:pluginer

CukulataliKavun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Konuyu Sadece Alım İçin Kullanalım Lütfen İyi Oyunlar

ewqewqweqew54

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Form:

Adınız: Yunus
Yaşınız: 14
Oyun İçi Nickiniz: saesyu
Discord Adresiniz: YunusEmre54#0079
Varsa Tecrübeleriniz:var hemde baya admin olurum pluginer olurum
İstediğiniz Yetki: admin veya pluginer

Sheeeepppyyy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adım: Sedat
Dc Adresi:₡SheeeppyyWasHere₡#9999
Nick:Sheeeppyy
Ortak olmak istiyorum çünkü plugin paketim var. 80 tllik plugin paketini arkadaştan aldım ve sadece para ödüyücek ortak arıyorum. Factiondur paket.

cemdenizz08

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar!
Konuyu fazla uzatmayı tercih etmem fakat sunucuyu sizlere biraz anlatayim. Tecrübeli bir ekip olarak bir sunucu kurmaya karar verdik ve bu yolda büyük bir adım niteliğinde olan bu kısıma geldik. Sunucumuzun skyblock olmasında karar kıldık. Belli kısımları daha ayarlanmamış veya yapılmamış durumda fakat büyük bir hızla bu eksiklerimizi gideriyoruz. Sıra şimdide yetkili kadromuzu kurmakta. Aşşağıdan forma erişebilirsiniz.

Alınacak Yetkililer:

-Ortak
-Admin
-Moderatör
-Mimar
-Rehber
-Pluginer / Skripter
-Tasarımcı
-Youtuber

Şartlar:

- 14 Veya Üstü İseniz Ekibimize Katılabilirsiniz
- Mikrofonunuzun olması lazım. Zaten şu devirde 5 tl'lik bile bir kulaklıkta mikrofon bulursun o kadar zor olmamalı
- Mimar Alımı İçin İlgileniyorsanız 2 fotoğraf lazım olacaktır
-Günde En Azından 3 Saatini Sunucuya Ayırabilmeli (Rehberler İçin 5 )

Form:

Adınız:
Yaşınız:
Oyun İçi Nickiniz:
Discord Adresiniz:
Varsa Tecrübeleriniz:
İstediğiniz Yetki:

Not:

-Mimarlar için yapı fotoğraflarını discord üzerinden isteyeceğiz.
-Sunucu ile ilgili şu an maddi olarak elimizde pek bir şey olmadığı için konu tasarımı biraz eksik oldu en kısa zamanda doldurup yukarılara çıkacağız.
-Alınacak yetkili sayısı belli değil.Ekli dosyayı görüntüle 183772

İyi Günler, İyi Oyunlar!
Adınız: Cem Deniz
Yaşınız: 14
Oyun İçi Nickiniz: cemdenizz
Discord Adresiniz: cemdenizz#999
Varsa Tecrübeleriniz: Uzun zamandır tecrübeliyim.
İstediğiniz Yetki: Mimar/Moderatör düşünüyorum.

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başta ilgimi çekmişti konu ancak alım şeklini ve yaş sınırını görünce sunucundan umudu kestim. Bu şekilde yapacaksanız hiç yapmayın bence. Paranız boşa gidecek. Başvuran arkadaşların hepsi 14 15 yaşında olmakla beraber yaşı sorun etmeyecek bir insan olsan bile hem kendi oyuncularının hem de diğer sunucu sahiplerinin dalga geçtiği ve kalitesizliğe örnek olarak gösterdiği bir sunucu olmak istediğini düşünmüyorum. Ayrıca üstte tecrübem var diyen arkadaşların büyük kısmının Aternos gibi ücretsiz hostlardan 3 gün oynadıkları sunucular açtıklarına eminim. Uyarmadı deme, bu şekilde alım yaparsan sunucuya ayırdığın sermaye suyunu çektiğinde elinde kalan tek şey piyasada bıraktığın kötü izlenim ve yerlerdeki itibar olur.

Ha ben zaten o kadar ciddi düşünmüyordum eğlencesine açıyordum diyorsan bu kadar insanı yetkili olarak almana gerek yok bir sürü dert.

• Beğen
Reactions: lel

CukulataliKavun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başta ilgimi çekmişti konu ancak alım şeklini ve yaş sınırını görünce sunucundan umudu kestim. Bu şekilde yapacaksanız hiç yapmayın bence. Paranız boşa gidecek. Başvuran arkadaşların hepsi 14 15 yaşında olmakla beraber yaşı sorun etmeyecek bir insan olsan bile hem kendi oyuncularının hem de diğer sunucu sahiplerinin dalga geçtiği ve kalitesizliğe örnek olarak gösterdiği bir sunucu olmak istediğini düşünmüyorum. Ayrıca üstte tecrübem var diyen arkadaşların büyük kısmının Aternos gibi ücretsiz hostlardan 3 gün oynadıkları sunucular açtıklarına eminim. Uyarmadı deme, bu şekilde alım yaparsan sunucuya ayırdığın sermaye suyunu çektiğinde elinde kalan tek şey piyasada bıraktığın kötü izlenim ve yerlerdeki itibar olur.

Ha ben zaten o kadar ciddi düşünmüyordum eğlencesine açıyordum diyorsan bu kadar insanı yetkili olarak almana gerek yok bir sürü dert.
Yetkili kadromuza dahil edeceğimiz kişilerle alakalı en ufak bir şüphe olsun istemeyiz. Biz sadece formlara bakarak kimseyi işe almayacağız bundan emin olabilirsiniz. Yaş sınırını normalden biraz düşük tuttuk belki o yaşta bu işin ciddiyetine varan yetenekli arkadaşlar bulabiliriz diye. Lütfen sunucu ile ilgili formlara bakarak sunucu ile alakalı çıkarım yapmayın. Görüşleriniz için teşekkür ederiz.

eymen212

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar Tasarımcı Varsa Lütfen Yazsın Tasarımcı Lazım!