Duyuru Talep ve şikayetlerinizi iletin! - nsfp

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar merhaba. Danışman üye seçildim. Forumun şu anki durumunun pek çok üye tarafından sevilmediğini biliyorum. Forumun xf2 olması sebebiyle geçmişte forumda olan bazı özelliklerin yapılmadığının farkındayım ve eskiden yönetici biri olarak bunları yapmak için yönetim ekibinin çabaladığının da farkındayım. Fakat bizim elimizde olan bazı şeyler var. Bunları oluşturan çok büyük bir etkende forumda açılan konular. Eskiden açılan konular maalesef şimdi kendini minecraft skript, plugin gibi konulara bırakmış, forumdaki üyeler sosyal forumlardan uzaklaşarak forumun eski konu-dışı aktifliği azalmıştır. Eskiden açılan samimi, doğal ve değişik konuların tekrar açılabilmesini istiyorum. Aynı şekilde, forumda şikayet veya talep ettiğiniz bir meseleyi bu konu altından belirtebilirsiniz. Eskiden yönetici ve şimdi de danışman olarak söylediğiniz şeylerin hepsini yöneticilere ileteceğim ve bu konuda "şeffaf" olmaya dikkat edeceğim.

Talep ve şikayetlerinize göre farklı "icraatler" yapmaya çalışacağım. Bu konuda bana destek olursanız hoşlanırım. Açılması veya açılmaması gereken konuları belirleyecek, yoğunluğu farklı bölümlere yönlendirecek ve elimden geldiğince forumu tekrardan aktifleştirmeye çalışacağım. Şimdiden teşekkürler.

Yapmak istediğim şeylere inanmayarak, "artık forum eski haline dönmez, bu çabalar boşuna!" gibisinden bir yorum yapacaksanız bence yapmayın. Elinizi yormayın. Uğraşmayın kısacası.

Söylemek istediğiniz başka şeyler için: tıkla

hepinize kocaman tşk, öptüm.

Son düzenleme:

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Sosyal kategorilerde açık oturum, münazara gibi bir konuda tartışabiliriz. Katılımcılar belirlenir, ve katılan herkese unvan, en çok tartışan kişilere çeşitli ufak ödüllü verilebilir. Hatta iş ileriye götürülüp tüm forumun önünde tartışmalar yapabiliriz. İnsanlar eskiden böyle yaparak önemli kararlar verir, bilgi sahibi olurlardı. Bu tartışmalar ilgi çekici olacağından bu kategorilerin aktifleşmesinde önemli bir rol oynayacaktır.

R

Reloven

Ziyaretçi
2012den beri forumda aktifim bu forum düzelmez, teşekkürler.

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Siz seciliyonuz bize gelince herero mororo bugun git yarin gel olmaz oyle sey.

Kendi kendimimize geri bildirimde bulunamiyoruz. Sistem ozelestiri yapilmasini engelliyor.

Beni bi yerin modoretoru yapin ve ozerklik verin sonra cekirdek alip arkaniza yaslanin haha

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Forumda sosyal ortam arıyorsanız eğer elindenizde bir ton yazar yok mu? Saçma sapan bilgi içerikli konular açılacağına belirli bir konu hakkında sohbet konuları açılsın. Misal hiç haz etmesem bile bir ton anime izleyen var burada bir tane anime hakkında açın bir konu neyini beğeniyorsunuz neyini beğenmiyorsunuz yazın. Ulan bunu söyleyeceğim aklıma bile gelmezdi ama 2015'de animecileri topa tutardım şimdi konu açsınlar diyorum. Neyse konudan çıkmayalım, sürekli olarak kimsenin ilgilenmeyeceği 30 dakika sonra aklından çıkacağı konular açmak yerine interaktif konular açılsın. Konu başlayıp bitmesin, ucu açık yazın konuyu bir soru sorun mesela, bir fikir alın. O kadar yazar falan vardı ne oldu onlara, ben onların açtığı konulara dandik derken kızılıyordu bana şimdi hiçbiri konu bile açmıyor, ne oldu o adamlar hep eridiler mi? Bu forumda önceden her şeye kötü gözle bakan da vardı, pollyannalar da vardı, her konuya gelip dalga geçen adam da vardı, vardı da vardı yani her cinsten insan görürdük. Şu an ise forum sadece pollyanna kaynıyor, artık ben inanmıyorum ki forum düzelecek, burada ki herkes tek tip insan oldu. Koca forumda tartışma bitti, tartışma. Kimse artık tartışmıyor bu yüzden konular devamlılık göstermiyor. Tartışma konuları açılsın diye öneri gelmiş, burası A Takımı mı? Tartışma konusu nedir yahu, yapay tartışmaya kimse yanaşmaz. Eskiden olan tartışmalarda insanlar sevdiği konuları korumak için tartışırdı, doğal bir şekilde gelişirdi ve biterdi tartışmalar. Forum yönetimi istemezdi tartışma olsun ama şimdi görüyoruz ki forumu ileri götüren şeylerden biri de buymuş.

Bana fikrimi belirtebileceğim bir konu verin ki aktif olayım. Sözün özü budur hocam.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Forumda sosyal ortam arıyorsanız eğer elindenizde bir ton yazar yok mu? Saçma sapan bilgi içerikli konular açılacağına belirli bir konu hakkında sohbet konuları açılsın. Misal hiç haz etmesem bile bir ton anime izleyen var burada bir tane anime hakkında açın bir konu neyini beğeniyorsunuz neyini beğenmiyorsunuz yazın. Ulan bunu söyleyeceğim aklıma bile gelmezdi ama 2015'de animecileri topa tutardım şimdi konu açsınlar diyorum. Neyse konudan çıkmayalım, sürekli olarak kimsenin ilgilenmeyeceği 30 dakika sonra aklından çıkacağı konular açmak yerine interaktif konular açılsın. Konu başlayıp bitmesin, ucu açık yazın konuyu bir soru sorun mesela, bir fikir alın. O kadar yazar falan vardı ne oldu onlara, ben onların açtığı konulara dandik derken kızılıyordu bana şimdi hiçbiri konu bile açmıyor, ne oldu o adamlar hep eridiler mi? Bu forumda önceden her şeye kötü gözle bakan da vardı, pollyannalar da vardı, her konuya gelip dalga geçen adam da vardı, vardı da vardı yani her cinsten insan görürdük. şu an ise forum sadece pollyanna kaynıyor, artık ben inanmıyorum ki forum düzelecek, burada ki herkes tek tip insan oldu. Koca forumda tartışma bitti, tartışma. Kimse artık tartışmıyor bu yüzden konular devamlılık göstermiyor. Tartışma konuları açılsın diye öneri gelmiş, burası A Takımı mı? Tartışma konusu nedir yahu, yapay tartışmaya kimse yanaşmaz. Eskiden olan tartışmalarda insanlar sevdiği konuları korumak için tartışırdı, doğal bir şekilde gelişirdi ve biterdi tartışmalar. Forum yönetimi istemezdi tartışma olsun ama şimdi görüyoruz ki forumu ileri götüren şeylerden biri de buymuş.

Bana fikrimi belirtebileceğim bir konu verin ki aktif olayım. Sözün özü budur hocam.

Devlet duysun sesimizi, tartışma istiyoruz. :p

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Devlet duysun sesimizi, tartışma istiyoruz. :p
Hocam amacım tartışma çıksın sağı solu kan götürsün değil. Tartışma olsun diye yapay konular açılsın da değil. Aktiflikse asıl aktiflik oydu ondan bahsediyorum. Adamlar çattı tartışma olmayacak, bilmem konu baltalanmayacak al sana baltalanmıyor artık. İnsanları bu kadar sıkarsanız millet daha rahat edeceği yerlere gider tabi. Moderatör üye, danışman üye falan seçiliyor ne yapıldı şuana kadar bunlar seçildikten sonra? Aktiflik geri geldi mi? Yoo, sadece bir tane adama yetki veriyorlar adam aktiflik getirelim fikir verin diyor ama fikir verecek adam yok ki etrafta. Bunun en büyük sebebi de kullanıcıların değişmesi. Kullanıcı değişimi yüzünden forum yavaş yavaş batıyor, önceden yeni gelen kullanıcılar bizim ortamı görür ona ayak uydururdu. Şimdi yeni gelenler bakıyor ki ortam yok. Bu yüzden o da sessiz kalıyor ya da dandik minecraft sunucusuna admin arıyor. Demek istediğim foruma ya sohbet içerikli konular açarsınız forum üyelerinin etkileşip kurup konuşabileceği ya da garip gurup konular ile forumun ölümünü yavaşlatırsınız.

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Hocam amacım tartışma çıksın sağı solu kan götürsün değil. Tartışma olsun diye yapay konular açılsın da değil. Aktiflikse asıl aktiflik oydu ondan bahsediyorum. Adamlar çattı tartışma olmayacak, bilmem konu baltalanmayacak al sana baltalanmıyor artık. İnsanları bu kadar sıkarsanız millet daha rahat edeceği yerlere gider tabi. Moderatör üye, danışman üye falan seçiliyor ne yapıldı şuana kadar bunlar seçildikten sonra? Aktiflik geri geldi mi? Yoo, sadece bir tane adama yetki veriyorlar adam aktiflik getirelim fikir verin diyor ama fikir verecek adam yok ki etrafta. Bunun en büyük sebebi de kullanıcıların değişmesi. Kullanıcı değişimi yüzünden forum yavaş yavaş batıyor, önceden yeni gelen kullanıcılar bizim ortamı görür ona ayak uydururdu. Şimdi yeni gelenler bakıyor ki ortam yok. Bu yüzden o da sessiz kalıyor ya da dandik minecraft sunucusuna admin arıyor. Demek istediğim foruma ya sohbet içerikli konular açarsınız forum üyelerinin etkileşip kurup konuşabileceği ya da garip gurup konular ile forumun ölümünü yavaşlatırsınız.
aktifliğin geri gelmesi için artık içerik ekibiyle değil üyelerle de çalışılması gerekiyor. eskiden konu dışının nasıl olduğunu biliyoruz, konular çok doğal ve farklıydı, herkes katılırdı. ama maalesef şimdilerde sürekli klişe konular açılıyor. açarsınız demekle olmuyor maalesef senin gibi düşünen kişilerin de buna katılması gerekiyor. ilerleyen günlerde buna daha detaylı bakıcam

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arınma gecesi olsun bi günlüğüne bir bölümde her şey serbest olsun nasıl fikir ?

Tek sınır T.C. yasaları.

Gün bitince konular kilitlenip bi yerde saklansın.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Arınma gecesi olsun bi günlüğüne bir bölümde her şey serbest olsun nasıl fikir ?

Tek sınır T.C. yasaları.

Gün bitince konular kilitlenip bi yerde saklansın.
İhlallerle arınmak mı? Sana özel bölüm açalım arın orada.