Tanışalım :D [Sadist-Satanist-Budistler "Come Here" :D]

steveko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bende pisligm :D şimdi ****** izlicem :D kuzenciq sıla yok yanlızım :D
PrinceOfPislik ^.^

****** izlemeni tavsiye etmem. Tabi sonucta senin zevkin.

Dikkat buradan sonraki kisim siddet ve kotu ornek olabilecek kisimlar icermektedir.
Sadistlik onerileri: bugun kedimin gozlerini oydum ve civcivime yedirdim. Sonra da civcivimi kedime yedirdim. Tavsanimin kafasina 21lik civi caktim cok zevkliydi vb. Ama sunu belirtmeliyim ki kanunlarimizda canlilara iskence etmenin cezası var. Tabi zavalli sevimli seylere iskence etmek te vicdansizlik olur. Onun yerine sadistligi birak sen. Budist olabilirsin mesela. Onlar hayvanlari cok sever.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Ad: Kıvanç Sergun Balaban
Hobiler: Bilgisayar oynamak, Site kodlamak, TeknoSeyir izlemek, Technopat izlemek, Birkaç YouTube kanalı takip etmek, Donanım Haber takılmak, Futboldan nefret etmek.
Fobiler: Arkadaşa küfretmem
Favoriler: Minecraft - Cs 1.6 - CRYSIS TUM SERISI HAYRANIYIM OZELLIKLE 3 VE 2 BUYUK BIR IZ BIRAKTI BENDE. TUM SERISINI ORJINAL OLARAK ORIGIN VE STEAM'DEN ALDIM. CRYTEK FANBOYUYUM.
En Sevdiğin Oyun: Crysis tabii ki de. 2 ve 3 CRYTEK FANBOYUYUM.
@Gökçemisss
Profil fotoğrafını beğenmedim, abla.

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hoşgelmedin sadist gökçe

Forumda mutlu ve huzurluydum. taki 2.0.1.4_12 The Satanist Update gelene kadar...

2.0.1.4_12 The Satanist Update Geldikten sonra ben:

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad: Mert
Hobiler: Minecraft ve Sonic.EXE oynamak, futbol, basketbol ve hentbol oynamak. Ayrıca bulduğum boru veya ağaçlara tırmanmak :D
Fobiler: Sadece Sonic.EXE'den korkarım. Diğer her şeye karşı Turbo Turabi gibiyimdir :D
Favoriler: Minecraft-Futbol-Sonic.EXE oyunu ve Turbo Turabi
En Sevdiğim Oyun(-lar): Minecraft ve Sonic.EXE
Sadistlik Güncellemesi: Köpek ve kedilerin üstünde Yeni Rakı şişesi kırmıştım, bir kedinin üstünde Turbo Turabi'nin Muaythai hareketini deneyişim (sonuç başarısız, kedi vuruştan sonra bayıldı, azar işittim), kediyi Sonic gibi boyamam, sineklerin kanatlarını kopartıp kavanozun içinde uçmasını beklemek :) Kısaca ne ararsan var :)

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Az önce forum çöktü ey ahali, Database şişirirkene reel

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu konudakileri topluca banlamak gerek :3Ayrıca Budistlik diniyle ilgili bir bilgi olmadan oraya budistler buraya gibi bir şey yazmayın lütfen.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Şu konudakileri topluca banlamak gerek :3Ayrıca Budistlik diniyle ilgili bir bilgi olmadan oraya budistler buraya gibi bir şey yazmayın lütfen.
Sen de banlanacan yaf. (Kardeşim küçükken yava yaf dedici için böyle yazdım.)

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sen de banlanacan yaf. (Kardeşim küçükken yava yaf dedici için böyle yazdım.)
Açıklamana gerek yoktu :)Ayrıca cidden burda pislik pislik şeyler yazıyorsunuz.Foruma 7-8 yaşındakiler bile giriyor bunu bir konu yerine kapalı grup içinde konuşmanızı ŞİDDETLE öneriyorum.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

ben budistlikle ilgili bir şey yazmadım, zaten sonic.exe oyunu sayesinde sadist oldum ve sadistlik hakkında konuşuyorum sadece :)

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ad:Berke
Hobiler: Pc ,PS4,Futbol,döner
Fobiler: babamın benim pcmi karıştırması
Favoriler: minecraft skyrim LoL
En Sevdiğim Oyun: skyrim
Hakkımda: Normal biriyim gece geç saatlere kadar yatmam futbol hastasıyım bilgisayar oynarım taliplerimi bekliyorum
Sadistlik Güncellemesi:karınca yuvasına kaynar su dökmek

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben budistlikle ilgili bir şey yazmadım, zaten sonic.exe oyunu sayesinde sadist oldum ve sadistlik hakkında konuşuyorum sadece :)
Başlığı tekrar okumanı ve dediğim gibi kapalı bir grupta konuşmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.Ayrıca sanırım dini meselelere girebiliyor konu.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başlığı tekrar okumanı ve dediğim gibi kapalı bir grupta konuşmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.Ayrıca sanırım dini meselelere girebiliyor konu.

diğerlerini bilmem ama benim dinlerinize karıştığım yok. kim neye inanırsa inansın. ayrıca kapalı grup sağlanmıyor ki bize, orada konuşalım? özel mesajda zaten anlamsız olur? napak :) konuyu açana anlat.. geri kalan her şeyde haklısın. pardon.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ad: Ömer
Hobiler: Bilgisayar oynamak, Minecraft oynamak,Yazımın tamamını pc'de geçirmek
Fobiler: Laf sokulması,Sinekler,Yalancılık,Adaletsizlik
Favoriler: Minecraft - Bioshock Infınıte - Minecraftforum-Payday 2-HITMAN Absulation (:D)
En Sevdigin Oyun:Minecraft
Hakkında: Haksızlığa ve yalancılara çok pis laf sokarım ya da onları çok fena söverim
Sadistlik Güncellemesi: Hocanın oğlunun g*tüne kalem sokmaya çalıştım hemde annesinin önünde!(hoca=anne)
Yaşadıgım Yer: Eskişehir