[Tanıtım] Mungyodance 3

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0

Loading Screen

Önemli: Oyun satıştan kalktı ve artık forumlarından destek alamassınız.

Merhaba arkadaşlar size hem lapfox'un tanınması için hemde meraklıları için bi oyun tanıtacam adı Mungyodance oyun 3 seri olarak çıktı ben sonuncuyu yani 3.yü tanıtacam oyun StepMania(?) motorunu kullanıyor guitar hero tarzı bir oyun, ve iyi yanı bende bile kaldırıyor yani kötü sistemde bile rahat rahat oynarsınız.

Kontroller basit ok tuşları ile menüde dolaşıyorsunuz istediğiniz şarkıyı seçiyorsunuz isterseniz eski serideki şarkılarıda seçebilirsiniz kolay, orta, zor ve pro seçenekleri var, siz kolaydan başlayın eliniz alışık değilse zor oluyor oynaması ama alışıyorsunuz kısa sürede, vakit geçirmek için çok güzel bir oyun, çok fazla anlatacak birşeyide yok oyunun.

Kurulum: Satıştan çekildiğine emin olduğum zaman paylaşacam linki, internetten torrent olarak indirebilirsiniz başka seçenekde yok zaten yüklediğinizde mungyodance 1-2-3 diye klasörler olur istediğinizi kurun ama oynamadan önce yanında verilen patch'i mutlaka ama mutlaka kurun.

Serilerdeki sanatçılar

- Azrael
- D-Mode-D
- Emoticion
- Hecate
- Jackal Queenstons
- Jaql
- Kettu
- Kitsune²
- Lollipop
- Mayhem
- MGD Sound Team
- Neko
- Omicron Complex
- Renard
- Sigma
- Sonitus Vir
Kırmızı yazdığım yerler artık ayrılanlar başkalarıda geldi.

Ekran Görünütleri

Ana Menü

Müzik ve zorluk seçme ekranı

Bu pro olanı gözünüz korkmasın yani :)

Ben pencere modunda oynadığımdan böyle resimler küçük tam ekrandada oynayabilirsiniz.

Edit: Oyun VULPvibe zamanında yapılmış o yüzden şu an yetki kimde bilmiyorum link yok şimdilik, ne alaka derseniz Lapfox'da zamanında bi olaylar olmuş, galiba VULPvibe kapanmış yada değişmiş, uzun hikaye istek olursa yazarım :)

UberEdit: bir şey farkettim oyun zararlarını yarım saat içinde gösteriyor, lemur gibi bakarsanız oyuna dikkat eksikliği ve el-göz kordinasyon sorunları filan başlıyor kısa süreli :)

Son düzenleme: