(Tanıtım) Quester Book Mod Paketi | Türkler tarafından yapıldı | Görevler %90 Türkçe!

Sen olsan oynarmısın?

• Çıkarsa evet

Kullanılan: 5 83.3%
  • hayır

Kullanılan: 1 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    6

MertOrMErocks86

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle eğer konu yanlış yerdeyse hatam için özür dilerim. Eğer konu yanlış yerdeyse söyleyin ki yerini değiştireyim.

Ilk olarak modlara karşı hep bir ilgim olmuştur. Fakat Technic Launcherde hiç Türk Mod Paketi bulamadım. Bulsam bile hiçbiri düzgün yüklenemiyor veya En az %60'ı ingilizce oluyor. Bende dedim ki "Ben Türklerin yaptığı bir mod paketi bulamadım. Olsa bile bana denk gelmedi. Neden ben yapmayayım? Zaten modları seviyorum." ve daha sonra işe koyuldum. Modları toplamak kolaydı. 1 yada en fazla 2 günümü aldı. Ama asıl zor olan iş Crash sebeblerini gidermek ve Quest Booku yazmaktı. Crash Sebeblerini giderdim Oyun 1.7.10 için ve 99 tane mod var. Genelde teknik üzerine kurulu fakat bu beğenilirse 1.6.4 için daha küçük ve Hexxit tarzı bir mod paketi yapabilirim :) Şimdi diyeceksiniz "Ee nolmuş senin mod paketinde ingilizce." Evet öyle diyebilirsiniz. Ama bu kitabın kapağına bakarak yargılamak gibi olurdu. Mod paketinin sadece ismi ve modların eklediği eşyalar ingilizce. Modların eklediği eşyaların ismini zaten Türkçeleştirmemi beklemeyin benden :( Bu arada oyundaki amacımızıda anlatacağım fakat ilk önce hikayesini anlatmak istiyorum.

Hikaye:
Oyunda elmas set kasmış birisi olarak oynuyordum. Bir gün dolaşırken bir çöl piramidi gördüm. Oraya gittim ve tntleri temizleyerek chestlere baktım. Enchanted Book buldum fakat bunun adı farklıydı. Adı Quester'di. Neyse diyip geçtim. O gün uyurken kitaptan parıltılar gelmeye başladı. Bir anda uyandım. Korkuyordum ve ne olduğu hakkında en ufak bir fikrim yoktu. Kitap havaya kalkarak açıldı. Benimle konuşuyordu. Bunu anladım çünkü içinde "Hello" yazıyordu. Merhaba dedim. Ve birden kitap yere düştü. Kitabı aldığımda içinde garip işaretler vardı. Birine parmağımla dokundum ve bir yer açıldı. En üstte bir yazı vardı. "Odun Toplamak" Quester bana görev veriyordu. Korkup hemen oyundan çıktım ve dünyayı sildim. Yeni bir dünya açtım. Oyun Crash verdi. Oyunu gene açtım ama her şey çok farklıydı. Enerji kabloları vardı ve adı Quest Book olan garip görünüşlü bir kitap vardı elimde. Anladım ki artık bir Mod Paketinin içindeydim ve Questerin görevlerini bitirmeden normal sevdiğim Oyunuma geri dönemeyecektim. Quester dost canlısıydı. Bunu hemen bitirebileceğime inanıyordum...

Anlaşılacağı üzere amacımız Questerin görevlerini tamamlamak.
Önceki Mod Pack denememde tecrübesizdim. Yapamadım fakat bu sefer başarabilirim. Her şey bitti sadece görevler kaldı. Bir kaç görev daha yaptıktan sonra Demosunu Technic Launchere koyabilirim. Linkinide tabii ki Profilime koyacağım :D
[DOUBLEPOST=1439311447,1439311171][/DOUBLEPOST]Fotoğraf ekleyeceğim.

berk_2003

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
süper olur hexxit gibi RPG tarzı bir paket de yapmanı öneririm(selam kanka)

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Süper olur bende yardım edebilirim modlardan iyi anlarım. Rpg severim!

Bana ulaş skype : live:pastayiyen

UsTaqwqQQ

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba kardeşim !
Sen çok, çok iyi bir "mod" yazımcısına benziyorsun.
Ben senden mod paketi yapmanı istiyorum. Beni kırmassan çok teşekkürler .
Kırarsanda canın sagolsun. Sana sistemimi vereyim. Sende benim sistemime göre
Bir mod pack hazırla. Modların bazılarını al , bazılarını da kendin yap.
Bu arada bu mod pack survivala dayalı olsun yani , ben modlu survival yapacagımda

İşte ! Sistemim :AMD A6 (TM) R4 Graphics 4Gb Ram Windows 10
Daha çok bilgi gerekisrse söyle ha !

Bide yanında "OptiFine" ' sini verirsen tam tadımlık olur. :D

Şimdiden teşekkürler . Adamın' ın DİBİSİN !!! <3 <3 <3 <3