[TANITIM] SUPERGUILDS - "Türk yapımı LONCA eklentisi!" (TÜRKİYE'YE ÖZEL İNDİRİM!)

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
[ SUPERGUILDS, Skript ile çalışır. ]

“SUPERGUILDS, yapı olarak Factions'a benzesede 10 kat daha iyisidir.”

Açıklama:

Yıllardır süregelmiş, kendini yenilemeyen, sıkıcı Factions eklentisinden bıktınız mı? O zaman SUPERGUILDS tam da size göre. Tamamen menülerden kontrol edebileceğiniz, eğlenceli ve emek verilmesi gereken bir oyun tarzını oyuncularınıza yaşatın. (%100 ayarlanabilir.)
SUPERGUILDS Türkçeyi (tr_TR) %100 destekler. (Türkçe dil dosyası %100 doğrudur.)

(Videodaki eklenti sürümü: beta3.0_9)

(Videodaki eklenti sürümü: alpha3.0_5)

Özellikler:
- Menü sistemi (sandık):
  • Tüm eklenti menü sistemi ile kontrol ediliyor, yani oyuncular için karmaşık ve zaman kaybı yaratan komutlara gerek yok :)

Örneğin bu menü sistemi olduğu için davet gönderirken veya kabul ederken komut girmenize gerek yok. Sadece önünüze gelen menüyü kontrol edin. Burada amacımız karışık ve zaman kaybı yaratan komutları kaldırmak. (Ama yine de isterseniz komutları kullanabilirsiniz.)

- Lonca Binaları

Lonca oluşturduğunuzda bir lonca kalesi inşa edilecektir. Oyuncular Altın ve Sihir kaynakları ile bu binaları seviye atlatabilir, binaları daha güçlü ve daha iyi bir güçlü görünüme kavuşturabilir.

Merkez: Loncanınız ana binasıdır. Bu binayı 2. seviye yaptığınızda topraklarınızda TNT patlaması işe yaramaz. Her seviye atladığında loncanın üye limiti artar.
Baraka: Loncanınızın savaş merkezidir. Bu binanın seviyesi ne kadar yüksek olursa savaşa o kadar iyi eşyalar ile başlarsınız.
Depo: Loncanızın kaynakları tuttuğu deposudur. Yükselttiğinizde kaynak kapasitesi artar.
Büyücü: Loncanız için güç alacağınız yerdir. Ne kadar seviyesi yüksek olursa o kadar güçlü efektler alırsınız.

- Lonca Kaynakları
Her loncanın iki kaynağı vardır; Altın ve Sihir. Altın kaynağını çoğaltmak için loncanıza altın külçesi, Sihir kaynağını arttırmak içinse loncanıza seviye bağışlamanız gerekir. Bu kaynaklar lonca binalarınızı geliştirmeye, lonca büyücüsünden güçler almaya ve birçok şeye yarar.

- SUPERGUILDS Destekleri

SUPERGUILDS birçok metodu kullanır. Bu metotlara olursak Skor Tablosu, Aksiyon Barı, Sohbet (JSON-Tıklanabilir sohbet yazıları), Title (Ekran yazısı) gibi örnek verebiliriz. Bu methotlar oyuncuların göz zevkini arttırır ve oynanışına yardımcı olur.

(Bulduğunuz toprağın durumuna göre ekranınıza mesajlar gelir.)

- Lonca Savaşları

Eğer bir loncaya savaş isteği atıp bu savaş isteği onaylanırsa, sizin loncayı ve düşman loncayı savaş arenasına ışınlar. (özel setler ile [bu setleri Baraka'yı yükselterek iyileştirebilirsiniz.]) Savaşları kazanmanız loncanızın kümesinin artmasını sağlar.

- Lonca Sohbetleri

- Anlık Oyuncu Takibi

Lonca üyelerinin tüm bilgilerini anlık olarak takip edin. Sağlığından tutun, lokasyonuna kadar. :)

- Kolay Yönetimi

Sunucu sahipleri için çok basit kurulum ve yönetime sahiptir. Yöneticiler istediği zaman her şeyi değiştirebilirler. (Hem de çok basit bir şekilde. Çocuk oyuncağı!)
Sohbette lonca ismi için {GUILDNAME} gibi mesela :)

BU EKLENTİNİN TÜRKİYE'DE YAYGINLAŞMASINI İSTİYORUM O YÜZDEN FİYATI %50 DAHA İNDİRİMLİ OLACAK. BANA ULAŞMAK İÇİN SKYPE: REPUBLICANDOGUKAN

Son düzenleme:

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler ilginiz için

Son düzenleme:

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Skript kullansam satın alrdım güzel

Son düzenleme:

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Spigotmc de satıyor ama bu da emeğinin karşılığını almak için. Eline sağlık kardeşim. Sen bu işte devrim yaptın.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0
@TanerSins SpiogtMc'de satıyorum demekle satış konusu açılmış olunmaz. Tanıtım konusu açmışsın sen. Güzel olmuş fakat türkçesini de yapsaydın daha güzel olurdu.

tree

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
en iyi faction eklentisi tebrikler foruma ne zaman eklenti konusunu açmanı bekliyordum açmışsın :) gerçekten en iyisi bu paraya kıyıp almanızı tavsiye eerim

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
Başarılı,tebrikler.Herhalde config'i editleyeceğiz türkçe yapmak için :D
Tüm dosyaları editlemeniz lazım örneğin scoreboard configten ayarlanıyor. Ölüm mesajları deathmessages.yml den ayarlanıyor :D Çeviren birisi olursa spigot'a koyacağım