Tartarus Wave Defence [EU] [EN/TR] [Aradığından Fazlası] [Patronlar/Pve/Upgrade VB.]

Salvator

play.tartaruscraft.net Minecraft MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
play.tartaruscraft.online
Oyun Sürümü
1.11.2
Sunucu Slotu
60
Sunucu Türü
fantasy

Tanıtıma başlamadan önce bir kaç şey söyleyeceğim, bu sunucu oynadığınız diğer sunuculara kıyasla farklı olabilir. Şaşırmaya hazır olun arkadaşlar. Bu sunucuda farklı silahları kullanabildiğiniz özel arenalar mevcut bu arenalarda savaştığınız canavarlarda var, bir arenada toplam 5 kişi oynayabiliyor. Dalga dalga yeni düşmanlar geliyor ve düşmanların canları,hızları vs. her dalga artıyor. Silahların çeşitli özellikleri sayesinde bir oyun kritik şansınızı arttırabilir ya da hasarınızı arttırabilirsiniz. Arena ayrıca bazı dalgalarda gelen patron canavarlar, tüccarlar bulunmakta. Takım olarak oynamak çok önemli her silah,patron ve tüccar oyununuzu büyük ölçüde değiştirecektir. Oyunda ayrıca ingilizce ve türkçe dil desteği bulunmaktadır. Aşağıda birçok özelliği anlatacağım. Gelip oynayıp fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın.

PLAY.TARTARUSCRAFT.ONLINE

SÜRÜM: 1.11.2
DOKU PAKETİNİ İNDİRMEYİ UNUTMAYIN
[LINK]

Ekipman
Oyunu oynayarak kart kazanabilir, çıkan kartlar ile sandık açarak ekipman çıkarabilir ve ekipmanlarınızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca her ekipman oyununuza büyük etki eder, farklı stratejiler kurmak mümkündür.

Dalga Savunma

Çeşitli oyun odalarında beraber ya da solo olarak oyunu oynayabildiğiniz oyun modudur ve ekipman sandığı için kart çıkartmak, görev yapmak gibi çoğu şeyi burada yapabilirsiniz.

Sandıklar

Çeşitli sandıklar ile ekipman ve altın çıkarabilir ekipmanlarınızı geliştirebilirsiniz.

Liderler Tablosu

Eğer uğraşıyor, çabalıyor isen hak ettiğin yeride alırsın.

Yukarıda bahsettiklerimden fazlasını inanın bulucaksınız. Gelip oynayıp yorumlar iseniz çok müteşekkir olurum, esenlikler dilerim.

Son düzenleme:

Hexa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2 Ayda bir tartarus isimli mmorpg sunucu açıp insanların parasını aldıktan sonra kapatıyorsunuz yıllardır böyle

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Hexa Biz 6, 7 ayda hatta arada senede bir sunucu açıyoruz dediğin gibi 2 ayda bir değil. Ağza geleni söylemek kolay. Kazandığımız parayı sunucumuzun kirasına veriyoruz, eğer tutmaz ise kapatıyoruz. Diğer insanlara kıyasla, ismini değiştirip değiştirip açmıyoruz. Eğer dediğin gibi insanlar olsaydık ismimizi değiştirip değiştirip op skyblock sunucusu açıp reklam verip (Sömürü üzerine) açardık sunucumuzu. Bizim bir projemiz değer görürse devam ediyoruz gittiği yere kadar, eğer proje ilgisini yitirirse projeden vazgeçiyoruz şansımızı deniyoruz ve oyuncularımızın bu duruma bir şikayeti şu ana kadar olmadı. 2 ayda bir açıyorsunuz diyen sen gibi insanlar yüzünden sunucularımıza yanlış gözle bakılmıyordur umarım. 6 yıldır sunucu açıyorum bir kere tutmadı sunucum (Hatrı sayılır kemik bi kitlemiz var, ve onlarda bu duruma benim gibi bakıyorlar.) farklı işler denediğim için, şunu unutma bende isterdim sunucumu sürekli devam ettirebilmeyi hypixel,wynn gibi büyük işler başarabilmiş bir sunucu olmayı ama başarı ayağına gelmez çaba göstermelisin, sunucu kira paramıda cebimdenmi vereyim, senin gibi insanlar anca boş yapar, konuşur ama biraz anlattıklarımdan yola çıkarak empati yaparsan (yapabilirsen) belki azda olsa beni ve bu durumu anlayabilirsin.

Hexa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Zamanında tartarus adı altında op skyblock sunucusuda açmıştınız?

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zamanında tartarus adı altında op skyblock sunucusuda açmıştınız?
Evet, açmıştık ama diğer op skyblocklar ile aynı değildi kendine özgü tasarımı vardı ve reklamını vermedik ve ağam şağam bir para kazanmadık, sana dediğim gibi deniyoruz şansımızı ama farklılıklar alışılması zor durumlardır. Zaten daha önce eğer sunucumuzda oynamış olsaydın bunu bile yazmazdın, ben şahsen senin konuşmak için konuştuğunu ya da amacının baltamak olduğunu düşünüyorum. Kötü bir anınmı var bizimle eğer var ise özelden anlat çözüm bulalım. Ben iletişime her zaman açığım.

Hexa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet, açmıştık ama diğer op skyblocklar ile aynı değildi kendine özgü tasarımı vardı ve reklamını vermedik ve ağam şağam bir para kazanmadık, sana dediğim gibi deniyoruz şansımızı ama farklılıklar alışılması zor durumlardır. Zaten daha önce eğer sunucumuzda oynamış olsaydın bunu bile yazmazdın, ben şahsen senin konuşmak için konuştuğunu ya da amacının baltamak olduğunu düşünüyorum. Kötü bir anınmı var bizimle eğer var ise özelden anlat çözüm bulalım. Ben iletişime her zaman açığım.
Tartaruscraft astaria döneminde sunucunuzda moderatörlük yaptım bu sadece kendi çapımda bir eleştiri bir görüştü umarım sunucunuzu tutturup uzun vadeli bir proje ortaya koyarsınız başarılar

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tartaruscraft astaria döneminde sunucunuzda moderatörlük yaptım bu sadece kendi çapımda bir eleştiri bir görüştü umarım sunucunuzu tutturup uzun vadeli bir proje ortaya koyarsınız başarılar
Teşekkürler.