TartarusCraft HUB | OP SKYBLOCK | FACTİONS | MMORPG | Aradığın Heyecanı Burda Bulucaksın

Salvator

play.tartaruscraft.net Minecraft MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ttsXhdjsB10p9yOThCrELGXVvo9gVAJcz4I8CHKIbkF605kL00GkmVl1hW9_e7sHDZ_qh7oEyY3fSAgDhIubOw==.png

Hepinize Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere TartarusCraft HUB Sunucundan Bahsedeceğim. Umarım Konu Tasarımı ve Sunucu Hoşunuza Gidedek, Çünkü Biz Hoşunuza Gidecek Şekilde Tasarladık. Keyif Almanız, Eğlenmeniz Dileğiyle, Hepinize İyi Oyunlar.

NOT: Mmmorpg Sunucusuna Özel Yapılmış Doku Paketini Otomatik Olarak İndirmezseniz, Websitemizden İndirip Manuel Olarak Kurmayı Unutmayın Yoksa Sununun Tadını Çıkaramazsınız.

play.tartaruscraft.net

IP - Play.TartarusCraft.Net (Bu Sunucuya Giriş Yapabilmek İçin Gereken Adrestir.)

Sunucu Kapesitesi - 500 Kişi (Arttırılabilir)

Toplam Ram - 32 GB (Arttırılabilir)

Sunucu Lokasyonu - Almanya

Sunucu Türü - Hub (Çekirdek Sunucu)

Sunucu Sürümü - 1.8.X/1.13.X

Website - TIKLA (Burdan Markete Ve Diğer Araçlara Ulaşabilirsin.)

123123.png

NOT: Youtube Websitesinde Bizi Aratabilir, Hakkımızda Daha Fazla Videoya Ulaşabilirsin.

tronol.png

Bulunan Ortak Sunucu Özellikleri Listesi, Aşağıdaki Gibidir!

1- Orjinal Aac Ve Aac Adition Pro Hile Koruması Yazılımı. (Ayarları Yapılmış Düzgün Bir Koruma Sistemidir.)

2- Lagsız,Keyifli,Sorunsuz Ve Eğlenci Oyun Deneyimi.

3- Şimdilik Op Skyblock,Mmmorpg Ve Factions Olmak Üzere 3 Adet Oyun Modu. (Diğer Oyun Modları İçin Hızla Çalışmalara Devam Ediyoruz.)

4- Özel Yazılamlar, Kendine Has Oyun Tarzı.

5- 1.8.X-1.13.X Tarzı Sürüm Destekleri. (Hatasız.)

6- Ve Daha Fazlasını, Aradığınızı Bulabilirsiniz.

trono2l.png

676767.png

123ffffffffffffffff.png

g1111.png

tttttttttttttttttttttt.png

TARTARUSCRAFT NETWORK MİNECRAFT SUNUCU @2015-2019

Ekli dosyalar

• 123123.png
    123123.png
    220.2 KB · Görüntüleme: 129
  • 2018-04-12_03.41.23.png
    2018-04-12_03.41.23.png
    405 KB · Görüntüleme: 264

AhmedKeremHD

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Abi duygulandım şu an. Cidden Müthiş bir sunucu. 2 Yıl önce giriyordum bırakmıştım bi ara sonra 1 dk girip çıkıyordum. Forumda dolaşırken rast geldim ve "really?" dedim.Benim acelem var hemen tekrar sunucuya girmem gerek.