[Tartışma Konusu] Sadece 11 Yıl Kaldı.

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Çok Değil Sadece 11 Yıl Kaldı
Merhaba Forum Gamer Ailesi.
Geri dönülemeyecek noktaya sadece 11 yıl kaldı.Dünyanın ortalama sıcaklığı 1.5 derece artıcak.Peki ne zaman? 2030'da.Peki bunun sorumlusu kim? Maalesef biziz.

Bunu nasıl durdurabiliz? Fikirlerinizi bekliyorum.

Riaxetr

Şehit mi düştü asker? Cennet koktu da her yer..
En iyi cevaplar
0
Durduramayız bu süreçten sonra, imkansız gibi bir şey tek çözüm yolu insan sayısının azalmasından başka bir şey olamaz.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Durduramayız bu süreçten sonra, imkansız gibi bir şey tek çözüm yolu insan sayısının azalmasından başka bir şey olamaz.
İnsan sayısı azalınca ne olacak da durduracaksın peki :(
Gayet durdurulabilir büyük ihtimalle ama durdurmak onu yapan insanlara direkt bir şey katmıyor fln şirket politikaları xd

Riaxetr

En iyi cevaplar
0
İnsan sayısı azalınca ne olacak da durduracaksın peki :(
Gayet durdurulabilir büyük ihtimalle ama durdurmak onu yapan insanlara direkt bir şey katmıyor fln şirket politikaları xd

Ben Dünya'ya zarar verenlerin insanlardan başkası olmadığını düşünüyorum. Fabrikaların v.s payı daha büyük ama insanlar topluca katlediyorlar dünyayı böyle düşünebiliriz. Bence bu saatten sonra insanlar bilinçlenmez daha yere çöp atmamayı öğrenemediler insanlara dünyayı kirletmemelerini mi öğreticeksin :yıkıl:İnsan sayısı azalırsa bu kirlilik azalıcaktır ve insanlara bilgi daha kolay verilecektir.

Örneğin 1900lü yıllarda kirlilik azdı o zamanlar savaşlar olduğundan insan sayısı da azdı yani bu yönden bakarsak böyle düşünmem gayet normal.

Sizce bunun başka bir yolu var mı?

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Ya asıl soru, o zamana kadar biz noolacağız?

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ben Dünya'ya zarar verenlerin insanlardan başkası olmadığını düşünüyorum. Fabrikaların v.s payı daha büyük ama insanlar topluca katlediyorlar dünyayı böyle düşünebiliriz. Bence bu saatten sonra insanlar bilinçlenmez daha yere çöp atmamayı öğrenemediler insanlara dünyayı kirletmemelerini mi öğreticeksin :yıkıl:İnsan sayısı azalırsa bu kirlilik azalıcaktır ve insanlara bilgi daha kolay verilecektir.

Örneğin 1900lü yıllarda kirlilik azdı o zamanlar savaşlar olduğundan insan sayısı da azdı yani bu yönden bakarsak böyle düşünmem gayet normal.

Sizce bunun başka bir yolu var mı?
Ben insanlar yapmıyor demedim, fabrikaları da insanlar yapıyor hani ama neys
Temizlemek için bir yöntem bulması o kadar da zor olmasa gerek ama bunun bir kazancı yok diyorum :(

"1900lü yıllarda kirlilik azdı" kısmına bir şey demek bile istemiyorum

Riaxetr

En iyi cevaplar
0
Ben insanlar yapmıyor demedim, fabrikaları da insanlar yapıyor hani ama neys
Temizlemek için bir yöntem bulması o kadar da zor olmasa gerek ama bunun bir kazancı yok diyorum :(

"1900lü yıllarda kirlilik azdı" kısmına bir şey demek bile istemiyorum

Dostum arkadaş Küresel ısınmadan bahsetmiş bunun en büyük nedenlerinden biriside hava kirliliği o yüzden 1900'lü yıllarda küresel ısınma yok denecek kadar azdı bunun nedenide günümüzdeki kadar kirli olmaması...

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
11 yıl çok iyimser bi süre, bence geri dönülemez noktaya çoktan ulaştık, 11-12 yıl ile alakası bile yok. kısaca umut yok diyebilirim.

Dabbe35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İşte marsa kaçma fikri burada devreye giriyor :bayrak:

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Hayır 11 yıl içinde onlar bile gidemez demişsiniz ya.Zaten dünya 11 yıl içinde yok olmaz.

Kiaoglu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunu yapan insanlarsa bunu durduracak olanda insanlardır. Hayat üzerinde bir şeye olmaz demeyin, buna da bir çözüm yolu bulunabilir. Parlak fikirler geleceğe yön verebilir, tabii siz birazda olsa inanırsanız.