TarzCraft.Nitrado.Net 1.7-1.8 Kafa Dusurme // Bosslar // Tabela Enchant // Rutbeler Ve Daha Fazlası

İboYigit01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Sunucu Özellikleri

Sunucu İp Adresi : TarzCraft.Nitrado.Net
Sunucu Slot Sayısı Ve Ram : 32 Slot 5 Gb Ram
Sunucu Sürümü : 1.7.X ve 1.8.X
Sunucu Türü : Faction

ibrahim yiğit > Skype Adresi > ibrahimygt19

Yetklili Tektir Ve Tek Kalacaktır.

Hakkımızda

Uzun süredir server açıyorum bilenler bilir eski bir sunucum vardı ama kapattım ve şimdi yeniden geldim ve yeni düzenle maplarımda değişiklik yapmadım
eski faction keyfini yaşatmak için böyle bir server açıyorum
çünkü gördüğüm kadarıyla eskisi kadar güzel serverler yok hepsi
değişik değişik serverler ben sizlere güzel bir eğlence ortamı sağlamak isterim
tabi sizin ve benim gayretlerimle olacak bir şey
Serverimiz Yenidir...

Sunucumuzdan Görüntüler

Spawn

Lapis

Orman

RainEvent

Bosslar(4 adet)

Serverimiz sadece bunlardan ibaret değil gir yaşa ve hisset 2 dakikanı ayırıp sunucuya giriş yapabilirsiniz.

Yiğit_bee

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzu beyendim.
Warplarınız daha güzel olabilir!

Eq4ReX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
warp konusunda yardım edebilirim

ömercanyanık

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buildler bana biraz saçma geldi özen gösterilmemiş chat çok kirli oyuzden 2/10 oyum başarısız nezaman düzelirse bu yazımda ozaman düzelir İyi Forumlar

İboYigit01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Buildler bana biraz saçma geldi özen gösterilmemiş chat çok kirli oyuzden 2/10 oyum başarısız nezaman düzelirse bu yazımda ozaman düzelir İyi Forumlar
Teşekkürler begenmediginiz yerleri yazarsanız çünkü bu anda hepsi duzenlenmez

OtoLapis Satma eklenmiştir

CapScroll

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Klasik bir server ve özelleştiren şey ise klasik olması. Bu şekilde abartılı özellik eklemeden devam ederseniz oyuncu konusunda başarılı olacağınıza eminim dün servera girdim oynamaya başladım eğer plugin config veya language konusunda yardıma ihtiyacın olursa yardım edebilirim.
9/10

EDİT: Adamda P11 Set gördüm direk factionu devrettim tüm itemleri, paraları dağıtıp çıktım. Bilseydim P6'dan yukarısının olduğunu hiç kasılmazdım yazık oldu emeklerime.
Yeni puanlamam: 1/10

Son düzenleme:

İboYigit01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Klasik bir server ve özelleştiren şey ise klasik olması. Bu şekilde abartılı özellik eklemeden devam ederseniz oyuncu konusunda başarılı olacağınıza eminim dün servera girdim oynamaya başladım eğer plugin config veya language konusunda yardıma ihtiyacın olursa yardım edebilirim.
9/10

EDİT: Adamda P11 Set gördüm direk factionu devrettim tüm itemleri, paraları dağıtıp çıktım. Bilseydim P6'dan yukarısının olduğunu hiç kasılmazdım yazık oldu emeklerime.
Yeni puanlamam: 1/10

Şimdi Puanın 9/10 mu ? 1/10 mu ?