TASARIM | 3D Minecraft Wallpaper | Cinema 4D , PS |

Enver825

Marangoz
En iyi cevaplar
0
| Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar. Kendim için öylesine tasarımlar yapıyorum ve bugün tasarımlarımın bi kaç tanesini foruma koyup ne derecede iyi olduğunu öğrenmek istedim. Umarım beğenirsiniz. İsteyenlere yapa bilirim. |

| Bu tasarımı sadece Cinema 4D-te yaptım ve bazı Lens efekti kullanarak güneş efekti verdim. İyi Günler. |

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
odak yaptın mı ?? yoksa normalde demi bulanık

JaXck

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Verdiğin effektler güzel durmamış. Ek olarak resim çok parlak. Kalitesini düşürmüşsün.

Enver825

Marangoz
En iyi cevaplar
0
odak yaptın mı ?? yoksa normalde demi bulanık
Photoshop ile arkasını bulanıklaştırdım. Haraket bulanıklığı verdim.

Verdiğin effektler güzel durmamış. Ek olarak resim çok parlak. Kalitesini düşürmüşsün.
Light-i, parlaklığı C4D kısmında verdim ve en iyisi buydu. Diğerleri daha solgundu. Zaten öylesine yaptığımı dedim. Zaten tasarımcı felan da değilim. Kendim için öylesine yapıyorum. . İyi günler. Yorumun için teşekkürler.

Enver825

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İyi güzel ama güneş efekti biraz kötü.
Değerli yorumun için teşekkürler. Güneş efektini PS-de vermiş olsaydım bazı ayarlamalar yapardım ama C4D-te verdim güneş efektini ve 20-30 dakika render-den sonra değiştirip yeniden başka efekt vermeye üşendim açıkcası. Bana göre pek de kötü değil. Dediğim gibi, kendim için yapıyorum ve bana göre güzel olan sana göre kötü ola bilir. Yorumuna saygım sonsuz. İyi Günler.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Harika duruyor, gayet başarılı.

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Klasik olmuş :p Böyle çalışmalar hoşuma gitmiyor. Ama yinede emek sarf etmişsin :) Tebrikler :)

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Hareket bulanıklığı olmazsa gerçekten mükemmel.