Tasarım Çalışmalarım

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu çalışmalar web tabanlı bir oyunda (oyun parası karşılığı ) yaptığım tasarımlardır. Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

1-İmza Çalışması

2-Albüm Tasarımı(müzikle alakalı bir oyun olduğu için) Diğerleri de bu konsept üzerinden yapmış olduğum efekt denemelerim.

Sonuncu da biraz kenarlar bozuldu farkındayım.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elektronik müzikle alakası olmayan biriyim ondan albüm kapaklarına aşina değilim önceden söyleyeyim :D . Renk konusunda sınıfta kalıyorsun. Arkaplan ön plan diye bir şey yok tasarımlarında her şey ön planda nereye bakacağını şaşırıyor insan. Arka plan ön plan konularında ve renk yönetiminde bir kaç şey okursan iyi şeyler çıkarabileceğine inanıyorum :)

(Kartalın watermarksızını bulmuş olman beni sevindirdi ama bu sefer de mikrofon gitar kolun altındaki parşömen kalmış orada :D)

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Elektronik müzikle alakası olmayan biriyim ondan albüm kapaklarına aşina değilim önceden söyleyeyim :D . Renk konusunda sınıfta kalıyorsun. Arkaplan ön plan diye bir şey yok tasarımlarında her şey ön planda nereye bakacağını şaşırıyor insan. Arka plan ön plan konularında ve renk yönetiminde bir kaç şey okursan iyi şeyler çıkarabileceğine inanıyorum :)

(Kartalın watermarksızını bulmuş olman beni sevindirdi ama bu sefer de mikrofon gitar kolun altındaki parşömen kalmış orada :D)
Acaba sizin bana takıntınız mı var , ayrıca onun orjinalini atmamı ister misiniz onu fb cover için yapmıştım bu tasarımda kullanırken de silmedim.Sizin görüşünüze saygı duyuyorum ama ben kompleks tasarımlardan hoşlanıyorum.Renk uyumunda da bana göre gayet hoş.Yinede görüşün için teşekkürler.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İmza çalışmanı beğenmedim fakat diğeri hoş gözüküyor geliştirebilirsin başarılar !

Faunne

Team Fergus
En iyi cevaplar
0
Hepsi çok güzel olmuş ellerine sağlık.