ghostking59

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Gençler Tasarıma Yeni Başladım Cinema4d yi 2. kez kullanıyorum ilk defa böyle bi iş çıkardım fmr 5.0 kullandım nasıl kendimi geliştirebilirim bu programda bunuda söylerseniz sevinirim.
nd1.png

Son düzenleme:

PoiNeeT

"İstikbal Göklerdedir..."
En iyi cevaplar
2
C4D zor bi programdır bence 2. denemeye göre fena değil. Geliştirirsin kendini. Başarılar

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Lightroom kavramı ile projeye harita eklemeyi öğrenirsen ortaya daha güzel şeyler çıkacağından eminim. FMR 5.0 yerine daha çok ayarlanabilir rigler var. Ayrıca rig üzerinde kabartma gibi olayları da öğrenirsen çok güzel olacak

ghostking59

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lightroom kavramı ile projeye harita eklemeyi öğrenirsen ortaya daha güzel şeyler çıkacağından eminim. FMR 5.0 yerine daha çok ayarlanabilir rigler var. Ayrıca rig üzerinde kabartma gibi olayları da öğrenirsen çok güzel olacak
Merhabalar fmr 5 yerine ne kullanabilirim acaba ? bildiğiniz güzel bi şey varmı yorumunuz için teşekkürler bu arada

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Bernardın'da dediği gibi harita eklemeyi öğrenirsen çok iyi işler çıkarabilirsin.

EchTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
C4D zor bi programdır bence 2. denemeye göre fena değil. Geliştirirsin kendini. Başarılar
o kadar da zor değil bence. blender kullanmadan önce c4d kullanıyordum. gayet de kolaydı. tabi 4 yıldır yapmadığım için ne değiştiğini bilmiyorum.

PoiNeeT

"İstikbal Göklerdedir..."
En iyi cevaplar
2
o kadar da zor değil bence. blender kullanmadan önce c4d kullanıyordum. gayet de kolaydı. tabi 4 yıldır yapmadığım için ne değiştiğini bilmiyorum.
O zaman kişiye göre değişen bir şey de olabilir zorluk konusu :D Bana göre zor bi programdı.