[TASLAK] GhostMC Lütfen Fikir Verin.. Nasıl Devam Etmeliyim.. Nerelerle Oynamalıyım..

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
...
Arkadaşlar uzatmadan hemen soruyorum. Eklememi, değiştirmemi veya beğenmediğiniz bir kısmı var mı? Nasıl bir şey olmasını tavsiye edersiniz. şu an ki taslağım bu, lütfen fikirlerinizi rahatça belirtirseniz sevinirim. (Garezsiz, gerçek düşünceler!)

- Çalışma -

Şimdiden dürüst cevap verenlere teşekkür ederim!​

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
Gayet Başarılı Bir Çizim Olmuş Tebrikler.

Faunne

Team Fergus
En iyi cevaplar
0
Sağ kısmı biraz doldurup adanın altını sivriltsen daha hoş olacak bence. :hmm:

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çizimde sıkıntı sıfır da kompozisyonu beğenmedim şahsen. Bana göre çok karışık olmuş. Normalde bir resmin 1-2 dikkat noktası olur. Stiline laf edemem tabii her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır :D Ellerine sağlık.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sağ kısmı biraz doldurup adanın altını sivriltsen daha hoş olacak bence. :hmm:
._. Boş alanlara çizim yapılmayacak bir banner bu. Adanın ucunu sivrilticem tamam o da benim kafama takılmıştı :D
Çizimde sıkıntı sıfır da kompozisyonu beğenmedim şahsen. Bana göre çok karışık olmuş. Normalde bir resmin 1-2 dikkat noktası olur. Stiline laf edemem tabii her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır :D Ellerine sağlık.
Teşekkürler fakat bu bir Global Sunucunun Banner'i, o yüzden 1'den fazla odak noktası var.

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunu kalemlemi çiziyorsunuz yoksa bir programlamı yapıyorsunuz? Programla yapıyorsanız adını verir misiniz?

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu kalemlemi çiziyorsunuz yoksa bir programlamı yapıyorsunuz? Programla yapıyorsanız adını verir misiniz?
First adım> Kağıda çiz.
Second adım> Yazıcıyı aç, kağıdı okut ve bilgisayara yansıt.
Üçüncü adım> PTS ile çiz ve boya.
Dördüncü adım> Paylaş.