Tatilde Cenaze

senindirheran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar Son kurtuluş adlı mapı devam ettirmemizi istemiştiniz o yüzden devamı gelmiyecek ama yeni seriye başlıyoruz TATİLDE CENAZE!Beğenen +1 Beğenmeyen -1 yazsın oylama olucak ve yapacağınız yorumlar küfürlü olmasın.

Umarım bu haritayi seversiniz.Sadece giriş resmi olucak başka resim koyamiyacağız başka resim koyarsak mapın tadı tuzu kalmaz çünkü ilk bölüm ve çokta uzun değil buyrun foto;

Link;http://s3.dosya.tc/server9/uMTHH2/TatildeCenaze1.rar.html

eqopa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İnşallah güzel yapmışsınızdır bu aralar pek güzel harita bulunmuyor. Deniyorum yani :D

eqopa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi bir yürü git ne biçim map ya indirmeyin arkadaşlar bir tren yolu yapmışlar sonuna gelince devam edecek yazıyor. Ne kadar değişik insanlarsınız!

senindirheran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

eqopa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sana göre kötü olabilir ** abeğenenllerde oluyor kolaysa sen yap[DOUBLEPOST=1377942669,1377942634][/DOUBLEPOST]
en yakın zamanda koyacağım

Zaten bir kaç mapım var 1 tren yolu yapmışsın 1 dakka sürmeden bitiyor ne saçmalık kardeşim yaptığınız zaten bebek işi?

senindirheran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzele benziyor şu an kasa bana ait değil bilgisayarcıdan aldım bedavaya benim kasa tamirde bu çok kötü kasa ondan minecraft inse zaten :sırıtmak: kasayı alınca denerim .
ilk bölüm denildiği gibi kısa ** 2. ve 3. bölümler ne çok uzun olur ne çok kısa[DOUBLEPOST=1378214404,1377991397][/DOUBLEPOST]mapı devam ettircek kişi bulamıyorum tek başıma kalıyorum hep serini 2. sinde

senindirheran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kötü dersen hiçbirşey demicem 2 ve 3 de gelmicek gibi minecraft ouf the parkaur mapı gibi bazı mapları türkçeye çevirmeye devam edicem