Team Fortress 2 Hata(Yardım edin la)

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
SORUN ÇÖZÜLDÜ.

(ZATEN YENİ BİLGİSAYAR ALACAKTIM, ALDIM ONDA YÜKLEDİM VE SORUN YOK.)

Tam hatırlamıyorum ama böyle bir şeydi.
Nasıl çözerim?

Son düzenleme:

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş sen en iyisi sunucular yazan yere tıkla ordan tümünü yenilede gir.O girdiğin server valveninde olabilir,en kötü ihtimal bilgisayarına virüs bulaşmıştır veya hile yapmadan olabilir.

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş sen en iyisi sunucular yazan yere tıkla ordan tümünü yenilede gir.O girdiğin server valveninde olabilir,en kötü ihtimal bilgisayarına virüs bulaşmıştır veya hile yapmadan olabilir.

Kaç kez denedim hepsi mi valvenin? Ayrıca virüsle alakası yok nette araştırdım bu sorunu olan çok ama kimse bir şey yazmamış. Ayrıca hileci biri değilim oyunun tadı hilesiz çıkıyo hile falan yok -,-

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hatayı tam olarak yazarmısın şu an bende tf2 oynuyorum ve bana böyle bir hata gelmedi

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hatayı tam olarak yazarmısın şu an bende tf2 oynuyorum ve bana böyle bir hata gelmedi

Konuda dediğim gibi işte. Zaten herkes de hata olamaz değil mi? Laptopta oynuyordum hata yoktu masaüstüne geçtim bu hata var.

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarı kapat ama tuşa basılı tutarak sonra açılırken windowsu normal başlat v.b seçenekler çıkar güvenli modu seç sorunu ordan bak.

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarı kapat ama tuşa basılı tutarak sonra açılırken windowsu normal başlat v.b seçenekler çıkar güvenli modu seç sorunu ordan bak.

La olum windows la ne alakası var :D Yardım etmeye çalışıyosun sağol ama windowstan değil bu direk oyunla alakalı :D

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
La olum windows la ne alakası var :sırıtmak: Yardım etmeye çalışıyosun sağol ama windowstan değil bu direk oyunla alakalı :sırıtmak:

Valla kardeşim kusuruma bakma bilgisayarla neredeyse her hatayı bilirim ama steam olunca batıyorum :) kapatıp tekrar açmayı dene steamı

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vallaha kardeşim kusura bakma keşke bir çözümünü bulabilseydim.

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bunun VAC - Valve Anti Cheat - ile bir alakası olabilir. Saçma bir soru olacak ama oyunun non-steam mi ?
Eğer değilse maalesef tekrar yüklemek zorundasın. Eğer yine olmazsa yeni bir bilgisayara geç :D
-TF2 bende de hata veriyordu 5 defa felan yeniden yükledim ama hiçbir şekilde oyunu çalıştırmadım. Son çözüm olarak yeni bir bilgisayara geçtim ve şu an rahat rahat oynuyorum :D -

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tekrar kurmaya ugrasamam :D ayrıca yakında farklı pc gecicem denerim :D