Team Thidalon - Tanıtım ve Alım

Thidalon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Öncelikle hepinize merhaba,
Bazılarınız bunu biliyordu, bazılarınız ise yeni öğrenecek, durum mesajlarımızda da belirttiğimiz üzere yeni açılacak ekibimize alımlar aktiftir. Ekibimizin üyeleri 1 yıldır tanışık halde, uzun zamandır bir ekibin açılması bekleniyordu, eski ekibimizin üyesi @Mr_TeneKe 'ye profilde görmüş olduğunuz logo için teşekkür ediyoruz.

Thidalon Nedir ? Ne gibi alanlarda çalışma yapar ?
Ekibimiz şu an 10 kişiden ibaret, daha da artırılacak olan birçok işlevli ekiptir. Sunucunuz için sizlere gayet makul ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmalar yapar. BurnerTroll ve İnanılmaz önderliğinde kurulmuş bu ekip yakında hizmete girecektir. Ekibimiz alttaki alanlar üzerine çalışmalar yapmaktadır.
  • Programlama (Site programlama, Program programlama, Skript-Java programlama)
  • Mimari Tasarım
  • Grafik(Logo, Banner) Çalışmaları
  • Redstone(Kızıltaş) Çalışmaları
  • 3D Modelleme (Resource Pack)

Ekibimizin üyeleri (Forum nickleri)
(Bu alan üye alındıkça değiştirilecektir, yakın bir zamanda güncellenecektir)

Başvuruları nasıl değerlendireceğiz ?

Ekibimize şu anda öncelikli olarak mimar alımı yapmaktayız. Onun dışında programlama gibi alanlara da başvurabilirsiniz. Kişi de arayacağımız kriterlere gelirsek, öncelikle yaşa fazla önem vermiyoruz, 12 yaşını geçmiş olsun yeter, önem verdiğimiz kısım üyenin olgun davranabilmesi, saygılı ve ahlaklı bulunabilmesi, ekip çalışmalarına önem verebilmesi, alanında gayretli ve başarılı olabilmesi, bunları değerlendikten sonra @İnanılmaz veya @BurnerTroll adlı üyelere özelden ulaşabilirsiniz, konu altına mesaj da yazabilirsiniz. Ve belirtmek isterim ki alanında çok uzman olmayan kişiler alınmayacağını düşünmesin, biz başvurular incelerken sadece uzman olan kişilere yoğunlaşmayız, alanına gayret sarfeden ve geliştirilebilir olan üyeleri tercih ederiz ki o üyelere bir şeyler de biz katalım, biz geliştirelim, umarım yararlanırsınız.
Bize özelden veya team.thidalon skype adresinden ulaşabilirsiniz,
Ve eklemek isterim ki ; Ekibimizin henüz toplu bir mimari projesi olmadı. O nedenle grupça yapılmış bir yapı resmi koyamıyorum. Ancak "İlla ki görmem lazım bir şeyler!" diyeniniz varsa diye ekibimizin mimarlarından olan BurnerTroll'ün 3 sene öncesine ait yapıtlarından bazılarını ekliyorum. (Neden yeni yapıt yok diye de soracak olursanız uzun zamandır sınavlardan dolayı mimari ile istediği şekilde ilgilenemiyor) İyi forumlar.

Son düzenleme:

RivonS

HoneyHive
En iyi cevaplar
0
Yapılar Aşırı sade ve detaysız :( malesef . Geşlişmeniz dileğiyle

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yapılar Aşırı sade ve detaysız :( malesef . Geşlişmeniz dileğiyle
Anlamadın sanırsam, yapılar 3 sene önceden kalan ve modern mimariye göre şekillenen bir yapıt, "3 yıl önce" bunu görmedin sanırsam, bazıları daha Minecraft'da toprakları birbirine dizdiği zaman bu yapıyı yapan nitradoda mimarlık üzerine yetkiliydi. Ama yine de teşekkür ederiz.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılar, diliyorum. Ama ekip bana pekte Gelişmiş gelmedi. Umarım daha Gelişmiş üyelerle görürüz :) Şuanki ekip üyelerinizden birkaçı haricinde bu işte birkaç eksikliği olanları görüyorum.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar, diliyorum. Ama ekip bana pekte Gelişmiş gelmedi. Umarım daha Gelişmiş üyelerle görürüz :) Şuanki ekip üyelerinizden birkaçı haricinde bu işte birkaç eksikliği olanları görüyorum.
Teşekkür ederiz, o bahsettiğin üyeler gelişmekte olanlardan, şu an ekibe alınmasını beklediğimiz başka üyeler de var, yakında bahsettiğimiz üyelerinde gelişmiş olacağını umuyoruz. Ve berlirtmek isterim ki 8 üye içinde en fazla 3'ü gelişmekte olan, sanırsam diğerlerinin neler yapabildiğine tam tanık olmadın, yine de teşekkürler.
Ekip Gerçekten Sağlam olmuş başarılarınızın devamını dilerim burdan Rosenrota selamlar gönderiyorum @Rosenrot
Teşekkür ederiz, Rosenrot zaten ekibi uçuranlardan birisi :D

Son düzenleme:

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Anlamadın sanırsam, yapılar 3 sene önceden kalan ve modern mimariye göre şekillenen bir yapıt, "3 yıl önce" bunu görmedin sanırsam, bazıları daha Minecraft'da toprakları birbirine dizdiği zaman bu yapıyı yapan nitradoda mimarlık üzerine yetkiliydi. Ama yine de teşekkür ederiz.
2013 de yani 3 sene önce bundan daha iyi mimariler de vardı minecraft 2009 da çıkmasına rağmen 2013 e kadar 4 yıl geçmiştir 4 yılda oyun baya gelişmişti. hatta ben mimariye 2010 da başladım başladığımda çok çeşit blok olmadığı için böyle buildler vardı fakat çok sade gibi görünüyordu dediğim gibi çeşitli blok yoktu.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2013 de yani 3 sene önce bundan daha iyi mimariler de vardı minecraft 2009 da çıkmasına rağmen 2013 e kadar 4 yıl geçmiştir 4 yılda oyun baya gelişmişti. hatta ben mimariye 2010 da başladım başladığımda çok çeşit blok olmadığı için böyle buildler vardı fakat çok sade gibi görünüyordu dediğim gibi çeşitli blok yoktu.
Benim demek istediğim, @BurnerTroll'ün o zamanlar mimari bakımdan nasıl ise şimdi daha da gelişmiştir, o zaman ki yetenekleriyle o zamanın en ünlü bir mimari takımında yer alıyordu, hatırlayan vardır belki es10ga(es10game de olabilir)'idi galiba. Bu zamanlar Üniversite sınavına çalışmaktan zaman bulamıyor, fakat yazın eskisinden de fazla bir aktiflik bekliyoruz ondan.