TeamworkPvP | Takım çalışması ile arenada savaş! | 1.8/1.9/1.10 | Daha fazlası konuda

AhmHkn1553

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Sizlere takım çalışmasının önemini göstermek istedik.
Birlik olunca sizi kimsenin durduramayacağını göstermek istedik.
Birlik ve beraberliğin neler yapabileceğini göstermek istedik.

Küfür, argo yasaktır. Küfür edince eline bir şey geçmez.
Yetkilileri boş yere rahatsız etmek yasaktır. Yahu o kadar iş güç var lütfen yapma.
Server-Site vb. reklamlar yasaktır. Gel oyna, boşver reklamları.
Hile kullananlar görüldüğü an 7 gün hapse atılır.
Hesap satışı (alışverişi) yasaktır. Metin2 değil burası.
VIP iadesi yapılmaz.

Teamspeak3 adresimizde özel clan odaları vardır. Clan sahipleri karşılıksız oda açtırabilirler.

ts3.teamworkpvp.net
Yetkililerimiz ile de buradan görüşebilirsiniz.

Özel kitler
Takım sistemi
Geliştirilmiş VIP sistemi
Çeşit arenalar (Eklenecek)
1vs1 (Eklenecek)
PvP Level Sistemi

Server adı
TeamworkPvP
IP
oyna.teamworkpvp.net
Teamspeak3: ts3.teamworkpvp.net
Sürüm
1.8 / 1.9 / 1.10 Spigot
RAM
6
GB
Kişi sayısı
34
Sunucu açılış tarihi: 22.12.2016

# Sunucumuzda Reklamcı yoktur. Eğer başka serverlerde TeamworkPvP reklamını görüyorsanız sorumlusuTeamworkPvP değildir.

# TeamworkPvP dışında başka sunucularda aynı şifrenizi kullanmamanız tavsiye edilir. Aksi durumda hesabınız çalınır ve sorumluluğu kabul etmeyiz.

Son düzenleme:

xScips

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
servere ilk girişte 15s bekleme süresi her ne kadar 'gıcık'etsene gelecegi olan bir server bir oyuncunun gözünden.Birde maplar daha güzel olabilirdi :(

AhmHkn1553

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
servere ilk girişte 15s bekleme süresi her ne kadar 'gıcık'etsene gelecegi olan bir server bir oyuncunun gözünden.Birde maplar daha güzel olabilirdi :(
Bu yalnızca ilk arena. Çoklu arena ile daha iyi mapler gelicektir.
Girişte 15 saniye bekleme değil, 15 saniye içerisinde girmelisiniz. Bot koruması için bu sistemi koymak zorundayız üzgünüm.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hile kullananları banlayıp temiz oyunculardan uzak tutmak yerine hapise(jail) atmak oyuncu kaybetmeyi göze almadığınızı gösterir ve bu cidden üzücü bir durum. Sanki son paranızı bu sunucuya yatırmışsınız da tutmasını istiyor gibisiniz. PvP geliştirmek için PvP sunucusu açılması normal. Ancak takım olarak yapılırsa işe yaramaz ve geçerliliğini kaybeder. Yetersiz bir sunucu

0/10

AhmHkn1553

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hile kullananları banlayıp temiz oyunculardan uzak tutmak yerine hapise(jail) atmak oyuncu kaybetmeyi göze almadığınızı gösterir ve bu cidden üzücü bir durum. Sanki son paranızı bu sunucuya yatırmışsınız da tutmasını istiyor gibisiniz. PvP geliştirmek için PvP sunucusu açılması normal. Ancak takım olarak yapılırsa işe yaramaz ve geçerliliğini kaybeder. Yetersiz bir sunucu

0/10
Sunucu tutsun ya da tutmasın. Para konusunda çok şükür sıkıntı olmadığı için sunucuyu gelir için değil millet gelsin eğlensin diye açtım. Huzurumuzu bozanlar elbette banlanacaktır. Sunucu yetersizliğinin şu an için farkındayım ancak bu hep böyle gidicek değil, ki böyle bir yerlere gelemez.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Banlamak yerine Jail düzenine elbette herkes alışacak. Ve bir anda değiştiğinde çok oyuncu kaybedeceksin. Baştan başla derim.

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu geliştirilmeli Konu tasarımı Geliştirilmeli 10/3

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sahşen sunucuya emek verdiğinizi düşünmüyorum bu kullanıdıgınız map alıntı sanırsam daha öncede görmüştüm birde sunucuda 15 saniye bekleme süresi sinir bozucu geldi bana 10/3.

Vodie

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server Mapi Güzel Bir Koşan Oyuncutu Kovalarken Bütün Grup Dağılır Önerim Cidden Arena Yapmak Ve Sadece Grup ları Orada Kapıştırmak.Yoksa Her Normal Arenada Grup Kapışabilir.Son Olarakta @CowboyBebopTR a Katılıyorum. Bu yüzden Puanım 3/10

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Ben bu sunucuda team play'a dair bir şey görmedim normal pvp sunucusu değilmi bu ?

AhmHkn1553

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Sunucuyu şu an için BETA olarak kabul edebiliriz. Elbette geliştirlecek.
Sunucu yeni olduğu için daha tam takım oluşmayacağı için şimdilik küçük arena tercih ettim.
Sunucuya girmek için 15 saniye beklemiyorsunuz. İlk girmeyi denedikten sonra 15 saniye içinde girmeniz gerekiyor.
Ben bu sunucuda team play'a dair bir şey görmedim normal pvp sunucusu değilmi bu ?
Sunucuda takım olmak var elbette.

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
PVP Sunucusunda takım olmak.. Saçma biraz sonuçta millet buraya pvp geliştirmek için geliyor. Takım olunacaksa pvp geliştirmenin anlamı yok bence.

ddarkk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir sunucuya benziyor fakat sunucu yöneticisi kadar olmasa da... :)

Dipnot: (E...A...)