Tebrikler ve İyi Forumlar!

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
Tebrikler konusuyla gram alakam yoktur!
Evet, yanlış duymadınız. Birkaç kişi hariç "Tebrikler" :alkış:
çünkü foruma gelmeden önce bu foruma bağımlı olanların içinde az da olsa bir ruh hastası olduğunu, ve o ruh hastasının (en azından forumda) bana benzer, benimle adaş birisinin olabileceğini hiç düşündüremediği düşüncesine varmıştım. :rank:
Ve eskisi gibi hep beni "olm git lan şurdan " "tamam yasin " "ah sarı bücür ah" gibi şekillerde kötüleyeceğinizi düşünmüştüm :tehdit:
oysaki hep kovacağınız kanısında (birkaç kişi hariç) haksızmışım! siz çok değişmişsiniz... :hmm:
o yüzden Birkaç kişi hariç herkesi TEBRİK EDERİM :alkış:
Şimdi konuyu açmamın 2.sebebine gelelim :ci:
Forumu terk ediyorum! belki asla dönmem (tabi içimdeki ruh hastası azgınlaşıp isyan etmezse)
Bu o eski dün gidip bugün gelme konularından değil :tokat:
İyi Forumlar diler ve burayı terk ederim!
*Atını günbatımına doğru sürer*

@PandaBey (söz vermiştim ) @CuddlyFellow @MertOrMErocks86 @adenzu54 bunlar özel olarak tebrik ettiklerim :ayran:
MÜMKÜNSE KONU KAPATILMASIN

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bana tebrik yokmu?

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Bu arkadaşların suçları ne ki şimdi, Genel olarak forumun düzgün üyeleri hep... Yanlışlarını hiç görmedim gördüysemde çok az :c

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Görüşürüz eski dostum.

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pki.Napaq?---------------------(Konu Sahibi,1-2 Yıldır ''Ben Bırakıyorum''Konuları Açtığı Için Ilgilenmedi.)

Son düzenleme:

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hoşçakal(bkz. Etiketler) ın yazımı ile bile dalga geçen birini forumda görmek zaten senin ve forumun kalite seviyesini belirliyor. Gitmen bir şey değiştirmeyecek. Kalite seviyen o kadar düşük ki yan hesap açıp yine forumda takılmaya ve insanlarla uğraşmaya başlayacaksın.

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sarıbücür şöyledir, saçma saçma konular açar