Technic [Cracked] Launcher Arayanlar Buraya.

OxyGeniux

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben orjınalını satın aldım ve onu kullanıyorum arkadaslar ama forumda gezerken arkadaslarımız cracked technıc launcher arıyormus ve bende bu arkadaslarımıza yardımcı olmak ıcın bıraz arastırma yaptım ve onlarında oynaması ıcın cracked buldum. Forumda ıllakı vardır paylasan arkadaslar onlar adına ozur dılıyorum ama ben yınede paylasmak ıstıyorum ama arkadaslar crackedle falan ugrasmanızı tavsıye etmıyorum her oyunun Orjınalını almak daha ıyıdır bence benım dusuncem budur. Ben orjınalını satın aldım ve oynuyorum acıkcası suana kadarda hıc sorun cıkartmadı. Neyse konumuza gelelım arkadaslar bu cracked launcher'de cok rahat gırıs yapılıyor. Tekkıt Classıc olsun Technıc olsun daha modlar var unuttum ısımlerını ama var altta resımlerıde olacak zaten. Oncelıkle launcherımızı acıyoruz ve sol tarafta modlarımızın altında "Loadıng" yazısı cıkıcaktır ve beklıyoruz launcher modları guncellıyor o yazı gıttıkten sonra ıstedıgımız modu secıyoruz ve kullanıcı adımızı yazıyoruz "Launch" tusuna basıyoruz ve oyunumuzun acılmasını beklıyoruz.
Arkadaslar yıne soylemek ıstıyorum ben orjınalını satın aldım ve orjınalınden oynuyorum sızlerede tavsıyem orjınalını almanızdır. Bu cracked yasal degıldır. Bende bu konuyu arkadaslarımızın oyundan yoksun kalmasını ıstemedıgım ıcın acıyorum ve Mojang sırketınden ozur dılıyorum.

Resımlı Anlatım :

Cracked Launcher Indırmek Icın Tıkla.

Edit: Eger oyuna gırerken beyaz bır ekran cıkarsa ve 41 Mod Loaded tarzında bırsey yazarsa bu lınkten bu .bat uzantılı dosyayı ındırın. Bu dosyayı acıp oyuna gırın .bat uzantılı dosya alıntıdır.

Hatayı Duzeltmek Icın Bunu Indırın.

_omer_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
abi şifre yanlış diyo yaaaaaaaaaaa:cry:

SirJack

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Minecraft.netten üyelik alınca username vermiyor email veriyor sadece onunlada giriş yapılmıyor bunun çözümü nedir ?

OxyGeniux

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar oradan üyelik almıyorsunuz buraya direk Kullanıcı adı yazıpda giriyorsunuz. Hiçbiryerden üyelik almanıza gerek yok şifre bölümünü boş bırakın sadece Kullanıcı Adı kısmına kullanıcı adınızı yazın herhangi bir şey yazın farketmez o kendinize özgü nickinizi yazın. Dediğim gibi ŞİFRE YAZMANIZA GEREK YOK.

OxyGeniux

Marangoz
En iyi cevaplar
0
abi şifre yanlış diyo yaaaaaaaaaaa:cry:

Kardesım usttekı mesajımdada gorursun zaten bu cracked versıyonu zaten burdakı seyde sıfre olmaması. Buraya gırerken sadece kullanıcı adı yazacaksın sıfre bolumunu bos bırakacaksın.

OxyGeniux

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft.netten üyelik alınca username vermiyor email veriyor sadece onunlada giriş yapılmıyor bunun çözümü nedir ?

Yukarda tekrar cevapladım arkadaslar bakın dedıgım gıbı buranın amacı sıfre olmaması ve uyelıkde olmaması. Hıc bıryerden uyelık almayacaksınız. Dırek kullanıcı adınızı gıreceksınız ve sıfre bolumunu bos bırakarak gırıs yapacaksınız.

SirJack

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Peki bu lite ya bunda hayvanlar yok hayvan olan bi launcherde varmı

OxyGeniux

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Peki bu lite ya bunda hayvanlar yok hayvan olan bi launcherde varmı

Technic'de var akrep, timsah, at, eşek, kuş falan tarzı hayvanlar. Tekkit Classicde ve Tekkit Lite'de yok o tarz hayvanlar normal. Tekkit genelde build üzerine kurulu.

SirJack

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hayvanların oldugu launcherin varmı acaba ??

OxyGeniux

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yukkarıdada belirttiğim gibi ben orjinal technic satın aldım. Bu crackedden pek anlamıyorum ama forumda baktım ki tekkit oynayanlar daha çok o yüzden bu launch'u koydum. Araştırırsan bulabilceğini tahmin ediyorum.

Kutay1316

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar technic kaldırıldı technic in orjinal sitesinde inidrdim ben premium hesap almadım ama sadece baktım technic varmı diye technic yok ve arkadaşlar sakın premium hesap satın almayın çünkü 50 tl, kazıklanırsınız çünkü premium hesap alınca yapabileceklriniz serverlara girebilmek,skin yapmak(oyun update yapsanızda skin gitmiyo) ve technic oynamak ben serverlara girmiyorum bana çok cazip gelmiyo zaten premium olmayanlar içinde server var, skin ile çok uğraşmam orjinal skin hoşuma gidiyo ve son olarak technic zaten crackli olarak internette var şimdi ben bu sebepler varken gidip 50 tl verip kazık yemeyecek kadar aklım var sizde aklınızı kullanın ve premium hesap almayın

dalasma

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Premium hesapta birçok şey yapa bilrsiniz

akin7454

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Acil cevap werirmisin batı calıstırıyom tekkit liteyi acıyom aılmıyo