TechnoCraft Teknik Mod Paketi [Minecraft 1.6.4]

tuna reis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nasıl çakışıyor söylermisin belki düzeltebilirim.Hem benim fikrime göre zan's minimap macera mod paketlerine ve mapwriter de teknik mod paketlerine hitap eden bir şey.Buarada sıkıştırmayın yükliyecem sunucu dosyasını :D[DOUBLEPOST=1404486783][/DOUBLEPOST]Edit : senin çakışıyor dediğin bazı şeyler gözükmüyor falan olabilir orda bendede oluyordu işte benzeri bir hud hatası da zaten mod kendinize göre düzenlemek için yapılmış sen biom yrine başka bişeyin örneğin canının gözükmesini istiyorsundur yada sol üst yerine sağ alt köşede olucaktır yada hiç olmiyacaktır falan o mod düzenlenebiliyor işte.

peki nasıl düzenliyor onu anlatırmısın ayrıca thaumcraftla çakışıyor dediğim asa alınca sol üste çıkan şeyle çakışıyor[DOUBLEPOST=1404558667,1404558614][/DOUBLEPOST]bide sen sanırsam warface oynuyormuşssun bende oynuyorum oyundaki adın ne belki tanıyorumdur.

B

Brkelbk

Ziyaretçi
Mod paketi 32 bit bilgisayarlarda çalışır mı ?
Mağlesef çalışmıyor çoğu kişide ama kendim denemedim belki çalışabilir ama genellikle çoğu kişide çalışmıyor

@tuna reis Warface deki adım aynı forum adım CharismaGuy avrupa sunucnularında oynuyorum genellikle Baskın görevini falan da bitirdim kimsenin bitiremediği baya bi ilerledim[DOUBLEPOST=1404636922,1404572306][/DOUBLEPOST]Güncel :)[DOUBLEPOST=1404664510][/DOUBLEPOST]Güncel :)

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mağlesef çalışmıyor çoğu kişide ama kendim denemedim belki çalışabilir ama genellikle çoğu kişide çalışmıyor

@tuna reis Warface deki adım aynı forum adım CharismaGuy avrupa sunucnularında oynuyorum genellikle Baskın görevini falan da bitirdim kimsenin bitiremediği baya bi ilerledim[DOUBLEPOST=1404636922,1404572306][/DOUBLEPOST]Güncel :)[DOUBLEPOST=1404664510][/DOUBLEPOST]Güncel :)
Tmm sağolun denemeye gerek yok ozaman.İyi günler

B

Brkelbk

Ziyaretçi
Güncel :)[DOUBLEPOST=1404754106,1404752823][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar gregtech i ekleyebilirim ancak mekanism i ve birkaç modu kaldırmam lazım yanında hiç olmuyor yada bu modlar kalcak üstüne tconstruct tsteelworks falan eklenicek sizce hangisi daha iyi? bence gregtech bu mod paketinin ruhunu bozar okadar modu kaldırmam gerekiyor[DOUBLEPOST=1404754298][/DOUBLEPOST]BUARADA ARKADAŞLAR SÖYLEMEYİ UNUTMUŞUM SİZCE BİOMES O PLENTY Mİ YOKSA EXTRABİOMESXL Mİ ?

B

Brkelbk

Ziyaretçi
Fucuk :D Neyse şimndilik kalsın böyle mod paketi K.A.S.A benzeri yeni bir mod paketi oluşturmayı planlıyorum zaten büyük ihtimal 1-2 gün sonra paylaşırım çok işim çıkarsa haftaya[DOUBLEPOST=1404895175,1404823157][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1404895428][/DOUBLEPOST]Konu Sabitlense İyi Olur Hani :lol: K.a.s.a dan ve bfchickengamers mod paketinden sonra en çok görüntülenen Teknik mod paketi bu B)

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paylaşımın için teşekkürler gerçekten harika.

tuna reis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
greght güzel deil onu boşverde sunucuyu atsan :D

B

Brkelbk

Ziyaretçi
Paylaşımın için teşekkürler gerçekten harika.
Önemli değil asıl vakit ayırıp mod paketime baktığınız için sizlere teşekkür ederim :)

greght güzel deil onu boşverde sunucuyu atsan :D
Gregtech zaten technocrafta hiç olmaz birçok modu çıkarmam gerekicek dediğim gibi k.a.s.a (köfte aslında salihin amcası :D) benzeri bir mod paketi yapmak istiyorum işte haftaya bir gün yayınlarım buarada sunucu dosyasını ben kurmayı bilmiyorum :D Hiç birlikte modlu minecraft oynayacak arkadaşım olmadı ki teknik modlardan anlayan böyle :/ Aslında şuanda gerçekten benimle technocraft oynayabilecek birini arıyorum güzel olurdu hani :D Yada K.A.S.A özellikle zaten nitradodan istediğim zaman sunucu kiralayabilirim yeterki bi amacı olsun yani :D[DOUBLEPOST=1404938531,1404926389][/DOUBLEPOST]O DEĞİLDE ARKADAŞLAR BENİM ADINI MERAK ETTİĞİM BİR MOD VAR YANİ NASIL SÖYLESEM MİNECRAFT MENÜLERİNİ DİJİTALLEŞTİREN BİR MOD MİNECRAFT MENÜLERİNİ FALAN DEĞİŞTİRİYOR İŞTE ESC YE BASINCA SOLDAN ÇIKIYOR MENÜ FALAN GİBİSİNDEN BİR MOD VARDI İSMİNİ ALABİLİRMİYİM ACABA?

tuna reis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
modu bende biliyorum ama ismini bende tam bilmiyorum senle technocraft falan oynayabiliriz olabilir yani bana mesaj atabilirsin.

Can248

Marangoz
En iyi cevaplar
0
part 1 ile part 2 nin arasında ne var

tuna reis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@CharismaGuy kardeş dediğim gibi bereber technocraft oynayabiliriz direwolf20 kurabilirsen onuda oynarız :D detaylı olarak özelden konuşabiliriz

B

Brkelbk

Ziyaretçi
@CharismaGuy kardeş dediğim gibi bereber technocraft oynayabiliriz direwolf20 kurabilirsen onuda oynarız :D detaylı olarak özelden konuşabiliriz
ooo çok iyi olur aslında serilerime de multi olarak başlarım :D zaten nitradodan 1 aylık sunucu almıştım öyle duruyor arkadaşla 2 gün oynadık kalıd açarım ordan sunucuyu[DOUBLEPOST=1405546342,1405545982][/DOUBLEPOST]@tuna reis özelden mesaj gönderdim bu saatlerde cevaplarsan hemen açarım sunucuyu[DOUBLEPOST=1406885014][/DOUBLEPOST]TechnoCraft Konusu Uzun Zamandan Sonra Tekrar Güncel :) Güncel Demişken Mod Paketine Bomba Gibi Bir Güncelleme Geliyor Beklemede Kalın :)