Tecnic Sw Varmı

Hei Elric

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bi kere Technic server açmak imkansızdır onu söyleyeyim.

Advance

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tekkit serverı arıyorum ben de günlerdir, açanlar oldu ancak habersiz bir şekilde kapatıldı onlar da, şuanda forumdan kişilerin açtığı veya oynadığı bir server varsa söylerseniz biz de gelsek? :)

Hei Elric

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tekkit serverler gözümde altın değerindedir,değerleri asla bilinmemiştir,farklılardır,Faction wars ı sevdirmişlerdir bana.Klasik Faction wars lar nere kadar! Bari bir Tekkit server açıp ona Faction yükleyin,o zaman zevki bitmiyor(Lazer silahı ile saldirmak gibi.).Biraz değişiklik,orjinallik gerek!

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tekkit serverler gözümde altın değerindedir,değerleri asla bilinmemiştir,farklılardır,Faction wars ı sevdirmişlerdir bana.Klasik Faction wars lar nere kadar! Bari bir Tekkit server açıp ona Faction yükleyin,o zaman zevki bitmiyor(Lazer silahı ile saldirmak gibi.).Biraz değişiklik,orjinallik gerek!
zaten öle bi server kuracam

Advance

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tekkit server arıyordum(Türk serverı, yabancı bolca var zaten) bulamayınca feed the beast oynayım yabancılarla tekkit oynayacığıma dedim iyi ki başlamışım ftb oynamaya, kesinlikle tekkitten çok daha iyi bir mod üstelik daha eklenmemiş modlar var(özellikle thaumcraft 3 ve redpower 3) onlar gelince inanılmaz güzel olacak :)