Tecnich Pack Save Yüklerken White Screen Hatası[çözümü]

craftable

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar,
Belliki Bazı Arkadaşlar sorunu verilen yollarla çözemiyorlar benim gibi
Verilen bat. dosyası ile bile sorunu çözemedim ama söyle bir çözüm yolu buldum ve kesin çalışıyor arkadaşlar. resimlerlede destekliyecegim konuyu öncelikle anlatayım :) Ama sorun olarak şu var ki oyun acılıyor ama bazı arkadaşların savesi acılmıyor onun çözümü %100 budur.

Öncelikle bu Dosyamızı İndiriyoruz: Tecnich düzeltme Bu adminimizin Verdigi Konudada Var Fakat ordan indirgim dosya bende 2 kere çalıştı 3.'de çalışmadı :) burda bir kaç düzeltme ile tekrar upload ettim arkadaşlar öncelikle o dosyayı indirin sonra yapacaklarımıza geçelim..

Yapacaklarınız:
1-Normal olarak oyuna girmeye çalışıyoruz. modları yükleyemedigine dair bir hata vericek bize.
2-Olarak indirdigimiz dosyayı çalıştırıyoruz. terkar girmeyi deniyoruz ve bu sefer oyun acılıyor.
3-Oyun açılıyor olucak fakat hala savemizi acmıyacak.. Bunun icin oyunu kapatıyoruz.
4-tecnich pack launchere girdigimizde orda ''options''a giriş yapıyoruz.
5-Options'a giriş yaptıktan sonra orda ''manuel build selection'' a basıyoruz. (yani sürümü kendin seç)
6-Secenegi İşaretledikten sonra orda sürümler cıkıcak. Ordaki Sürümlerden ; ''7.2.5/1.2.5'' seçiyoruz.
7-Seçtikten Sonra ''Ok''a Basıp geri geliyoruz ve logine basıyoruz. Modları tekrardan yükleyecek ve Oyunumuz Açılacak Bu Sefer Savemize Giriş Yapabileceksiniz..
8- Son Olarak Bunu Her Seferinde Kısa Olarak Yapmak İcin: 9. Maddeyi Uygulayın...
9-Bu Yapılanları Yaptıktan Sonra Sadece Her Seferinde ''Tecnich Pack Launcher''e tıklayıp hatayı düzeltip Sonrada Oyuna Giriş Yapmanız Gerekiyor...(Bunun Öncesinde Dedigim Gibi Sürümü Düzeltmelisiniz..)

Bir Teşekkür Yeter Arkadaşlar.. Yapamayanlar Olursa Konuya Yazsınlar Yardımcı Olacagım...