Tehlikeli Nether Türkçe Plugin

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Spigot Linki:

Dangerous Nether - Turkish

Bu plugin ne yapıyor:

Yeni cehennem jeneratörü ile cehenneme yeni yapılar ekliyor ve ayrıca rasgele düşen şimşeklerle cehennemi daha tehlikeli bir hale getiriyor.

Aşırı Büyümüş Cehennem -
Cehennem minecraft aleminde çok yaşlandı. Ama artık cehennemin yeniden oluşma vakti geldi. Cehennem artık örümcek ağları çıkarıyor mantar ağaçları çıkarıyor ve yıldırımlarla gelişiyor. Artık daha korkunç ve tehlikeli olan cehenneme dikkat et!

Eski Cehennem

Yeni Cehennem:

Plugin Komutları:

/dunyaadinial
- Bulunduğun dünyanın adını config dosyasına yazar.
- Yetki (Perm): tehlikeli.dunyaadinial

Güncelleme Talimatları:

Eklentiyi güncellerken eski config dosyasını ve jarı silip, yeni jarı atıp sunucuyu restartlayın.

İndirme Linki
>> TIKLA <<

Önemli Not
Bu pluginin 1.8x - 1.13 Versiyon 1.0 Türkçe eklentisi hakları bana aittir.
Bu plugin OkDexter12 tarafından 1.8.x - 1.13 sürümüne uygun hale getirilmiştir. Türkçe çevirisi Geyik (yani ben) tarafından yapılıp
paylaşılmıştır. Eğer 1.10 üzeri sürümünü indirmek isterseniz (Türkçe değil)

>>Tıkla<<

Son düzenleme:

Mcdikmen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu yeni eklenti sayesinde cehenneme yeni bir görünüm gelmiş. Ben beğendim. Yeni binaları da merak ettim. Birkaç tanesinin fotoğrafını ekleyebilir misiniz ?

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bir tavsiyem olacak, o dünyada kombine edilmiş bossları varsayılan moblar gibi spawnlatabilirsen yeni bir oyun türü bile yaratmış olabilirsin. :)

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Bu yeni eklenti sayesinde cehenneme yeni bir görünüm gelmiş. Ben beğendim. Yeni binaları da merak ettim. Birkaç tanesinin fotoğrafını ekleyebilir misiniz ?
Dalgınlığıma gelmiş gece paylaştığım için konuyu "bina" tabirini kullanmışım. Tam yazmak istediğim yapılardı. Ama ilerleyen zamanlarda binalar da eklenebilir tavsiyeleriniz varsa söyleyebilirsiniz.

Bir tavsiyem olacak, o dünyada kombine edilmiş bossları varsayılan moblar gibi spawnlatabilirsen yeni bir oyun türü bile yaratmış olabilirsin. :)
1.8 - 1.13 sürümü için onları henüz yapmadık fakat 1.10 - 1.13 sürümü arasında kullanmak istersen konuda paylaştığım link'e tıklayarak (INGILIZCE) Tam sürümü kullanabilirsin.
Tam sürüm özellikleri: (Tam sürüm tamamen ücretsizdir fakat 1.10 altı sürümlerde hata verir.)
- Yeni yaratıklar
- Yeni iksirler
- Ambiyans ve yürüme sesleri
- Yeni silah büyüsü