Tekkit Legends Girdiğimde Böyle Bi Ekran İle Karşılaşıyorum Yardım Edin Lütfen

GlisterTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tekkit Legends Girdiğimde Böyle Bi Ekran İle Karşılaşıyorum Yardım Edin Lütfen

Ekranın Çoğunluğu Gözükmüyor Gördüğünüz Gibi Yardım Edebilecek Varmı ?

KingOfTheNight

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tekkit Legends paketinde Shaders Mod varsa ve senin ekran kartın İntel gibi modun desteklemediği bir ürünse bu sonucu alman muhtemel. Ben shaders mod kurduğumda da böyleydi. Intel'e uygun bir shader'ı seçtim seçeneklerden, o zaman düzeldi. Kayıtlı shader intel için uygun değilse ekran budur yani. Tam anlatamadım sanırım, umarım anlamışsındır.

Edit: Şimdi technicplatform'dan baktım, Shaders yokmuş. Yani cevap bu değil.

GlisterTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tekkit Legends paketinde Shaders Mod varsa ve senin ekran kartın İntel gibi modun desteklemediği bir ürünse bu sonucu alman muhtemel. Ben shaders mod kurduğumda da böyleydi. Intel'e uygun bir shader'ı seçtim seçeneklerden, o zaman düzeldi. Kayıtlı shader intel için uygun değilse ekran budur yani. Tam anlatamadım sanırım, umarım anlamışsındır.

Evet shaders yok ama böyle oluyor işte :( ekran kartı intel

ZedPress

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çözüm;
Launcher options'a gir. Ordan Java setting'e gel Java sürümüne tıkla ordan java 1.8.0 32bit yada 64bit onu seç

Java argumentse bunu yaz
-Xmx2G -XX:MaxPermSize=256m -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -Duser.language=en -Duser.country=US
Yukardan 1GB Yi seç

sonra vdieo settingse gel stencil buffer diye bir şey var onu disabled yap. Minecraft Windowuda FullScreen Yap Düzelecektir.

ganimetrim

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

intel için shaders arıyordum ben de. adını verebilir misin?