Tekkit'te Hiçbirşey Gözükmüyor !

Fearques

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bugün bir tekkit server'a girdim.
Fakat hiçbirşey gözükmüyordu.
bir şey mi yüklemem lazım acaba?
Yardım ederseniz ve indireceğim şeyin linkini koyarsanız çok sevinirim. Edit: Video ayarlarıyla oynadım düzeldi :)

Storm

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Tekkit yüklemen lazım.

Fearques

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yüklemeden girecek kadar salak değilim :)

Fearques

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazım hatalarımı düzeltip artistlik yapmaya çalışıyorsan bas git bu konudan :)

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
En son zamanlarda Minecraft'ına bir mod , Texture Pack veya bir trainer yükledin mi ?

Fearques

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tekkit yükledim fakat konuya bakarsan düzelttim dediğimi görürsün :)

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler galiba en çok yardım edenlerden biriyim.Bakarsanız her girişimde en çok yorum yazan kişi benim.Ve bu yorumların çoğu bilgi içeriyor.Eğer bir sorununuz olursa bana söyleyin.Özellikle de server işini iyi bilirim.Counter Strike 1.6 Online oynarken 7 tane server açmıştım.3 tane de kiralamıştım.Ayrıca 40'a yakın serverde adminlik yaptım. :D

Fearques

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler galiba en çok yardım edenlerden biriyim.Bakarsanız her girişimde en çok yorum yazan kişi benim.Ve bu yorumların çoğu bilgi içeriyor.Eğer bir sorununuz olursa bana söyleyin.Özellikle de server işini iyi bilirim.Counter Strike 1.6 Online oynarken 7 tane server açmıştım.3 tane de kiralamıştım.Ayrıca 40'a yakın serverde adminlik yaptım. :D
Sen beni eskiden görecektin be :D

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sen beni eskiden görecektin be :D
Ben de yeni üye oldum.Ben aslında minecraft.neti takip ediyordum.(İngilizcem iyidir de :D)Hem o sitede daha ayrıntılı şekilde anlatılıyor her şey.Burada biz deneyimlerimizi konuşuyoruz.Orada adamlar uzman olmuş.Ne de olsa onlar bizden daha önce oynuyordu.

BONANZA

Demir Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
http://www.technicpack.net/tekkit/ Bu siteye git tekkit server indir 3.0.3 indir 3.0.4 hatalı indidiktensonra Launch.bat bar çalıstır sonra tüm dosyaları kurucak sonra kapat launc.bata sağ tuş tıkla düzenle de 2gve 3g leri 1g yap kapat mode klasorune gir railcraftı sil bukadar
tekrar acıp ıp adresini kaydet ve gir