Teknoloji Ve Tasarım - Yapım Kuşağı :C

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Teknoloji ve Tasarım dersinde Yapım Kuşağı konusuna geçtik. Öğretmenimiz bir inovasyon yapmamızı istedi. Yaarın okula gidip 0 alıp eve gitmek istemeyen bir öğrenciye yardım edecek birisi var mı?

Faunne

Team Fergus
En iyi cevaplar
0
Bir ayakkabı veya kalem yapabilirsin. Kalem olursa, yanlış yazılan cümleleri düzelten, otomatik hesaplama yapabilen bir kalem olur. Ayakkabı içinse sıcak ve soğuk havalara göre ayarlanabilen tabanı olabilir.

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne yapacaksın dersler böyle... Soka soka yaptıracaklar sana bizede bir icat bulup maketini yapmamızı istemişti ve icadın tamamen bize ait olmasi lazımdı...

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Ne yapacaksın dersler böyle... Soka soka yaptıracaklar sana bizede bir icat bulup maketini yapmamızı istemişti ve icadın tamamen bize ait olmasi lazımdı...

Biz de de aynı olay var işte. Bulamıyorsun, bir de Internet'te müthiş ötesi icatları görünce "İsyeğaaaaaağğğnğğnnn" durumuna geliyorsun, için acıyor... :C

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Biz de de aynı olay var işte. Bulamıyorsun, bir de Internet'te müthiş ötesi icatları görünce "İsyeğaaaaaağğğnğğnnn" durumuna geliyorsun, için acıyor... :C
Bir de yapabilmek için teknolojik şeylere ihtiyaç var. Kablodur, ışıktır, cpudur vb.
Ben yapım kuşağında her sene ışıklı şemsiye yapıp götürüyordum ._.

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
O dersi göreli yıllar oldu paslanmışım.
Kumandalı araba üstüne çöp kutusu (20 tl vermiştim 100 almıştım)(Sizin konumu bilemem).

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ya ampulü pile bağla kartondan evin içine koy ver ne uğraşcan.

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ben o dersten 3 sene boyunca 1 almıştım. Hiç önem vermezdim. Malzemeleri unuturdum. Yada hiç satın almazdım. Beden eğitimi gibi önemsiz bir ders. Eğer bu tarz şeylere ilgin yoksa pek güzel bir şey yapabileceğini sanmıyorum. :)

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Ben o dersten 3 sene boyunca 1 almıştım. Hiç önem vermezdim. Malzemeleri unuturdum. Yada hiç satın almazdım. Beden eğitimi gibi önemsiz bir ders. Eğer bu tarz şeylere ilgin yoksa pek güzel bir şey yapabileceğini sanmıyorum. :)
Bir de ders ders değil ki bir şey öğrettikleri yok.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evde ki yada etrafındaki eşyaları gözlemle ve gelişim yollarını ara :). Ben teknoloji tasarım dersini severdim sadece günlüğü sevmezdim bir de küplerden maket yapmayı 0_o. şu an aklımda, yapıp patentini alsam zengin olacağım icatlar var :DDDDD. Güzel dersdir o da seviyorsan :D. Uzun lafın kısası:
İlk cümle

NeonSpade

Neon, the best
En iyi cevaplar
0
Musluk yapmıştım zamanında :) projenin yazılarını verebilirim duruyorsa.

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tuhaf gelebilir ama bizim hoca sınır koymamıştı hayal gücü konusunda bendede bolca olduğu için Çikolata üretme makinası yapmıştım herkes çok beğenmişti eyer istersen sana detaylıca anlatabilirim 100 almıştım bununla