Tekrar buradayım. Selamlar =)

Xicho

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba;

İsmim Samet, 17 yaşındayım ve İstanbulda oturuyorum. Konyalıyım.

Aslında forumun ilk açıldığı zamanlar üye olmuştum ancak o hesabımı ne yazık ki hatırlamıyorum. 2. Olarak açtığım en yeni hesap bu. 2 Yıl önce moderatör de olmuştum ancak kendi isteğim ile ayrıldım. Nick'imi değiştirdim çünkü o zamanlar çocukça davranışlar yapmış olabileceğimi düşünüyorum (üzdüğüm varsa hakkını helal etsin). Fakat şimdi sanırım daha olgun bir şekilde forumu takip edebileceğim. Forumu 2 yıl önce bırakmış olmamın sebebi kendimi geliştirmekti. 2-3 yıl skateboard üzerine gittim bunun yanında gitar öğrendim. Spora başladım ve fitness'a gittim. Ek olarak paten kaymayı ve koşu eğitimi aldım. Her gün yüzmeye gidiyorum. Yeni diksiyon dersine başladım (R'leri söyleyemiyorum şimdiden söyleyeyim :o). Lise 3'e geçtim ve ortalama düzeyde bir öğrenciyim (Ort: 84,33 matematik hocama selamlar ^_^ ). 1-2 yıl minecraft oynadım ancak bu bıraktığım süreçte ara ara girebildim. Kim bilir neler değişti...

Avatarımı soran olursa Arrow sanırım en beğendiğim diziydi. Smallville'de Green Arrow'u severdim ve dizisini görünce bağımlı etti kendini. İzlemek isteyenler daha 2 sezonu var bence hemen izleyin. :D

Eskilerden bir tek Tario76'yı tanıyorum. Muhtemelen beni unutmuştur ancak konularına baktım gayet sağlam bir builder olmuş hayırlı olsun onada.

RedShock

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hoşgeldin :) Tario76 banlandı malesef :(