Tekrar görüşmek üzere...

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar, bir çoğunuz beni tanıyacağını umuyorum. Forumun eski üyelerinden olduğumu düşünüyorum. Son zamanlarda makine mühendisliğine sarmaya başladım, neticede antrenman bölümünden mühendisliğe geçen biriyim :D Minecraft işlerini bu 1 yıl için tamamen bıraktım. Makineler ile uğraşarak hobimi devam ettirip zanaate dönüştürme planlarım var. En azından forumda 1 yıl olmamayı planlıyorum. Hayatımdan çok bahsetmeyi sevmem işte sizin gibi bir insanım tek farkım hırs ve hevesim olabilir. Kendinize iyi bakın, tekrardan görüşmek üzere...

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bu ayrılma konuları niye artmaya başladı ben anlayamadım. Herkesin hayatı aynı anda mı değişiyor yani :D
Ayrılma konuları arttı çünkü çok fazla eski üye var. Eski üyeler de foruma zamanla alışan, foruma konu açan ve muhabbet eden insanlar. Bu yüzden ayrılma konuları açıyorlar. Bir diğer hususta insan belirli bir süreden sonra değişiyor ve farklı şeyler arıyor. "Merhaba, Ben yeniyim!" konuları ise az çünkü foruma yeni gelen insanların çoğu daha forum ne demek tam bilmiyor. Muhabbeti daha yakalamamış. Bu yüzden çoğu üyenin, en aktiflerin bile, "Ben yeniyim" postu bulunmaz. Çünkü zamanla alışmışlardır. Neyse neticede gidenler yeni arayışlar içinde, gelenler ise sakin. :)

Kısacası, eski üye çok fazla. Forum yerli, eski. Dolayısıyla ayrılan da çok oluyor.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Desene Blezzerd yalan oldu :/.

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Görüşürüz seni hiç görmesem de old olan kadim dostum :**