Tel-Craft Yeni Bir RPG Deneyimine Hazırlanın Server 7/24 2 Günlük Bakım var Hemen Basvurun

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tel-Craft
RolePlay Sunucu Kaçırmayın...
www.tel-craft.tk

Oyunu premium sahibi olmayan kullanıcıların da oynayabilmesi için sitemizde crackleme yöntemi anlatıldı.
Açılışa sayılı saat kala katılımcılardan bazı isteklerimiz var:
1)Whitelist sırasında seçmiş olduğunuz tarafın kalesine gidin ve krala kendinizi tanıtın.
2) Rollere çok dikkat edin!
3) Bu madde çok önemli!Katılımcıların oyun içinde problemler yaşamaması için sitemizdeki Yardım bölümünden oyuna ait sistemleri öğrenmesi gereklidir.Sistemleri bozucu hal ve davranışlar uzaklaştırma sebebidir.
5)Whitelist kaydı yapmamış kullanıcılar için whitelist iletişim bölümü açık kalacaktır.
İlginize ve Sabrınıza çok Teşekkür ederiz.
Nikatos Krallığı

Coğrafi özellikler:
Nikatus Krallığı bölgesinin soğukluğuyla bilinir . Balık tutmak zordur çünkü yanındaki göllerin neredeyse tamamı donmustur . Nikatus Krallığı hayvanlarla çok dost canlısı ve hayvancılıkta çok gelişmişlerdir . Hayvancılık neredeyse onların hayatıdır . Tarım bölgelerine uygun olmadığı için diğer ülkelerden tarım malzemeleri alırlar . Evleri soğuğa dayanıklıdır ve hayvan derisi kıyafetleriyle bölgelerine rağmen üşümezler . Ticarette gelişmişlerdir .
Nikatus Krallığı'nın Classları :
Buz Okçuları(2) , Silahşörler(2) , Kale Muhafızı (2) , Tüccar (2), Cellat (2) , Suikastciler(2) , Buz Lordu (2) , Kral (1)(Oyla Belirlenir.)
Classlardan birini seçmek zorundasın .
Kradus Krallığı

Kradus Krallığı :

Kradus Krallığı çölde yaşar . İklimi çok sıcaktır . Ama çölün sonuna doğru sıcaklık çok düşmeye başlar . Su almak için şehir dışına çıkıp kuyulardan su çekerler . Kradus Krallığı kötü güçlerin etkisi altında olduğundan bazı insanlar daha güçlü olmuşlardır . Nikatus Krallığından nefret ederler . Orduları tam olarak yoktur . Az kişilerdir . Genelde uzaktaki göllere gidip balıkçılık yaparlar . Balık yemeyi severler . Atları çok hızlı olmalarıyla bilinir . Oradaki en iyi ticaret tabikide balıkçılıktır . Suan güçsüzlerdir . Nikatus Krallığını yok etmek için her şeyi yapabilcek düzeydelerdir . Kalenin yanındaki kıyı denizcilik ve balıkçılık için çok uygundur.​
Çölde bulunan düzlükler tarıma elverişlidir.​

Kradus Krallığı Classları :

Ates Lordu (2) , Kral (1)(Oyla Belirlenir .) , Kale Muhafızı (2) , Balıkçı (2) , Alevli Okcu (2) , Balta Atan (2) , Usta Savasci (2) , Süvari (2) ...

Sitemizdeki Yardım platformundan oyun içindeki sistemler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
Kervanlar,Birlikler,Binekler ve Evcil hayvanlar ve dahası Tel-Craft ta.
Özel silahlar,ünvanlar,zırhlar ile muhteşem bir epic macera!
BU EPİCFANTASY deneyimini sakın kaçırmayın!
Sitemiz:
Haramid Online :
Özelliklerle Baslıyalım;
8Gb Ram 40 ila 60 kisi arası oyuncu kapasitesi .
EpicFantasy-RPG RolePlay Sunucu.
Lag Yok Denecek Kadar Az
Deneyimli Bir Kadro Ve memnun Olacağınız Bir Kadro.

Güzel Pluginlerimiz:
Mektup Plugini:
/letter mektupta yazmasını istediğiniz şey
/post mektupu yolluycağınız kişi.
Hayvan Plugini:
Kendi Hayvanınızı ip ile %1 oranla yakalayabilirsiniz bu yüzden adminlerden alın.
/petcall Hayvanınızı çağırır.
/pinfo Hayvanınızın özelliklerine bakarsınız.
/petskill hayvanınızın skillerini gösterir
/petchooseskilltree hayvanınızın özelliğini seçersiniz

Ve Birbirinden Özel Pluginlerle Sizlerle Bulusuyor. Detaylı Bilgi İçin www.tel-craft.tk deki yardım bölümünü okuyunuz ve foruma kayıt olunuz . Oyuna Girebilmek İçin Whiteliste Kayıt Yapınız.

Sunucu Su Anda Bakımdadır. İp: server açılınca verilcektir.

White-List Başvuruları için: www.tel-craft.tk

waryorx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Wl ye alınmışım oynarım artık[DOUBLEPOST=1375360183,1375360069][/DOUBLEPOST]Bunun haramid online ile bi ilgisi varmı çünkü çok benziyolar

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Haramid online bir oyun değil mi minecraft la ne alakası var ?
bide sitemizde akşam saat 10.00 da o gün whitelise alınanlar ekleniyor.

waryorx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Haramidde minecraftta bir rpg sunucusuydu

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Haramidde minecraftta bir rpg sunucusuydu
araştırdım haramidi benziyo biraz ama bizim onlarla alakamız yok[DOUBLEPOST=1375384680,1375384511][/DOUBLEPOST]Alınanlar:
Tapanator
MortalcioxD
goog25
Alimbomb
Lchamp01
TheUnChooseN
Tobiiiiy
NirvanaN
Mehmoking
Schaffer79
Biglebowski
Zed
cRawlinq
sabotaj
Xxasan
hiold3
Xxasan
IsHeDatNıgga

altuğ 123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
white liste alırmızınız adım nickim Hyra

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
bu serverda hiç oynamadım ama içimde bi his var hawks gamingin ''fallen 2 mount&blade''ye benzeyeceğini tahmin ediyorum ve çok heyecanlıyım :)

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
White - List e kaydolanlar her gün sitemiz saat 9 da güncelleniyo ve orda kaydolanlar yazıyo. bide server warband a benziyor biraz map silindi çünkü autosave i eklememişiz 7/24 servera bu yüzden en geç 1 haftaya açılcak çok emek istiyo bu işler bide krallık seçmeleri ilk savaşarak sonra oyla olucak.[DOUBLEPOST=1375430021,1375428471][/DOUBLEPOST]arkadaşlar neden kradus krallığından olmak istemiyosunuz ?
Her kez nikatos krallığı olursa bazıları kradusa atılcak bazılarınında başvurusu kabul olmucak.

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben kradustayım bu arada çok saol white liste kaydetmişsin ve server kaç kişilik olcak çok az meslek var

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
o clas ların dışında oduncu madenci falan olabiliceksiniz. server apasitesi 40 - 60 civarı

turks017

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
whiliste alırmsıınız oyundaki adım : GarqameeL