Telafi Skript! [GÜNCELLENDİ]

İtzDarvin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
  • Merhaba Arkadaşlar , Bu Benim İlk Skript Forumum , Lütfen Olmadıysa , Olmadı. Olduysa , Oldu. Gibi cümleler Kurmayı Unutmayın.
  • Sürüm : 1.8.x {Test Edildi}
  • Komut : /telafi Yazarak telafi Ödülünüzü Alabilirsiniz , Permission İse : telafi.odul
- Bakımdan Sonra /telafi yazsınlar ödülünü alsınlar diyorsanız , İşte Karşınız da! Güncel Telafi Skript!

ÖDÜL : 64 DİAMOND BLOCK [OP] - Ödülü Değiştirebilirsiniz.

Kod:
command /Telafi [<text>]:
    permission: telafi.odul
    trigger:
        arg 1 isn't set:
            {t.odul} isn't set:
                broadcast " &5&lSistem &6&l> &45 &aSaniye sonra Telafi Ödülünüz Verilecektir."
                wait 5 second
                give 64 57 to players
                set {t.odul} to true
                broadcast " &5&lSistem &6&l> &bTelafi Ödülünüz Verilmiştir. İyi oyunlar.
            else:
                send "&5&lSistem &6&l> &4&lUYARI! &cBu komut sadece 1 kere kullanılabilir."
        else if arg 1 is "sıfırla":
            delete {t.odul}
            send "&5&lSistem &6&l> &aTelafi komutu artık tekrar kullanılabilir."

Yapımcısı : #İtzDarvin
Teşekkürler : #ForumGamer

Son düzenleme:

İtzDarvin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar yeni başladım kusura bakmayın böyle ani oldu , Beğenirseniz sevinirim

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Büyük hata var, bunu kullanması için insanlara sunuyorsun birde. Bir kere bu skript, her yerde var. Ayrıca oyunculara perm vermek gerekiyor, permi oyunculara verdiğimiz zamanda /telafi yazıp, istedikleri kadar alabilirler.

broadcast " Sadece telafi komutunu 1 kere kullanabilirsin!"
Bunu eklemişsin ama, bir kere almaları için bir şey eklememişsin skripte. Ayrıca permli yapmak yerine, bir kere almaya ayarlasan herkes alsa ve sadece bir kere alsalar daha iyi olurdu.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Başarılı, diğer skript bildiğini zanneden arkadaşları aldırma, bu skript op'lar içindir.
Player değil players yani tüm oyunculara gönderir komut kurucular için.

İtzDarvin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Büyük hata var, bunu kullanması için insanlara sunuyorsun birde. Bir kere bu skript, her yerde var. Ayrıca oyunculara perm vermek gerekiyor, permi oyunculara verdiğimiz zamanda /telafi yazıp, istedikleri kadar alabilirler.

Bunu eklemişsin ama, bir kere almaları için bir şey eklememişsin skripte. Ayrıca permli yapmak yerine, bir kere almaya ayarlasan herkes alsa ve sadece bir kere alsalar daha iyi olurdu.
Bu Skripti Neden Alıntı Yaptın? Bi Yerdemi Gördün Skriptte Yeni Olduğum İçin Bazı Hatalar Yapmışım Düzelticem özür diliyorum

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Başarılı, diğer skript bildiğini zanneden arkadaşları aldırma, bu skript op'lar içindir.
Player değil players yani tüm oyunculara gönderir komut kurucular için.
Kodda yine hata var ve bunu görmemek zaten bir sorun, ama sen bilirsin. Buyur ben Skript'i düzelttim, istersen konudaki kodu güncelleyebilirsin;

PHP:
    trigger:
        arg 1 isn't set:
            {t.odul} isn't set:
                wait 5 second
                give 64 57 to players
                set {t.odul} to true
            else:
            delete {t.odul}

"./telafi" yazdığınızda, 5 saniye sonra sunucudaki herkese ödül verilecek. Eğer "./telafi sıfırla" yazarsanız, komut bir kez daha kullanılabilir olacak.
Güvenmedikleriniz haricinde kimseye "telafi.odul" yetkisini vermeyin, bu kodu kötüye kullanabilirler.

İtzDarvin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Almaları 64 diamond block var görmemişsin herhalde.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Almaları 64 diamond block var görmemişsin herhalde.
Ben adakit olarak algıladım skripti.
Bir oyuncu 1 kere /telafi yazacak ve bir daha alamayacak. Sadece 1 kerelik.
Bir kere almaları için bir şey eklememişsin anlamında dedim.

hiçbir şey yazmadan telafi bir daha alınamaz yazmıştın. Ancak alınabilir durumdaydı.

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
K
Kodda yine hata var ve bunu görmemek zaten bir sorun, ama sen bilirsin. Buyur ben Skript'i düzelttim, istersen konudaki kodu güncelleyebilirsin;

PHP:
    trigger:
        arg 1 isn't set:
            {t.odul} isn't set:
                wait 5 second
                give 64 57 to players
                set {t.odul} to true
            else:
            delete {t.odul}

"./telafi" yazdığınızda, 5 saniye sonra sunucudaki herkese ödül verilecek. Eğer "./telafi sıfırla" yazarsanız, komut bir kez daha kullanılabilir olacak.
Güvenmedikleriniz haricinde kimseye "telafi.odul" yetkisini vermeyin, bu kodu kötüye kullanabilirler.
Kod benim değil bu 1
Arg 1 kısmı aşırı saçma olmuş bu 2
Ve konu aşırı saçma olmuş, "Bakımdan Sonra /telafi yazsınlar ödülünü alsınlar diyorsanız" demiş şimdi bu kodu oyuncularmı kullanıcak Kurucumu ?

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Böyle dediğine göre oyuncular kullanacak.
Arkadaş yanlış yapmış.
Oyuncular "Broadcast" şeklinde mesaj çeken bir sistemi mi kullanıcak? Lütfen..

Bu arada Arg 1 in nesi gereksiz? Variable dosyasını mı silmeleri gerekiyor illaha birkez daha bu ödülü vermeleri için? O argümanı o yüzden ekledim, ne gerek var ek komut koymaya?

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Oyuncular "Broadcast" şeklinde mesaj çeken bir sistemi mi kullanıcak? Lütfen..

Bu arada Arg 1 in nesi gereksiz? Variable dosyasını mı silmeleri gerekiyor illaha birkez daha bu ödülü vermeleri için? O argümanı o yüzden ekledim, ne gerek var ek komut koymaya?

- Bakımdan Sonra /telafi yazsınlar ödülünü alsınlar diyorsanız , İşte Karşınız da! Güncel Telafi Skript!
Yazsınlar demiş farkettiysen.

Skriptte Yeni Olduğum İçin Bazı Hatalar Yapmışım Düzelticem özür diliyorum
Bende hata var dediğimde düzelticem özür diliyorum dedi. Yani aslında oyuncuların alması gerek sanırım veya bu işte bir iş var kafam karıştı benim.

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Java:
command /telafi [<text>]:
    trigger:
        if arg-1 is not set:
           if {kullandi.%player%} isn't set:
               set {kullandi.%player%} to true
               send "&8[&6Skript&8] &aTelafi kitiniz geliyoooooorrr :)" to player
               wait 1.5 seconds
               give 64 diamond named "&b&lTelafi" to player
           else:
               send "&cZaten telafi kitini kullanmışsın?????" to player
        else:
           if arg-1 is "sifirla":
              if player has permission "admin.telafi":
                 clear {kullandi.%player%}
                 send "&cBaşarıyla sıfırladın."

Ufak bir şey denedim, umarım işinize yarar.

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Son hali olarak bunu kullan.
JavaScript:
    trigger:
        arg 1 isn't set:
            {odul::%player%} isn't set:
                send " &5&lSistem &6&l> &45 &aSaniye sonra Telafi Ödülünüz Verilecektir."
                wait 5 second
                give 64 57 to players
                set {odul::%player%} to true
                send " &5&lSistem &6&l> &bTelafi Ödülünüz Verilmiştir. İyi oyunlar.
            else:
            if player has permission "odul":
                delete {odul::*}
                broadcast "&5&lSistem &6&l> &aTelafi komutu artık tekrar kullanılabilir."