Telefon Öneri

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhabalar bu hafta bir Telefon almaya karar verdim fakat acikcasi bir secim yapamadim pek butce sıkıntım yok fakat istedigim bir ozellik birinde oluyor digerinde olmuyor ondan biraz kararsiz kaldim aslinda aklimda NOTE 7 vardı fakat patlama gibi sorunları oldu ve biraz boyutu büyük geliyor bana gore suanda S7 EDGE ve IPHONE 7 PLUS arasinda kaldim fakat mesela S7 EDGE uzerinde istedigim Hizli Sarj-Kablosuz Sarj-Suya Ve Toza Dayaniklilik-Hos Tasarimi varken Iphone icin Hizli Sarj gibi ozellikler yok
aslında Telefon konusunda pek bilgili değilim ve sizlere danismak istedigim onerebileceginiz Telefonlar nelerdir?

superkiller199

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bunu sormak için mc forumuna danışmak.
ilginç.
kısaca söyleyem.
iphone alma yaw

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0
Peder halleder o işleri rahat ol sen :)

WegasTR

En iyi cevaplar
0
ay baktım da iphone alma demisler siz almayın iphone. iphone zaten hizli sarj oluyor (6s var rahat)
s7 edge de kullandim ekrani cam bi kere o bozuyor her seyi. iphone deki gibi elini rahat kaydiramicaksin. iphone de plastik ekran var. ve telefonu 1 saat acik tuttugunda %100'den %82'ye düşüyor ve buda süper bir rakam. (iphone 7plus)

7plus al bence. Hem stabil. Jailbreak attinmi hicbir sıkıntısı kalmiyor

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
O seçimler arasında Ayfon alın. Çok daha seri, stabil. Ama kişiselleştirebilmek, oyun falan da oynayacaksanız, hızlı şarj falan demişsiniz o zaman S7 Edge alın. Samsung'un da son amiral gemileri muhteşem zaten, aralarında dağlar kadar fark yok.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Illa Iphone veya S7 EDGE olacak degil baska onerilerede acigim

JastRekt__

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba,
Ben tamamen S7 Edge tarafındayım, kalitesi,
tasarımı, dayanıklılığı ve teknik özellikleriyle şahane bir ürün.
İphone 7 İphone 6 ya çok benziyor, alıpta memnun olmayanları gördüm..
S7 EDGE al kesinlikle pişman olmayacağın bir ürün.
4GB RAM 8 ÇEKİRDEK İŞLEMCİ vs vs gayet başarılı bir ürün.
Karar sizin
İyi Günler..

WegasTR

En iyi cevaplar
0
iPhone 7'den nasıl bir memnuniyetsizlik yaşarsınız ki? S7 edge diyorsunuz da, QHD ekranı var. Ne gerek var QHD ekrana? Sanki YouTbe'da QHD video paylaşıyorlar. iOS, mobil veri kullanımında androidden daha çok tasarruf sağlar. iOS'ta bir özelin var. Her önüne gelen senden izin almadan senin kamera'na erişemez mesela.

eğer ucuz bir şey istersen Xiaomi güzel gibi ama kasası dandik sanırım. Samsung daha yeni yeni metal kasa kullanmaya başladı.
3900 mAh bataryası olup ta şarjı hızlı bitiyor. 7plusta 2900 mAh var ve hiç gitmiyor nedense... Ama HTC dir filan da güzel.

JastRekt__

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
S7 Edge İle İphone7 Arasında ciddi farklar var.
İphone7 Bellek: 2gb
S7 EDGE Bellek: 4gb
İphone7 İşlemci: 2.30
S7 EDGE işlemci: 2.30
S7 EDGE ekranı 2560x1440
İphone7 Ekranı:1334x750
İphone7 Batarya: 1920mAh
S7 edge batarya: 3600mAh ve 32gb modelleri nerdeyse aynı fiyat bunlara göre kesinlikle S7 EDGE ve ileriye dönük bir ürünüdür.. ve bu fiyata s7 edge de toz dayanıklılığı vs vs bence bu fiyata S7 Edge yerine İphone7 almak çok ama çok mantıksız. (S7 edge falan kullanmıyorum, tamamen objektifim.)

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Soyle diyelim S7 EDGE dusunme sebebim
  • Ekrani (Kavisli)
  • Hizli Sarj Ozelligi
  • Kablosuz Sarj Ozelligi
  • Dis Gorunusu
  • Aksesuar Fazlaligi (Led Kiliflar VS.)
  • Uygulama Fazlaligi
  • Boyutlari
Iphone 7 PLUS bunlarin sadece bir kac ozelligini tasiyor Iphone 6S arasinda pek farkida yok aslinda sadece kulaklik falan gelmis yeni galiba ben zaten JABRA alacagim ondan dolayi kablosuz kulaklik sıkıntım yok
Onerilere acigim bir butce sınırım yok (Bunun uzerine altindan telefonlar atmayin :D)

JastRekt__

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eee daha ne istiyorsunuz? bu fiyata ve bu özelliklerle s7 edge iphone7 ile karşılaştırılamaz S7 EDGE Performans şık tasarım fiyat vb hem daha üstün iphone7 de bunlarin birçok özelliği yok ama aynı fiyat düşmeyin bu duruma hemşerim al gitsin pişman olmazsın s7 edge bugattiyse iphone7 en fazla ferraridir.

superkiller199

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
  • Ekrani (Kavisli)
  • Hizli Sarj Ozelligi
  • Kablosuz Sarj Ozelligi
  • Dis Gorunusu
  • Uygulama Fazlaligi
  • Boyutlari
Iphone 7 PLUS bunlarin sadece bir kac ozelligini tasiyor Iphone 6S arasinda pek farkida yok aslinda sadece kulaklik falan gelmis yeni galiba ben zaten JABRA alacagim ondan dolayi kablosuz kulaklik sıkıntım yok
Onerilere acigim bir butce sınırım yok (Bunun uzerine altindan telefonlar atmayin :D)
yaw
neden uğraşıyorsunki?
hangi markaya güveniyorsan onu seç.
forumlarda uğraşma

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
  • Ekrani (Kavisli)
  • Hizli Sarj Ozelligi
  • Kablosuz Sarj Ozelligi
  • Dis Gorunusu
  • Uygulama Fazlaligi
  • Boyutlari
Birincisi iPhone 7'yi kimseye önermem alacaksan ya 6s/6s plus alacaksın yada 7s'i bekleyeceksin. Uygulama sayısı iOS de çok daha fazla (Gereksiz ve scam olarak tabir edebileceğimiz uygulamaları saymazsak). En basit örneği Android üzerinde neredeyse hiç müzik uygulaması bulunmazken, iOS'de iMachine, GarageBand, Tractor gibi bir sürü müzik uygulamasının bulunmasıdır. Bunun dışında S7 senin ihtiyaçlarını daha iyi karşılıyor gibi. Alternatif olarak Google Pixel'e bakabilirsin şuanda piyasadaki en iyi Android telefon olarak görülüyor.

Eee daha ne istiyorsunuz? bu fiyata ve bu özelliklerle s7 edge iphone7 ile karşılaştırılamaz S7 EDGE Performans şık tasarım fiyat vb hem daha üstün iphone7 de bunlarin birçok özelliği yok ama aynı fiyat düşmeyin bu duruma hemşerim al gitsin pişman olmazsın s7 edge bugattiyse iphone7 en fazla ferraridir.
Hız bakımından jailbreakli ve optimize edilmiş bir iPhone'u hiçbir cihaz geçemez.