Telefonu Kırdım

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
Git babana "Baba küçük bir karışıklık yüzünden telefonu fare sanıp çalışmadığı için duvara fırlattım. Umarım beni affedersin. Seni seviyorum." de. Anlayışla karşılar umarım.^_^

ShadowPlayer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Fareyi niye fırlatasın ki, amacı fareyi fırlatmak telefonu fırlatmasını demiyorum*
BİR FARE 10 LİRA 10 (en azından benim fakir farelerim xd)
Fare zaten uzun zamandır arıza yapıyodu bende çok sinirleniyordum masaya felan vuruyordum en sonunda dayanamicam kırıcam fareyi dedim ve daha kötüsü oldu.
Telefonla fareyi nasıl karıştırdın ben hala orada kaldım
Telefonun kabı sert

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Git babana "Baba küçük bir karışıklık yüzünden telefonu fare sanıp çalışmadığı için duvara fırlattım. Umarım beni affedersin. Seni seviyorum." de. Anlayışla karşılar umarım.^_^
''Dünya güzel sözlerle değiştirilemez!''
.......................................... -Lelouch V Britania

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sanırsam benim konuma bakıp kediye benzer o yaratığın ne kadar da tuhaf olduğunu düşünerek sinirlendin ve fareye dokununca konumdaki kediye benzer o yaratık geldi aklına(çünkü fare denince akla hep onun adı gelir kedi kedi kedi) ve sen de duvara fırlattın. Bir bakmışsın telefon, Aman Tanrım ! Olay çözüldü babana benim konumu göster ve şu kediyi görünce şaşırdım ve telefon elimden kaydı de. İşe yarar.
Benim konuma gitmek için tıkla

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sanırsam benim konuma bakıp kediye benzer o yaratığın ne kadar da tuhaf olduğunu düşünerek sinirlendin ve fareye dokununca konumdaki kediye benzer o yaratık geldi aklına(çünkü fare denince akla hep onun adı gelir kedi kedi kedi) ve sen de duvara fırlattın. Bir bakmışsın telefon, Aman Tanrım ! Olay çözüldü babana benim konumu göster ve şu kediyi görünce şaşırdım ve telefon elimden kaydı de. İşe yarar.
Benim konuma gitmek için tıkla
Ayy ne kadar da inanılmaz reklam yapan bir erkek ;(

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kitapların veya sıkışık şeylerin arasına koy. Kitabın üzeri de olur. Kardeşin varsa onu yere at kardeşim kırdı de kızmazlar ona (Daha önceden kırılmamış gibi yapabilirsin yani) onun yerine anne veya babanın yapmış gibi görünmesini de sağlayabilirsin mesela. Bilgisayarın cartın curtun üzerine saçma sapan bi yere koy çektikleri anda düşsün yeni kırıldı sansınlar yani...

Umarım anlatabildim.

Sxyen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bi Kere Klavyeye Yumruk Atmıştım Klavyenin Çivisi Elime Saplanmıştı O Yüzden Artık O Kadar Fazla Atar Yapmıyorum :)
( Elimde Klavyeyle Doktora gitmiştim :D ) Rezillik