Haber Temsilcilere Sesleniyorlar: Minecon 2016 İçin Yardım Gerek!

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Minecon hiçbir zaman, temsilciler olmadan bir şeyler yapamaz ki zaten :( ... "Kimsiz ne yapamaz?" dediğinizi duyuyoruz. Minecon'a, kendi haftasonu zamanlarından onar saat ayırabilecek bir mürettebat gerekiyor. Konferansın sorunsuz çalışması için yardım edecek süper kişiler aranıyor. Bu yıl Minecon her zamankinden daha büyük olacak, yani onlara yardım edecek kişilerin sabırlı ve nazik olmaları gerekiyor. İlgileneceğiniz bir şey gibi mi geldi? Reşit misiniz? O zaman videonun altındaki linkten başvuru hakkındaki siteye ulaşabilirsiniz. Eğer başvuru kabul edilirse haliyle bilet için para ödemeyeceksiniz.

10 temmuz gününe kadar başvurular açık olacak, ardından 18 temmuz gününe kadar başvuran kişilere başvuruların kabulü hakkında e posta iletilecek. Bazı troll arkadaşların konferansı ekmelerini veya görevlerini icra etmemelerini önlemek için geri ödemesi yapılacak 60 ABD Doları kadar parayı da, görevli olmak isteyen kişilerin kapora olarak Minecon'a emanet etmeleri gerekecek. Başarılı şekilde görevlerini tamamlayan kişiler zaten paralarını geri alacaklar. Yalnızca bir tam gün çalışma zorunluluğu var, haricinde diledikleri gibi eğlenebilecekler.

Tam yol ileri!

# Bu haber genelde yurt dışındaki kişileri ilgilendirmekte. Özet olarak, Minecon'a ücretsiz katılmak isteyen kişiler belirli bir süre boyunca konferans hizmetlerinde çalışırlarsa, ücretli bilet almak zorunda olmayacaklar. Yani bilet karşılığında bir süre konferans görevlisi olacaklar. Tabii isteyen kişilerin başvuru yapmaları gerekiyor.

Tebessüm ettiren bir videoyu da eklemek istedik, Minecon 2016 duyurusu hakkında video:

Sağlıcakla Kalın,
AdexTR.
Minecraft Türk Yönetim Ekibi

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Tanıtım çok cool yav