Tencent holdings

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şu tencent e öylebir gıcıgımki sırf hırs yapıp şu şirketle rekabet etmek için zengin olmaya karar verdim adamlar piyasadaki tüm oyun şirketlerini tek tek almaya çalışıyor böyle bir şey yok yaw vallahi sahibini yolda görsem evden ekmek bıçagını alıcam 32 yerinden amansızca bıçaklicam

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Aslında evet biraz bende gıcık oluyorum adamlar neredeyse tüm oyun şirketlerinde hisse sahibiler bundan dolayı adamların oyun yapmasına bile gerek kalmadan para kazanıyorlar yani bildiğim kadarı ile öyle.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Burada tartıştığımız konu Tencent Holding ile alakalı bu yorumu yapmanızdaki amacınız nedir? Size ne laf atan oldu ne sizin hakkınızda yorum yapan böyle bir hitap kullanmanız kim olursa olsun hoş değil bunu belireyim. :)
Lütfen konu içeriğinin dışına çıkmayalım. :)

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bizim onlarla işimiz yok. İlk kendimizi geliştirelim. Ülke çocuklarının bazıları ülkeyi sevmiyor. Hep onlarmı iyi olucak? Biz gelişelim asıl! Tabi bir ülke himaye altına girmezsek.
Bildirmek isterim... Adalet öğrencisiyim. Yani en kötü durum himaye altı. Ya ezilen en kötü ülke olucaz... Yada eski yerimizi alıcaz (2010)
işte. İşimiz megaCorp larla deyil. Kendimizle.

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aslında evet biraz bende gıcık oluyorum adamlar neredeyse tüm oyun şirketlerinde hisse sahibiler bundan dolayı adamların oyun yapmasına bile gerek kalmadan para kazanıyorlar yani bildiğim kadarı ile öyle.
bende bundan rahatsızım mesela çoğu kişi zulayı yada vs Türk oyunlarını eleştiriyor ama bence onların olması lazım mesela bir zula Türk şirketleriyle Türkiyede ofis açan ...t games bir değil mesela ve şuna dikkat çekerim söyledeklerinizin her kelimesi doğru bilgisayar oyunlarının bile çogunluğu yabancı şirketler oyun diye geçiyoruz ama görüyoruz işte 500 milyar dolar paraları var ve geleceği bilgisayar oyunlarında gördükleri için bütün hepsini satın almaya çalışıyorlar çoğu gencin direk beynini yıkıyorlar amerika şöyle orası şöyle insan önce vatanını sevmeli

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
bende bundan rahatsızım mesela çoğu kişi zulayı yada vs Türk oyunlarını eleştiriyor ama bence onların olması lazım mesela bir zula Türk şirketleriyle Türkiyede ofis açan ...t games bir değil mesela ve şuna dikkat çekerim söyledeklerinizin her kelimesi doğru bilgisayar oyunlarının bile çogunluğu yabancı şirketler oyun diye geçiyoruz ama görüyoruz işte 500 milyar dolar paraları var ve geleceği bilgisayar oyunlarında gördükleri için bütün hepsini satın almaya çalışıyorlar çoğu gencin direk beynini yıkıyorlar amerika şöyle orası şöyle insan önce vatanını sevmeli
Bizim anca sevinebileceğimiz zulamız var xd
Az bilen içinde efsanelerin oyunu... Crysis. (CEO su türk :) )

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yalniz Bu ticaret isi yerinde sayiklamak yerine bole bir strateji izliyorlar burda ne sıkıntı var ben anlayamadım

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yalniz Bu ticaret isi yerinde sayiklamak yerine bole bir strateji izliyorlar burda ne sıkıntı var ben anlayamadım
mesela benim dedigim türkler daha fazla birbirine kenetlense destek verse daha iyi yerlerde olabiliriz bütün gücü yabancılara yükleyince malesef üretemiyoruz

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
mesela benim dedigim türkler daha fazla birbirine kenetlense destek verse daha iyi yerlerde olabiliriz bütün gücü yabancılara yükleyince malesef üretemiyoruz ve devletin neredeyse hicte destegi yok
Turklerin kenetlenmesi cok zor aga benden daha cok kazanmasinlar kafasinda neredeyse herkes

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BEN BİR OYUN ŞİRKETİ by @PASCIA
ben bir oyun şiketi kuracağım ve tencent'i gömeceğim

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0