TEOG - 1 days left

BenZikriptiAzBiliom

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim. Sözelciyim galiba.
Şey Din'de biri babannesine mi ne şey soruyordu. Oda "cahilsen okursun, bişeysen çalışırsın" filan diyordu. O şey olacaktı demi? İnsan iradesi ve kader yazan şık demi? Bende hatırlamıyorum çok.
Din'i hatırlamıyorum kusura bakma :(

tolhan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O zaman yanlış bir şey yapıyorsun çünkü her zaman son gün çalışmamak daha iyidir çünkü eğer son gün çalışırsan her şey birbirine girer neyi çalışacağını falan bilemezsin.
Her şeyin birbirine girmesi tamamiyle senle alakalı bir durum. Bende öyle sıkıntılar pek olmuyordu.

O kişinin pek sağlıklı biri olduğunu sanmıyorum. Bütün Rehber Öğretmenler ve Öğretmenler sağlığımız için son günlerde dinlenmizi istedi.
Ayrıca kaç ayları vardı. O kadar sürede kaç soru çözer kaç sayfa yazı okurlardı. Tekrar diye son gün çalışma yapmak hatayı kapatma çabaşıdır ama ne kadar işleyecek?
O kişi benim öğretmenimdi. Ayrıca son gün tekrar gerçekten yararlı olur. Tabi bütün dersleri baştan sona tekrar değil benim demek istediğim. Pekiştirmek istediğin yerleri yada hatırlamadığın yerleri çalışmak.

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her şeyin birbirine girmesi tamamiyle senle alakalı bir durum. Bende öyle sıkıntılar pek olmuyordu.

O kişi benim öğretmenimdi. Ayrıca son gün tekrar gerçekten yararlı olur. Tabi bütün dersleri baştan sona tekrar değil benim demek istediğim. Pekiştirmek istediğin yerleri yada hatırlamadığın yerleri çalışmak.
Kardeş eğer heyecanlanmıyosan bu durum doğru ama heyecanlanıyosan sınav esnasında seninde böyle bir sorunun vardır.

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her Anadolu Lisesi'de başarılı değildir. Örneğin keko dolu olan bir sınıfta nasıl ders yapacaksın ve üniversite sınavına gireceksin?
Ve dikkat etmemiz gerekenlerden biri dışarıda torbacı tarzı insanların olmaması.
Bu devirde torbacı mı kaldı? Adam kendisi çekiyor millete satmıyor artık.