TEOG is back...

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkeze merhaba gençler bugün TEOG'un gelişi hakkında konuşmak istiyorum.

Bugün TEOG (Lise Seçme Sınavı) vardı ve ben girmedim çünkü benim TEOG yaşım geçti :D

Umarım TEOG'A Giren arkadaşlarımızın çalışmalarının hakkı verilir. VE Güzel Bir Liseye gidebilsinler.

UMARIM
'Endüstri Meslek' değilde 'Fen Lisesi' ne giderler.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Nedense TEOG beklediğimden kolay çıktı :pala:

DustyPathway

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben iki sene önce girmiştim,benim girdiğim sınav da kolaydı ama en kolayı 2013'teki ilk sınav. Ben 2014'tekine girmiştim.

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açıkçası çok normal ilkokul pek zorlamaz lisede her şey değişir ama.

soDank

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ekoklar eboklar fiilimsiler hayatta ne işimiza yarayacak anlayamıyorum ama illa soruyorlar işte :/

Bu sınavın iyi geçeceğini düşünmüyorum.

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam anaokulundan sonra her şey çok karıştı. Hatırlamıyorum ya anaokulundan sonraki veriler bende yok...
Neyse işin şakası :) TEOG denilen Türkiye'nin saçma eğitim sistemi üzerine kurgulanmış insanın başarı ve yeteneklerini akademik bilgi ile ölçmeye çalışsan sınava gireceklere başarılar.

soDank

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hocam anaokulundan sonra her şey çok karıştı. Hatırlamıyorum ya anaokulundan sonraki veriler bende yok...
Neyse işin şakası :) TEOG denilen Türkiye'nin saçma eğitim sistemi üzerine kurgulanmış insanın başarı ve yeteneklerini akademik bilgi ile ölçmeye çalışsan sınava gireceklere başarılar.
O değilde ben 7 ve 8 ile çarpmayı unuttum elle topluyorum artık :(

Bu eğitim sisteminden tabi ki bu çıkar sonra...

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğitim sistemi düzgün oturtulmadı, her zaman değişiyor. Mesela bizim Lise 3'te gordüğümüz şeyleri Lise sonlar 9. Sınıfta gördü. Ve 2 yıla üniversite sınavı teog gibi olacak, işler gittikçe saçmalaşıyor ama hayırlısı...

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0