Teoriler teoriler - Rick and Morty (SPOILER İÇERİR !)

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Ben bu dizide henüz 1.Sezon 10.Bölümdeyim. Dizideki en Rick Rick yani gerçek Rick Morty'i çok büyük ihtimal birden fazla öldürmüştür, hatta fark edersiniz dizinin openinginde Rick portaldan atlıyor hemde Morty bırakıp (Bu kafanızın bir kenarının da dursun.) 10.bölümde birden Evil Morty ortaya çıkıverdi yanında Rick'i ile birlikte geldi tabi sözde Rick'i, bölümün sonunda o Rick paralel evrendeki Morty'ler tarafından öldürüldü diğer paralel evrendeki Rick'ler ise bunun aslında bir robot olduğunu gördü ve beyninden bir tür cihaz çıkardılar, evet, Evil Morty robot Rick'i böyle kontrol ediyordu.
Asıl soru şu Evil Morty'nin Rick'i kim ? Aslında sorunun cevabı çok belli değil mi ? Hani size en başta openingden söz etmiştim o openingdeki Morty gerçek C-137 dünyasına ait Morty yani Evil Morty orjinal Morty, buda Evil Morty'nin Rick'e olan nefretini açıklıyor, Rick onu ölüme terk etti.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
geçen sene bitiridiğimde ne güzel dizi umarım çok yayılmaz diyordum minecraft forumuna kadar düşmüş :')

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bütün forum Rick and Morty'ci herhalde. :D Evil Morty teorimi bilinen en büyük 2. teori. :D 1. Gravity Falls'la olan bağlantısı.