Terraria: Moon Lord'du nasıl çağırabilirim ? (yanlış yere konu açtıysam özür dilerim)

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bayadır girmiyorum bu foruma .d

Her neyse, arkadaşlar terraria oynayan bilir oyun güncellendi
-Niyahet
1.3.0.6'ya geçti ve oyuna yeni 2 boss eklendi
bir tanesi cultist
tabii ki ben onu kastetmedim
bizim ki
Moon Lord
Ben bunu nasıl çağıra bilirim onu çağıran eşya nelerdir bu mereti bilen bir kaç kişi varsa çekinmeden söylesinler
Konu yanlış yerde ise birisi doğru yere taşır herhalde

Teşekürler :)

Uchiha_Madara

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uzun zamandır oynamıyorum. Yeni güncelleme gelmiş. Az araştırdım. Celestial Towers denilen dört kule var oyunda. 4.cüyüde yendikten birkaç dakika sonra Moon Lord geliyor. O kuleleri bulmak içinse dediğin diğer boss olan cultist i yenmelisin. Kulelerin ikisi sağda, ikisi solda bulunuyor.
[DOUBLEPOST=1437670992,1437670412][/DOUBLEPOST]Hem ingilizcen iyi ise buraya bakabilirsin.
http://terraria.gamepedia.com/Terraria_Wiki

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uzun zamandır oynamıyorum. Yeni güncelleme gelmiş. Az araştırdım. Celestial Towers denilen dört kule var oyunda. 4.cüyüde yendikten birkaç dakika sonra Moon Lord geliyor. O kuleleri bulmak içinse dediğin diğer boss olan cultist i yenmelisin. Kulelerin ikisi sağda, ikisi solda bulunuyor.
[DOUBLEPOST=1437670992,1437670412][/DOUBLEPOST]Hem ingilizcen iyi ise buraya bakabilirsin.
http://terraria.gamepedia.com/Terraria_Wiki
İngilizcem iyidir de hocam pek anlamamıştım ama saol be :)
ve sanırım 4 elementi anlatıyor gibi...
Bunları koruyan bir takım Mobs'lar var mıdır hocam ?

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
-İlk önce Wall Of Flesh Ve Skeletron u kesmen gerek (Klasik şeyler)
-Ondan Sonra mechanical bosslar (Destroyer,Skeleton Prime,Twins)
-Bunları kestikten sonra Lunatic Cultist çıkıcan Dungeon girişinde (Dedenin olduğu yer) Onuda kesmen lazımda bu safhadan sonra 2 kişi tavsiyem spectre armor olsun illa birinde

-Kestikten Sonra Lunar Event Başlıyıcak 4 Tane (Vortex,Nebula,Solar,Stardust) Olmak üzere4 pilar var her biri farklı bir class
-Pilarların kalkanları olucak bunun için pilarlarda spawn olan yaratıklardan -100 Tane kesmen gerek diye hatırlıyorum
-Bir piların canı 20k bu arada
-4 Piları kesince Moonlord gelcek
-Meowmare, Lunar Flare vs. zaten anlatmama gerek yok dropları. Kısaca bu kadar ama dediğim üzere minimum 2 kişi. Daha bizde bugün expert modda bitirdik 3 kişi oyunu

Not: Bu saatlerde 1.0.3.7 ye geçti gene bi update geldi

Uchiha_Madara

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İngilizcem iyidir de hocam pek anlamamıştım ama saol be :)
ve sanırım 4 elementi anlatıyor gibi...
Bunları koruyan bir takım Mobs'lar var mıdır hocam ?
@DamRISH'in dediği gibi 100 tane canavar kesmelisin. Kolay gelsin.[DOUBLEPOST=1437687294,1437687213][/DOUBLEPOST]Expert moddaysan 150'ye çıkacaktır.
Şimdi canım çekti, tekrar mı başlasam diye düşündüm.

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@DamRISH'in dediği gibi 100 tane canavar kesmelisin. Kolay gelsin.[DOUBLEPOST=1437687294,1437687213][/DOUBLEPOST]Expert moddaysan 150'ye çıkacaktır.
Şimdi canım çekti, tekrar mı başlasam diye düşündüm.
Expert Mod'dayım hocam
500 HP 200 MP var sorun olmaz benim için...
Meowmere, Star Wraith var... bir de Lunar Flare var tabii
Stardust Dragon, Stardust set
ama zor olacak gibi
(No Free İtem)
20 günde bulabildim
[DOUBLEPOST=1437722645][/DOUBLEPOST]
-İlk önce Wall Of Flesh Ve Skeletron u kesmen gerek (Klasik şeyler)
-Ondan Sonra mechanical bosslar (Destroyer,Skeleton Prime,Twins)
-Bunları kestikten sonra Lunatic Cultist çıkıcan Dungeon girişinde (Dedenin olduğu yer) Onuda kesmen lazımda bu safhadan sonra 2 kişi tavsiyem spectre armor olsun illa birinde

-Kestikten Sonra Lunar Event Başlıyıcak 4 Tane (Vortex,Nebula,Solar,Stardust) Olmak üzere4 pilar var her biri farklı bir class
-Pilarların kalkanları olucak bunun için pilarlarda spawn olan yaratıklardan -100 Tane kesmen gerek diye hatırlıyorum
-Bir piların canı 20k bu arada
-4 Piları kesince Moonlord gelcek
-Meowmare, Lunar Flare vs. zaten anlatmama gerek yok dropları. Kısaca bu kadar ama dediğim üzere minimum 2 kişi. Daha bizde bugün expert modda bitirdik 3 kişi oyunu

Not: Bu saatlerde 1.0.3.7 ye geçti gene bi update geldi

Bir Pilar kestim zaten
ayrıca 1.3.0.7 olcaktı :D
Ama hala şu Stardust Guardian'ı nasıl hareket ettireceğimi anlamadım eğer bilen biri varsa yazsın

DamRISH

En iyi cevaplar
0
Expert Mod'dayım hocam
ama zor olacak gibi
(No Free İtem)

20 günde bulabildim [DOUBLEPOST=1437722645][/DOUBLEPOST]
Bir Pilar kestim zaten

Ama hala şu Stardust Guardian'ı nasıl hareket ettireceğimi anlamadım eğer bilen biri varsa yazsın

Hareket ettirilmiyorki , Stardust guardianmı vardı =D. Benim bildiğim spawn olan arkadaşlar var o kadar

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Expert Mod'dayım hocam
ama zor olacak gibi
(No Free İtem)
20 günde bulabildim
[DOUBLEPOST=1437722645][/DOUBLEPOST]
Bir Pilar kestim zaten
Meow Mere'yi Bir Chest'ten buldum
çölde çıkıyor rastgale
Lunar Flare'i bir NPC'den aldım bugün bir cultist kestim
şükürler olsun tanrım
[DOUBLEPOST=1437722946,1437722903][/DOUBLEPOST]

Hareket ettirilmiyorki , Stardust guardianmı vardı =D. Benim bildiğim spawn olan arkadaşlar var o kadar
Keşke fotoğrafı atabilseydim :'(
R.İ.P Furkan 1996-2015
[DOUBLEPOST=1437723077][/DOUBLEPOST]https://www.google.com.tr/search?q=...NOg1Z_zxgIVRLIUCh3OPgkC#imgrc=lGdKAn9HZLbElM: şu resime bakmanı tercih ederim

DamRISH

En iyi cevaplar
0
Meow Mere'yi Bir Chest'ten buldum
çölde çıkıyor rastgale
Lunar Flare'i bir NPC'den aldım bugün bir cultist kestim

şükürler olsun tanrım[DOUBLEPOST=1437722946,1437722903][/DOUBLEPOST]
Keşke fotoğrafı atabilseydim :'(
R.İ.P Furkan 1996-2015
[DOUBLEPOST=1437723077][/DOUBLEPOST]https://www.google.com.tr/search?q=stardust guardian&biw=1600&bih=799&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI6NOg1Z_zxgIVRLIUCh3OPgkC#imgrc=lGdKAn9HZLbElM: şu resime bakmanı tercih ederim

Set yaptınmı o kendi hareket gelicektir. Set bonus sonuç olarak
Bu arada Meowmere vs Lunar Flare sadece moonlordan çıkıyor %11.11 şans ile. Başka hiçbir türlü bulma şansın yok ne bi NPC den ne bi chestten. bir arkadaşınla oynuyorsan seni işletiyordur.

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Set yaptınmı o kendi hareket gelicektir. Set bonus sonuç olarak
Bu arada Meowmere vs Lunar Flare sadece moonlordan çıkıyor %11.11 şans ile. Başka hiçbir türlü bulma şansın yok ne bi NPC den ne bi chestten. bir arkadaşınla oynuyorsan seni işletiyordur.
Arkadaşımla falan oynamıyorum...ama ciddiyim herhangi bir chest'ten bulmuştum o boss'ları kestim bu sefer yine aynısı düştü