Terraria Tanıtım;

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uzun süredir tanıtım yapmayan ben geri döndüm. Şu ana kadar DanTheMan, Trine ve SSF 2'nin tanıtımlarını yaptım. Az bilinen muhteşem oyunlardı. Şimdi ise bilinen muhteşem oyunlardan biri olan ''TERRARIA'' isimli oyunu tanıtıyorum;

Terraria Steam'de 18TL olup 2D bir oyundur.

Terraria birçok oyuncuyu memnun edip birçok kişi tarafından satın alınmıştır;
Oyundaki amacımız Minecrafttakine benzesede ''2D ile 3D arasında epey bir fark var'' diyemem. Şahsen Minecraft kadar sevdiğim bir oyun.

Oyunun Tanıtım videosu;

Oyun Multiplayer olarak oynanabilmektedir...
Oyun; http://store.steampowered.com/app/105600/?l=turkish

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha ayrıntılı tanıtsaydın ya.Oyunda ne var amaç ne vs...

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha ayrıntılı tanıtsaydın ya.Oyunda ne var amaç ne vs...
Dediğim gibi minecraftınkine benziyor. Insanların dikkatini çekmesi için amacı detaylandırmadım. Minecraftınkine benziyor demek; Ev yapmanız, gece canavarlarla savaşmanız ve item toplamanızdır. En sonda da bölüm sonu canavarı ile dövüşmek.

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi minecraftınkine benziyor. Insanların dikkatini çekmesi için amacı detaylandırmadım. Minecraftınkine benziyor demek; Ev yapmanız, gece canavarlarla savaşmanız ve item toplamanızdır. En sonda da bölüm sonu canavarı ile dövüşmek.

Ben biliyorum kardeş.Bilmeyenlere anlatmalısın. 3-4 tane resim kullanman tavsiyem.Bu arada senin oyunun orijinal mi?

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben biliyorum kardeş.Bilmeyenlere anlatmalısın. 3-4 tane resim kullanman tavsiyem.Bu arada senin oyunun orijinal mi?
Evet, Orjinal fakat steamden değil direk DvD'si var bende. Oyunun ilk sürümünden beri oynuyorum. Fakat ilk sürümlerde Crack kullanmıştım o da oyun güzel mi diye test etmek için. Yakında steamden almayı planlıyorum.

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet, Orjinal fakat steamden değil direk DvD'si var bende. Oyunun ilk sürümünden beri oynuyorum. Fakat ilk sürümlerde Crack kullanmıştım o da oyun güzel mi diye test etmek için. Yakında steamden almayı planlıyorum.

Belki bir ara beraber oynayabiliriz (Lagsız bir sunucu kurabilirsek)

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Benim bildiğim terraria steamda ucuz ancak kotu bir oyunmus.

e-tab4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0